Jump to content

jarek87

Użytkownicy
 • Posts

  108
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jarek87

 1. Jeśli chodzi o jasność to faktycznie w ciemnym pomieszczeniu jest dosyć ciemno przy ustawieniu automatycznym. Ja jeszcze mam problem z messengerem. Kompletnie zniknęły mi dymki. Przy włączonych dymkach, przy nowej wiadomości mam tylko dźwięk i żadnego powiadomienia w formie ikonki na górnym pasku. Nie wiem czy to wina aplikacji czy launchera od Xiaomi.
 2. Na wszystkich to na pewno nie, bo u mnie nie ma. Zmiana regionu nie pomaga. Jak wrażenia po aktualizacji? Edit: Jednak jest po zmianie regionu na Szwajcarię. Wystarczy poczekać chwilę
 3. Nie widzę różnicy. System Android nadal na pierwszym miejscu w zużyciu baterii :/ Edit: od aktualizacji zauważyłem dwa samoczynne restarty...
 4. U mnie jeszcze V12.0.5.0.QFJEUXM nie ma....
 5. Dziwne, bo ja beta testerem nie jestem a dostałem i zainstalowałem. Niestety nadal system Android na pierwszym miejscu w zużyciu baterii...
 6. U mnie w opcjach asystenta jest pozycja "Tryb nieaktywny" a po wybraniu przełącznik Ambient Mode.
 7. Ja mam 11.0.6.0 (QFJEUXM) region Polska i nadal nie widać aktualizacji. Wiem, że można zmienić region. Tylko się zastanawiam czemu taka wybiórczość...
 8. To było przypuszczenie, aż tak to się nie znam Może jest jakaś inna apka, która pozwoli wykorzystać tryb slow-mo aparatu?
 9. Hej. Niestety wymazanie pamięci podręcznej jak i danych nie pomaga. Poczekam do kolejnej aktualizacji systemu, a jak nie to oddam na gwarancję. Dodam, że diagnostykę moduł kamery przechodzi pomyślnie. Na apk mirror pojawiła się wersja 4 apki Aparatu ale nie mogę zainstalować, bo to systemowa apka.
 10. Hej. Działa u Was tryb slow-motion? U mnie wyskakuje błąd aparatu Pozostałe tryby foto-video działają. Wersja apki Aparat to 3.0.200116 a rom to MIUI Global 11.0.5.0(QFJEUXM)
 11. Powinni jednak dodać osobną opcję - chcę kolorową diodę aparatu ale bez fioletowego pulsowania...
 12. Po aktualizacji zauważyłem nową animację wysuwania przedniego aparatu - jakieś fioletowe pulsowanie pod aparatem...
 13. Czy też macie wrażenie, że automatyczna regulacja jasności szwankuje po aktualizacji do Pie? Moja cały czas ustawia najniższą jasność...
 14. Hmmm...dziwne, że nie zmienili numerka w porównaniu do poprzedniej wersji. Ja na swoim mam 10.3.1.0 ale na Androidzie 8.
 15. Zawsze są gesty pełnoekranowe. Tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak biorę inny tel do ręki to automatycznie gestów zaczynam używać....
 16. Sms jest międzynarodowy. Posiadasz jakieś środki na koncie?
 17. U mnie teraz też pokazuje. Aktualizacja apki była.
 18. Czemu LPDDR3 jak na stronie mi-home chwalą się, że ma LPDDR4X ? Tylko chwyt marketingowy? Nie fajnie. Inna apka pokazuje, że 355,65 MB jest zarezerwowane/ukryte na potrzeby jakichś procesów systemowych, co by się zgadzało.
 19. Dodam swoje 5 gr. Właśnie przesiadłem się z kate na whyred 4/64. Telefon całkiem spoko. Zdarzają nu się lekkie przycięcia w animacji (ja zawsze skracam te animacje w opcjach programistycznych). Bezproblemowe powiązanie z kontem xiaomi w celu odblokowania bootloadera (a nie tak jak na kate - nie możliwe). Jest opcja DT2W, miło. Tylko biała dioda powiadomień - tu na minus. Apka aparatu chodzi płynnie bez przycięć. Miałem problem z wysyłką smsa aktywującego dostęp do synchronizacji sms/połączeń. Rozwiązanie? Doładuj konto Całkowity brak obsługi motywów w regionie polskim...lipa. Przeglądanie pełnoekranowe z gestami też fajnie działa. To tyle z moich spostrzeżeń. Pozdrawiam.
 20. Potwierdzam podział ekranu w najnowszej becie dla kate.
 21. @Squid Hej! Jakiś postęp? Ja skorzystałem z miflash i zainstalowałem ostatnia betę global miui 8.1.11. Niestety nadal nie mogę odblokować bootloadera przez brak możlliwości powiązania konta xiaomi z urządzeniem w opcjach programistycznych. To jest chyba na kate nie wykonalne. Jest może jakaś metoda na nieoficjalne odblokowanie bootloadera aby móc wrócić na rom miuipolska?
 22. Dzięki za podanie metody!!! Działa i u mnie. Pozdrawiam!
 23. Niestety mam ten sam objaw. Nie znam przyczyny. Nie chce mi się próbować z każdą nową wersją. Edit: Pod tym linkiem: https://xiaomi.eu/community/threads/fix-cant-upgrade-to-latest-xiaomi-eu-dev-roms-7-9-21-7-10-12-up.42004/ jest jakiś sposób na naprawę tego. Próbowałem wgrać przez fastboot, ale nie dało rady. Przez TWRP nie probuje póki co.
×
×
 • Create New...