Jump to content

rafmik

Użytkownicy
 • Posts

  205
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rafmik's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

21

Reputation

 1. Hej Mam telefon RN8Pro aktualnie z MIUI 12.5.7 - na noc często włączam sobie funkcję "nie przeszkadzać" lub "wycisz". Mam ustawione, że jak dzwonią do mnie wybrane kontakty z książki adresowej to ich sygnał dzwonienia nie jest wyciszany (np jak dzwonią moi rodzice, to mimo trybu "nie przeszkadzać" telefon normlanie dzwoni). Czy da się w jakiś sposób też wykluczyć z tego trybu "nie przeszkadzać" konkretną aplikację? Chodzi mi o aplikację do obsługi monitoringu, żeby jej powiadomienia dzwoniły nawet jak telefon jest w trybie nie przeszkadzać. Da się to jakoś ogarnąć?
 2. Hej Mam telefon RMN8Pro aktualnie z MIUI 12.5.7 - na noc często włączam sobie funkcję "nie przeszkadzać" lub "wycisz". Mam ustawione, że jak dzwonią do mnie wybrane kontakty z książki adresowej to ich sygnał dzwonienia nie jest wyciszany (np jak dzwonią moi rodzice, to mimo trybu "nie przeszkadzać"telefon normlanie dzowni). Czy da się w jakiś sposób też wykluczyć z tego trybu "nie przeszkadzać" konkretną aplikację? Chodzi mi o aplikację do obsługi monitoringu, żeby jej powiadomienia dzwoniły nawet jak telefon jest w trybie nie przeszkadzać. Da się to jakoś ogarnąć?
 3. Czy może mi napisać ktoś co może zajmować tyle miejsca w pamięci "inne"? Gdzie tego szukać? W ogóle nie wiem co może mi na telefonie zajmować aż 20GB A miejsca mam już na styk :-(
 4. I na rn8pro z Anroidem 11 wszystko śmiga bez problemów?
 5. Mam info: Wg supportu Plusa VoLTE u nich działa tylko na 3 modelach telefonów Xiaomi: - Mi 10T Lite 5G, - 11 Lite 5G, - Redmi 9 NFC
 6. Nie działa. Wyjąłem kartę Playa, zostawiłem samego Plusha w slocie 1 i bez zmian. Przełożyłem Plusha do slot 2 i też bez zmian Teraz dostałem maila od supportu Plusa, że mój telefon nie jest wspierany w Plusie przy VoLTE Wg supportu Plusa VoLTE u nich działa tylko na 3 modelach telefonów Xiaomi: - Mi 10T Lite 5G, - 11 Lite 5G, - Redmi 9 NFC
 7. Pojawiła się aktualizacja Mi Boxa. Ktoś już próbował? Działa wszystko?
 8. Cześć, Mam Redmi Note 8 Pro oraz jedną kartę SIM od Plusha (sieć PLUS). Chciałem aktywować VoLTE - uruchomiłem usługę VoLTE w Plusie (wysyłając SMSa na numer 2601 w treści wpisując WlaczVoLTE) i niestety telefon nie wykonuje połączeń przez VoLTE, oraz pojawił się inny problem - w momencie gdy rozmawiam przez telefon i ktoś inny do mnie zadzwoni to moje połączenie jest rozłączane (tak jak bym odłożył słuchawkę). Problem ten wystąpił od razu po aktywacji VoLTE i za każdym razem gdy w trakcie rozmowy zadzwoni do mnie ktoś inny to rozłącza mi wykonywane połączenie. Na drugim slocie SIM ma kartę Play i tutaj VoLTE działa bez problemu, bez żadnej konfiguracji. Ktoś wie jak ugryźć temat, żeby karta Plusha działała z VoLTE?
 9. Cześć, Mam Redmi Note 8 Pro oraz jedną kartę SIM od Plusha (sieć PLUS). Chciałem aktywować VoLTE - uruchomiłem usługę VoLTE w Plusie (wysyłając SMSa na numer 2601 w treści wpisując WlaczVoLTE) i niestety telefon nie wykonuje połączeń przez VoLTE, oraz pojawił się inny problem - w momencie gdy rozmawiam przez telefon i ktoś inny do mnie zadzwoni to moje połączenie jest rozłączane (tak jak bym odłożył słuchawkę). Problem ten wystąpił od razu po aktywacji VoLTE i za każdym razem gdy w trakcie rozmowy zadzwoni do mnie ktoś inny to rozłącza mi wykonywane połączenie. Na drugim slocie SIM ma kartę Play i tutaj VoLTE działa bez problemu, bez żadnej konfiguracji. Ktoś wie jak ugryźć temat, żeby karta Plusha działała z VoLTE?
 10. Dostałem właśnie powiadomienie o aktualizacji do MIUI V12.5.1.0.RGGMIXM. Spora aktualizacja, aż 2,2GB Można instalować? Nie ma problemów? Z opisu wynika, że jest to Aktualizacja łatek bezpieczeństwa do czerwca 2021 i Androida 11.
 11. Dzisiaj pojawiła się u mnie aktualizacja do Miboxa 4S. Można instalować? Nic nie wybuchnie?
 12. Hej Jakie słuchawki bezprzewodowe polecacie. Muzyki w ogolę nie słucham na słuchawkach, zależy mi tylko na rozmowach telefonicznych oraz na tym, żeby można było słuchawki używać pojedynczo. Co wybrać? Budżet do 120-130 zł.
 13. Właśnie miałem pisać, bo dwie minuty temu zainstalowałem APK - wersja na arm, arm64 nie chciał się zainstalować. Wszystko działa, było trzeba tylko w Kodi ręcznie język polski doinstalować. Kodi 18.9 działa o niebo lepiej niż wersja 19.
 14. Wczoraj popełniłem spory błąd i zaktualizowałem w sklepie Playa apkę Kodi do wersji 19 Wszystko się zaczęło krzaczyć :/ Wiem, że w sklepie Playa nie ściągnę starszej wersjo Kodi, ale mogę ją zainstalować przez APK. Na oficjalnej stronie Kodi mam dwie wersje Kodi 18.9 - arm, oraz arm64-v8a - którą pobrać na Mi Box 4S?
×
×
 • Create New...