Jump to content

CyanowySamsung

Użytkownicy
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung GalaxySII

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

CyanowySamsung's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Ja tak was czytam i się dziwię, że macie problemy. Ja na Custom ROM'ie nie miałem ani razu tego problemu. Telefon śmiga i trzyma tylko minimalnie krócej od stock'a.
 2. @dzidexx Nie próbowałem tego jeszcze. Czyściłem dane sklepu, ale to pomagało na chwilę. Sprawdzę Twoją radę przy najbliższej okazji.
 3. Witam. Konfigurowałem niedawno mojej mamie telefon. Przy podawaniu w Google Play karty płatnicze bądź inne formy płatnicze dałem pomiń. Wtedy się zaczęły problemy, a mianowicie za każdym razem jak chcę pobrać jakąś apkę, to jej nie pobiera i tak sobie wisi. Dopiero po restarcie telefonu pobiera się tak aplikacja i tak przy każdej aplikacji. Takie błędne koło. Czy coś w MIUI nie jest blokowane, albo trzeba coś przełączyć?
 4. Tak działa. Tak przynajmniej piszą ludzie na XDA. Natomiast na zwykłych Customach nie MIUI działa jak najbardziej.
 5. Mnie się udało z powodzeniem.
 6. Słuszna uwaga. O tym właśnie nie do końca miałem pojęcie, aczkolwiek mniej więcej rozumiałem ideę CAF
 7. Jeśli widzisz CAF to jest ROM, który skupia się na zabezpieczeniach dostarczanych przez Qualcomm, a mniej od AOSP. Poprawki bezpieczeństwa są zazwyczaj opóźnione o miesiąc, lub wcale nie są znane.
 8. przylegają od krawędzi do krawędzi? Bo jest sporo takich szkieł, które zostawiają dużo.
 9. @Orjon To jeszcze takie pytanie mam do Ciebie. Jeśli się pojawią nowe nieprzetłumaczone funkcje, a ten ROM się rozwija, to czy mogę na PRIV czy gdzie proponujesz podrzucać zrzuty ekranu nieprzetłumaczonych funkcji?
 10. Jeśli istnieje, to ja chętnie wrócę do RevengeOS. Jeśli kolega @qqrq zarzuci screeny? Jak pójdzie tłumaczenie z automatu wrócę, bo RevengeOS mój telefon najlepiej toleruje, nie ma żadnych błędów poza Delta update. Natomiast AOSiP samoczynnie mi się zmienia z ciemnego na biały motyw i troszeczkę bardziej zjada baterię na poziomie 1.0% a RevengeOS 0.4% na godzinę. P.S: chodzi o pozycję Extensions.
 11. Powiedziałbym to samo, ale nie jest w pełni spolszczony. Napisałem w poście do deva i nic. Bardzo podoba mi się ten ROM i telefon go najlepiej toleruje.
 12. @Antyhaker Możesz coś więcej powiedzieć tutaj, albo na priv coś o RevolutionOS? Jak stoi wsparcie i aktualizacje i co z baterią?
 13. A jak z dźwiękiem? Dalej taka kupa jak z tymi przyciskami co pokazaliście?
 14. Ja tylko mogę powiedzieć, że jeśli chce się mieć lepszą jakość dźwięku + stabilność systemu to mogę polecić na razie dwa dobre ROM'y RevengeOS i AOSiP mające kernel Derpr+, który ma świetne ustawienia pod szybkość i baterię i nic nie trzeba grzebać moim zdaniem
×
×
 • Create New...