Jump to content

ziutek11113

Użytkownicy
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About ziutek11113

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4x snapdragon

Recent Profile Visitors

591 profile views
 1. Przecież na ładowarce masz wszystko opisane. Pytasz o coś co masz jak wół napisane na oryginalnej kostce! No dobra źle napisałem, jest 2A czyli żeby ładować max szybko musi być 3A?
 2. Czyli ładowarką oryginalną ładowarką będzie ładował tymi 18w? Czy na oryginalnej ile wyciąga? Ile amperów ma oryginalna kostka?
 3. A ok mój błąd, zamówiłem kabel z szybkim ładowaniem 3A Ale czytałem że redmi note 8 pro ma qick charge 4.0, prawda to?
 4. No dobra ale redmi note 8 pro ma szybsze ładowanie niż 18w
 5. a jak kodi na tym zainstalowac? bo zamowilem wlasnie :)
 6. Czyli żeby ładować maksymalnie szybko fabryczną kostką to kupić kabel 2.4A czy 3A? Bo rozumiem że fabryczna kostka i fabryczny kabel to są 2.4A? Czy fabryczne to są qick charge 3.0? Bo nie wiem jaki kabel baseusa kupić żeby ładowało tak jak wcześniej na oryginalnym
 7. Pytanko mam, bo chcę zamówić kabel do ładowania baseus z szybkim ładowaniem, bo swój posiałem, rozumiem że oryginalna kostka którą dostałem z telefonem ładuje szybkim ładowaniem i szybciej się nie da? Jaki kupić kabel żeby ładował tak samo czy może szybciej będzie jak wezmę 5A? A jak nie to wziąć taki z oznaczeniem 2.4A? PS w ogóle wyczytałem że redmi note 8 pro ma qick charge 4.0+, prawda to?
 8. No i jak z tą baterią? Opiszcie czy warto aktualizować
 9. Nic się nie zmieniło? Nie będę miał gcam bez roota?
 10. A mógłbyś podesłać link do dobrej wersji na redmi note 8? Zainstalowałem działa, był jeszcze jakiś plik chyba XML z którym nie wiem co zrobić, ale działa bez tego, czy to potrzebne?
 11. A mógłbyś podesłać link do dobrej wersji na redmi note 8?
 12. Jaką teraz działającą wersję na zwykły redmi note 8 zainstalować? Czy dużo problemów czy prosta instalacja?
 13. Ktoś używa youtube vanced? Jaką wersję pobrać? Nie mam roota ale wiem że są też takie bez roota, z tym że z trzy razy pobierałem i do tego microg, i się wysypuje
×
×
 • Create New...