Jump to content

rafmik

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rafmik

 1. Z kronikarskiego obowiązku. W listopadzie 2021 były problemy z działaniem VoLTE w Plus na Redmi Note 8 Pro. Teraz spróbowałem ponownie i wszystko śmiga.
 2. U mnie teraz działa VoLTE w Plusie bez problemu. Wcześniej jak próbowałem (okolice listopada 2021) to były z tym problemy - niby działało, ale jak rozmawiałem i ktoś inny do mnie w tym samym czasie zadzwonił to zamiast poczty/info o zajętości dostawał komunikat, że jestem po za zasięgiem sieci. Teraz ten problem nie występuje
 3. Hej Mam telefon RN8Pro aktualnie z MIUI 12.5.7 - na noc często włączam sobie funkcję "nie przeszkadzać" lub "wycisz". Mam ustawione, że jak dzwonią do mnie wybrane kontakty z książki adresowej to ich sygnał dzwonienia nie jest wyciszany (np jak dzwonią moi rodzice, to mimo trybu "nie przeszkadzać" telefon normlanie dzwoni). Czy da się w jakiś sposób też wykluczyć z tego trybu "nie przeszkadzać" konkretną aplikację? Chodzi mi o aplikację do obsługi monitoringu, żeby jej powiadomienia dzwoniły nawet jak telefon jest w trybie nie przeszkadzać. Da się to jakoś ogarnąć?
 4. Hej Mam telefon RMN8Pro aktualnie z MIUI 12.5.7 - na noc często włączam sobie funkcję "nie przeszkadzać" lub "wycisz". Mam ustawione, że jak dzwonią do mnie wybrane kontakty z książki adresowej to ich sygnał dzwonienia nie jest wyciszany (np jak dzwonią moi rodzice, to mimo trybu "nie przeszkadzać"telefon normlanie dzowni). Czy da się w jakiś sposób też wykluczyć z tego trybu "nie przeszkadzać" konkretną aplikację? Chodzi mi o aplikację do obsługi monitoringu, żeby jej powiadomienia dzwoniły nawet jak telefon jest w trybie nie przeszkadzać. Da się to jakoś ogarnąć?
 5. Czy może mi napisać ktoś co może zajmować tyle miejsca w pamięci "inne"? Gdzie tego szukać? W ogóle nie wiem co może mi na telefonie zajmować aż 20GB A miejsca mam już na styk :-(
 6. I na rn8pro z Anroidem 11 wszystko śmiga bez problemów?
 7. Mam info: Wg supportu Plusa VoLTE u nich działa tylko na 3 modelach telefonów Xiaomi: - Mi 10T Lite 5G, - 11 Lite 5G, - Redmi 9 NFC
 8. Nie działa. Wyjąłem kartę Playa, zostawiłem samego Plusha w slocie 1 i bez zmian. Przełożyłem Plusha do slot 2 i też bez zmian Teraz dostałem maila od supportu Plusa, że mój telefon nie jest wspierany w Plusie przy VoLTE Wg supportu Plusa VoLTE u nich działa tylko na 3 modelach telefonów Xiaomi: - Mi 10T Lite 5G, - 11 Lite 5G, - Redmi 9 NFC
 9. Pojawiła się aktualizacja Mi Boxa. Ktoś już próbował? Działa wszystko?
 10. Cześć, Mam Redmi Note 8 Pro oraz jedną kartę SIM od Plusha (sieć PLUS). Chciałem aktywować VoLTE - uruchomiłem usługę VoLTE w Plusie (wysyłając SMSa na numer 2601 w treści wpisując WlaczVoLTE) i niestety telefon nie wykonuje połączeń przez VoLTE, oraz pojawił się inny problem - w momencie gdy rozmawiam przez telefon i ktoś inny do mnie zadzwoni to moje połączenie jest rozłączane (tak jak bym odłożył słuchawkę). Problem ten wystąpił od razu po aktywacji VoLTE i za każdym razem gdy w trakcie rozmowy zadzwoni do mnie ktoś inny to rozłącza mi wykonywane połączenie. Na drugim slocie SIM ma kartę Play i tutaj VoLTE działa bez problemu, bez żadnej konfiguracji. Ktoś wie jak ugryźć temat, żeby karta Plusha działała z VoLTE?
