Jump to content

rafmik

Użytkownicy
 • Posts

  195
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rafmik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

21

Reputation

 1. Dostałem właśnie powiadomienie o aktualizacji do MIUI V12.5.1.0.RGGMIXM. Spora aktualizacja, aż 2,2GB Można instalować? Nie ma problemów? Z opisu wynika, że jest to Aktualizacja łatek bezpieczeństwa do czerwca 2021 i Androida 11.
 2. Dzisiaj pojawiła się u mnie aktualizacja do Miboxa 4S. Można instalować? Nic nie wybuchnie?
 3. Hej Jakie słuchawki bezprzewodowe polecacie. Muzyki w ogolę nie słucham na słuchawkach, zależy mi tylko na rozmowach telefonicznych oraz na tym, żeby można było słuchawki używać pojedynczo. Co wybrać? Budżet do 120-130 zł.
 4. Właśnie miałem pisać, bo dwie minuty temu zainstalowałem APK - wersja na arm, arm64 nie chciał się zainstalować. Wszystko działa, było trzeba tylko w Kodi ręcznie język polski doinstalować. Kodi 18.9 działa o niebo lepiej niż wersja 19.
 5. Wczoraj popełniłem spory błąd i zaktualizowałem w sklepie Playa apkę Kodi do wersji 19 Wszystko się zaczęło krzaczyć :/ Wiem, że w sklepie Playa nie ściągnę starszej wersjo Kodi, ale mogę ją zainstalować przez APK. Na oficjalnej stronie Kodi mam dwie wersje Kodi 18.9 - arm, oraz arm64-v8a - którą pobrać na Mi Box 4S?
 6. Wczoraj popełniłem spory błąd i zaktualizowałem w sklepie Playa apkę Kodi do wersji 19 Wszystko się zaczęło krzaczyć :/ Wiem, że w sklepie Playa nie ściągnę starszej wersjo Kodi, ale mogę ją zainstalować przez APK. Na oficjalnej stronie Kodi mam dwie wersje Kodi 18.9 - arm, oraz arm64-v8a - którą pobrać na Mi Box 4S? Sam sobie odpowiem, trzeba arm instalować. Arm64 nawet się nie zainstaluje.
 7. Teraz już mam Andka 10 (od razu po wyjęciu z pudełka). Poszła tylko aktualizacja do MIUI 11.05.0 (łatki bezpieczeństwa z 2020-05-01)
 8. Kurczę, i nic się nie da zrobić? Byłem przyzwyczajony, że ta funckja była zawsze w Xiaomi, i teraz nawet nie sprawdzałem
 9. Właśnie się przesiadłem z Redmi Note 7 na Redmi Note 8 Pro i ogarnęło mnie przerażenie Nie ma funkcji nagrywania połączeń - czyli jak dla mnie podstawy podstaw. Googlam własnie i widzę, że dialer od Google nie ma nagrywania połączeń Czy ktoś jest mi w stanie pomóc i podpowiedzieć czy da się to jakoś obejśc?
 10. O dzięki Ale tak widzę, że mogę tylko wybrać że nie wycisza kontaktów ulubionych. Da się jakoś wskazać konkretne kontakty których nie wyciszy?
 11. Hej Czy jest jakiś sposób w MIUI na wyciszenie telefonu na noc (wszystkie powiadomienia, smsy, komunikatory itd) PO ZA dzwonkiem od wybranych osób z listy kontaktów (np "rodzina")? Da się to jakoś zrobić?
 12. Wiadomo coś o aktualizacjach bezpieczeństwa w RN7? Xiaomi znowu w kulki leci, prawie 4 miesiące obsuwy...
 13. Dobra, zmieniłem teraz region na Szwajcarię i od razu pojawiła się aktualizacja do 11.0.7.0 - właśnie się instaluje. Poprawki maja być na luty 2020 - dobrze, że dziura w BT będzie załatana. Po aktualizacji znowu zmienię region na PL.
 14. A dns? Bo mi się zdarzyło, ze np adguard blokował aktualizacje Też nie, jak rozłączam apke od VPN to wskakują dnsy "normalne" (a Adnku to chyba Googlowe są domyślne) EDIT: A jednak nie, teraz spr i są to DNSy mojego ISP (tel teraz z netu korzysta po wifi).
 15. Ale z VPN nie korzystam w momencie sprawdzania aktualizacji. I nic nie znajduje.
×
×
 • Create New...