Jump to content

piter1114

Użytkownicy
 • Posts

  89
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Pomorze

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

piter1114's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. piter1114

  GCAM

  może ten sposób? KLIK
 2. Ja mam wgrane orangefox, więc tam zaznaczam dalvik/art cache, cache,system,vendor i data.Z tym ARB to trzeba by cofnąć się o ileś tam wersji, nie sądzę by "udało się uceglić" smartfona, choć niektórym to się udaje....
 3. Moja propozycja to ostatnia wersja stabilna xiaomi.eu/miuipolska , wszystko działa poprawnie, jest bardzo szybki i stabilny. Proponuję też używać stockowego launchera, bo na przykład NOVA launcher (którego używałem od wielu lat na innym tel.) działa na RN5 działa kiepsko...
 4. Ten kto zdiagnozował uszkodzoną baterie i moduł usb powinien zapłacić za ich wymianę, bo równie dobrze może być uszkodzona płyta główna.
 5. Ja tak robię i jest OK, ale może ktoś inny się wypowie,może jest inna prostsza opcja.
 6. Czy ktoś zauważył,że powiadomienia z gmaila przychodzą jak chcą? czasami grupowo, po wybudzeniu...
 7. Robisz w orangefox tzw.szybką kopię? jeśli tak to ona wykonuje kopię system+data,więc nie jestem przekonany , czy po wgraniu jakiegoś custom romu i przywróceniu kopii innego romu (system+data) wszystko będzie OK. U mnie kolejność jest taka: 1.Wgrywam rom np.Miui Polska 2.Robię kopię (system+data) 3.Wgrywam (testuje) inny custom rom np.Arrow 4.Chcąc wrócic do Miui Polska, wgrywam rom Miui Polska (do momentu zainstalowania się romu, nic nie ustawiając) a następnie przywracam kopie z aplikacjami i ustawieniami (orangefox) Jak na razie skutkiem ubocznym tej zabawy było pozbycie się możliwości zmiany języka na inny niż systemowy (reszta zniknęła)
 8. Na RN5 OrangeFox bez problemu tworzy i przywraca tzw.szybką kopię
 9. piter1114

  GCAM

  Czy jaka wersja gcam jest po polsku?
 10. Na RN5 działa tylko stockowym launcherze, na Nova Launcher też nie działa.
 11. Dołączę się do tematu, po powrocie na globala mam tylko region chiny , zmiana build.prop editor z Global na EU czy PL nic nie dała , (znalazłem tylko opcję ro.miui.build.region=Global) w jakiś pomysł? --------------- Udało mi się wg TEGO pomysłu naprawić ustawienie regionu na polski, ale jest tylko ten jeden region (polska-systemowy) ew.zmiana na inny , w celu zmiany np.motywu jest niemożliwa. Znalazłem też TAKI wątek, gdzie jest mowa o tym,że ani wgranie romu przez twrp ani przez miflasha nie pomoże, tyko opcja przez fastboot, jednak w moim przypadku (telefon z chin z odblokowanym bootloaderem) jest chyba trochę ryzykowne.
 12. Czy w tej wersji brakuje możliwości zamiany przycisków nawigacyjnych? Na moim RN5 czasami losowo przełączają się oznaczenia C na F w aplikacji pogody na ekranie głównym, poza ta wersja działa zauważalnie szybciej od wersji global stable.
 13. Witam! Szukam konkretnej aplikacji do pogody z foto, charakterystyczne jest to,że ma animowaną (kręcącą się) ikonkę siły wiatru. Często używana w MIUI CAF ROM. Jeśli ktoś kojarzy co to za aplikacja, proszę o info.
×
×
 • Create New...