Jump to content

ziutek11113

Użytkownicy
 • Posts

  185
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ziutek11113

 1. Gdzie jest ta opcja? Pobrałem operę po polsku
 2. Irytuje mnie to, podbijam może ktoś wie o co chodzi
 3. Mi np porno 🤣 filmy tracą płynność na pełnym ekranie, ale gdy np dotknę i pojawia się pasek postępu filmu i te inne opcje, to wtedy jest płynnie na chwilę dopóki znowu to wszystko nie zniknie, dziwne... Ja tak mam, wiesz co z tym zrobić?
 4. Dźwięk migawki w messenger, nie mam pojęcia jak go wyłączyć, ma ktoś pomysl, wydaje mi się że próbowałem wszystkiego
 5. Jakieś config wrzucacie czy jest ok bez tego?
 6. Czy wam też nie działa asystent Google na zablokowanym ekranie? Jak to naprawić?
 7. Dzięki, a gdzie jest ta opcja żeby robić zdjęcia nieba?
 8. A dasz linka do gcam? Jakieś dziwne strony same znajduję
 9. Bez statywu nic nie zrobię? To się samo włącza jak są gwiazdy? Chodzi o długie naświetlanie? Podeślesz mi linka do tego co ty masz i do configu, powiesz jak config wrzucić?
 10. Odebrałem z wymiany ekranu telefon, wymiana na zamiennik bo słabo z kasą, wszytko ok poza czułością dotyku, działa gorzej, szczególnie w pisaniu przeszkadza, może się przyzwyczaję ale może w opcjach programisty da się coś poprawić pod względem czułości na dotyk?
 11. Dostał już ktoś android 11? Czekam i czekam
 12. Przecież na ładowarce masz wszystko opisane. Pytasz o coś co masz jak wół napisane na oryginalnej kostce! No dobra źle napisałem, jest 2A czyli żeby ładować max szybko musi być 3A?
 13. Czyli ładowarką oryginalną ładowarką będzie ładował tymi 18w? Czy na oryginalnej ile wyciąga? Ile amperów ma oryginalna kostka?
 14. A ok mój błąd, zamówiłem kabel z szybkim ładowaniem 3A Ale czytałem że redmi note 8 pro ma qick charge 4.0, prawda to?
 15. No dobra ale redmi note 8 pro ma szybsze ładowanie niż 18w
 16. Czyli żeby ładować maksymalnie szybko fabryczną kostką to kupić kabel 2.4A czy 3A? Bo rozumiem że fabryczna kostka i fabryczny kabel to są 2.4A? Czy fabryczne to są qick charge 3.0? Bo nie wiem jaki kabel baseusa kupić żeby ładowało tak jak wcześniej na oryginalnym
 17. Pytanko mam, bo chcę zamówić kabel do ładowania baseus z szybkim ładowaniem, bo swój posiałem, rozumiem że oryginalna kostka którą dostałem z telefonem ładuje szybkim ładowaniem i szybciej się nie da? Jaki kupić kabel żeby ładował tak samo czy może szybciej będzie jak wezmę 5A? A jak nie to wziąć taki z oznaczeniem 2.4A? PS w ogóle wyczytałem że redmi note 8 pro ma qick charge 4.0+, prawda to?
 18. No i jak z tą baterią? Opiszcie czy warto aktualizować
 19. Nic się nie zmieniło? Nie będę miał gcam bez roota?
×
×
 • Create New...