 11. Cześć, Mam Redmi Note 8 Pro oraz jedną kartę SIM od Plusha (sieć PLUS). Chciałem aktywować VoLTE - uruchomiłem usługę VoLTE w Plusie (wysyłając SMSa na numer 2601 w treści wpisując WlaczVoLTE) i niestety telefon nie wykonuje połączeń przez VoLTE, oraz pojawił się inny problem - w momencie gdy rozmawiam przez telefon i ktoś inny do mnie zadzwoni to moje połączenie jest rozłączane (tak jak bym odłożył słuchawkę). Problem ten wystąpił od razu po aktywacji VoLTE i za każdym razem gdy w trakcie rozmowy zadzwoni do mnie ktoś inny to rozłącza mi wykonywane połączenie. Na drugim slocie SIM ma kartę Play i tutaj VoLTE działa bez problemu, bez żadnej konfiguracji. Ktoś wie jak ugryźć temat, żeby karta Plusha działała z VoLTE?
 12. Dostałem właśnie powiadomienie o aktualizacji do MIUI V12.5.1.0.RGGMIXM. Spora aktualizacja, aż 2,2GB Można instalować? Nie ma problemów? Z opisu wynika, że jest to Aktualizacja łatek bezpieczeństwa do czerwca 2021 i Androida 11.
 13. Dzisiaj pojawiła się u mnie aktualizacja do Miboxa 4S. Można instalować? Nic nie wybuchnie?
 14. Hej Jakie słuchawki bezprzewodowe polecacie. Muzyki w ogolę nie słucham na słuchawkach, zależy mi tylko na rozmowach telefonicznych oraz na tym, żeby można było słuchawki używać pojedynczo. Co wybrać? Budżet do 120-130 zł.
 15. Właśnie miałem pisać, bo dwie minuty temu zainstalowałem APK - wersja na arm, arm64 nie chciał się zainstalować. Wszystko działa, było trzeba tylko w Kodi ręcznie język polski doinstalować. Kodi 18.9 działa o niebo lepiej niż wersja 19.
 16. Wczoraj popełniłem spory błąd i zaktualizowałem w sklepie Playa apkę Kodi do wersji 19 Wszystko się zaczęło krzaczyć :/ Wiem, że w sklepie Playa nie ściągnę starszej wersjo Kodi, ale mogę ją zainstalować przez APK. Na oficjalnej stronie Kodi mam dwie wersje Kodi 18.9 - arm, oraz arm64-v8a - którą pobrać na Mi Box 4S?
 17. Wczoraj popełniłem spory błąd i zaktualizowałem w sklepie Playa apkę Kodi do wersji 19 Wszystko się zaczęło krzaczyć :/ Wiem, że w sklepie Playa nie ściągnę starszej wersjo Kodi, ale mogę ją zainstalować przez APK. Na oficjalnej stronie Kodi mam dwie wersje Kodi 18.9 - arm, oraz arm64-v8a - którą pobrać na Mi Box 4S? Sam sobie odpowiem, trzeba arm instalować. Arm64 nawet się nie zainstaluje.
 18. Teraz już mam Andka 10 (od razu po wyjęciu z pudełka). Poszła tylko aktualizacja do MIUI 11.05.0 (łatki bezpieczeństwa z 2020-05-01)
 19. Kurczę, i nic się nie da zrobić? Byłem przyzwyczajony, że ta funckja była zawsze w Xiaomi, i teraz nawet nie sprawdzałem
 20. Właśnie się przesiadłem z Redmi Note 7 na Redmi Note 8 Pro i ogarnęło mnie przerażenie Nie ma funkcji nagrywania połączeń - czyli jak dla mnie podstawy podstaw. Googlam własnie i widzę, że dialer od Google nie ma nagrywania połączeń Czy ktoś jest mi w stanie pomóc i podpowiedzieć czy da się to jakoś obejśc?
 21. O dzięki Ale tak widzę, że mogę tylko wybrać że nie wycisza kontaktów ulubionych. Da się jakoś wskazać konkretne kontakty których nie wyciszy?
 22. Hej Czy jest jakiś sposób w MIUI na wyciszenie telefonu na noc (wszystkie powiadomienia, smsy, komunikatory itd) PO ZA dzwonkiem od wybranych osób z listy kontaktów (np "rodzina")? Da się to jakoś zrobić?
 23. Wiadomo coś o aktualizacjach bezpieczeństwa w RN7? Xiaomi znowu w kulki leci, prawie 4 miesiące obsuwy...
 24. Dobra, zmieniłem teraz region na Szwajcarię i od razu pojawiła się aktualizacja do 11.0.7.0 - właśnie się instaluje. Poprawki maja być na luty 2020 - dobrze, że dziura w BT będzie załatana. Po aktualizacji znowu zmienię region na PL.
×
×
 • Create New...