Jump to content

Recommended Posts

Czy global na starcie jak kupię to będzie miał android 7 czy 8? Chodzi mi o redmi note 5. Mobzilla jak testował trzy miesiące temu to miał android 8 na starcie w swoim egzemplarzu... 

Jest szybkie ładowanie? Trzeba dokupić jakąś ładowarkę? 

Podobno nagrywa w 4k, ale trzeba zainstalować open camera ze sklepu play. To prawda? 

• Replies 511
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ale problem w tym,że on lata w 4k całkiem przyzwoicie,tu czy tu zgubi klatkę,ale dramatu nie ma. Akurat w moim przypadku,4k jest zupełnie zbędne,po prostu testuję,bardziej by się przydało fhd 60

A to nie można stać i coś filmować? Nie trzeba kręcić video i iść czy biec Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Nie bardzo wiem do czego zmierzasz, ale Note 5 przeżył już jedną zmianę bazy, a jak to ładnie określiłeś "Za bardzo się im udał ten model" - więc nie jest tak źle, nie?

Posted Images

4 minuty temu, Antyhaker napisał:

@ziutek11113 Bo startował z Androidem 7 i dostał 8 - także masz tą swoją jedną aktualizację :)

Jak ja kupowałem to miałem Androida 8 od nowości.

Jest, musisz dokupić.

Zgadza się. Ewentualnie mod do domyślnej kamery.

Ale czytałem w innym wątku że te z androidem 8 od startu maja inny aparat niż te gdy się kupi z androidem 7 że różnią się przesłona, 1.9 i 2.2 

Dnia 16.10.2018 o 16:58, tpawel napisał:

A to nie można stać i coś filmować?

Na RN5 w 4K musiałbyś przykręcić telefon do ściany żeby to miało wartość. Z ręki nic nie nagrasz, uwierz sprawdzałem to wielokrotnie. 

Na RN5 w 4K musiałbyś przykręcić telefon do ściany żeby to miało wartość. Z ręki nic nie nagrasz, uwierz sprawdzałem to wielokrotnie. 
Ok, będę przykręcał.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

• Haha 1

No ale ta 1.9 podobno robi lepsze zdjęcia, szczególnie w nocy... 

Dnia 23.11.2018 o 16:12, dzidexx napisał:

Dzięki. 

Teraz pytanie jak mieć pewność że kupowany model to ten all dual camera? :D czy raczej każdy global na nasz rynek nim będzie? 

Mam pytanie do posiadaczy Note 5 w wersji z 3Gb ram.

Jak u Was wygląda sprawa wydajności? Nie ma ścinek i przyblokowań systemu?

Jak wygląda sprawa aparatu - też musicie długo czekać na zrobienie zdjęcia?

Po kilku aktualizacjach (obecnie Miui Global 10.0.4.0) wcale nie jest lepiej :(

Odpowiem tylko w kwestii zdjęć - porobiłem ich trochę, i jakieś kilka sekund poczekać trzeba, ale tragedii generalnie nie ma (sprawdzałem u siostry na jej RN5 3/32). Wydajność ciężko mi ocenić, bo na tej aktualizacji z systemu korzystałem po prostu za krótko, aczkolwiek nie odczuwałem jakichś dużych ścinek.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

P.S. mój 4/64 już do mnie jedzie :)

Aktualnie mam Global Stable 10.0.4 i niestety w tej wersji nie działa mi w apce Open Camera nagrywania 4K ze stabilizacją EIS (apka się zamyka). To dla mnie istotna funkcjonalność. Myślę o zainstalowaniu Global dev. Czy ktoś, kto używa, może potwierdzić, czy to działa?

Ale też proszę użytkowników Global Stable 10.0.4 o sprawdzenie, czy u Was też nie działa, bo może problem nie leży w wersji ROM-u?

Dzięki!

• 3 weeks later...

Cześć, jak oceniacie ogólnie przejście z MIUI 9.6.3 na MIUI 10? Od ponad 2 miesięcy wisi mi na pasku powiadomień aktualizacja do MIUI 10 (aktualnie do MIUI 10.0.6) i tak ciągle ją odwlekam bo wszystko działa idealnie na aktualnej wersji systemu i obawiam się problemów.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

@ziutek11113  Czy rozmawiasz z ludźmi w trybie 2G?  Mam ostatnio dev miui.eu i problem w tym że w trybie 2G (nie 3g czy 4g) słyszę kogoś podczas jednej rozmowy raz głośniej raz ciszej co minutę , dwie, losowo, wygląda to na problem w ostatnich wydaniach dev i dlatego myślę o przejściu na global.  Problemem nie jest sieć, zasięg kresek 4/4.

Widzę że wersja ostatnia dev co mam 8.12.13 miui.eu ma ten sam kernel i modem co stabilna global 10.0.6.0

Edited by zagrobelny
  • 3 weeks later...
7 godzin temu, olutus napisał:

Wyglądają jak kupa jeża emoji34.pngemoji34.pngemoji34.png

Nie no, przyciski jak ze zwykłego Androida. Tragedii nie ma, choć zwyczajnie bardziej podobały mi się te stare - prawdopodobnie zwyczajne przyzwyczajenie.

Edited by Antyhaker
  • Like 1
Zawsze są gesty pełnoekranowe. Tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak biorę inny tel do ręki to automatycznie gestów zaczynam używać....:-D
Ja tam już wyłącznie z gestów korzystam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka