Jump to content

rafmik

Użytkownicy
 • Posts

  209
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rafmik's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

21

Reputation

 1. Chętnie dołączę do rodziny w Disney+ (jako jeden z czterech użytkowników). Interesuje mnie dostęp długoterminowy na jednym koncie .
 2. Lepiej odpowiedzieć późno niż wcale Global 12.5.8, Andek 11
 3. Z kronikarskiego obowiązku. W listopadzie 2021 były problemy z działaniem VoLTE w Plus na Redmi Note 8 Pro. Teraz spróbowałem ponownie i wszystko śmiga.
 4. U mnie teraz działa VoLTE w Plusie bez problemu. Wcześniej jak próbowałem (okolice listopada 2021) to były z tym problemy - niby działało, ale jak rozmawiałem i ktoś inny do mnie w tym samym czasie zadzwonił to zamiast poczty/info o zajętości dostawał komunikat, że jestem po za zasięgiem sieci. Teraz ten problem nie występuje
 5. Hej Mam telefon RN8Pro aktualnie z MIUI 12.5.7 - na noc często włączam sobie funkcję "nie przeszkadzać" lub "wycisz". Mam ustawione, że jak dzwonią do mnie wybrane kontakty z książki adresowej to ich sygnał dzwonienia nie jest wyciszany (np jak dzwonią moi rodzice, to mimo trybu "nie przeszkadzać" telefon normlanie dzwoni). Czy da się w jakiś sposób też wykluczyć z tego trybu "nie przeszkadzać" konkretną aplikację? Chodzi mi o aplikację do obsługi monitoringu, żeby jej powiadomienia dzwoniły nawet jak telefon jest w trybie nie przeszkadzać. Da się to jakoś ogarnąć?
 6. Hej Mam telefon RMN8Pro aktualnie z MIUI 12.5.7 - na noc często włączam sobie funkcję "nie przeszkadzać" lub "wycisz". Mam ustawione, że jak dzwonią do mnie wybrane kontakty z książki adresowej to ich sygnał dzwonienia nie jest wyciszany (np jak dzwonią moi rodzice, to mimo trybu "nie przeszkadzać"telefon normlanie dzowni). Czy da się w jakiś sposób też wykluczyć z tego trybu "nie przeszkadzać" konkretną aplikację? Chodzi mi o aplikację do obsługi monitoringu, żeby jej powiadomienia dzwoniły nawet jak telefon jest w trybie nie przeszkadzać. Da się to jakoś ogarnąć?
 7. Czy może mi napisać ktoś co może zajmować tyle miejsca w pamięci "inne"? Gdzie tego szukać? W ogóle nie wiem co może mi na telefonie zajmować aż 20GB A miejsca mam już na styk :-(
 8. I na rn8pro z Anroidem 11 wszystko śmiga bez problemów?
 9. Mam info: Wg supportu Plusa VoLTE u nich działa tylko na 3 modelach telefonów Xiaomi: - Mi 10T Lite 5G, - 11 Lite 5G, - Redmi 9 NFC
 10. Nie działa. Wyjąłem kartę Playa, zostawiłem samego Plusha w slocie 1 i bez zmian. Przełożyłem Plusha do slot 2 i też bez zmian Teraz dostałem maila od supportu Plusa, że mój telefon nie jest wspierany w Plusie przy VoLTE Wg supportu Plusa VoLTE u nich działa tylko na 3 modelach telefonów Xiaomi: - Mi 10T Lite 5G, - 11 Lite 5G, - Redmi 9 NFC
 11. Pojawiła się aktualizacja Mi Boxa. Ktoś już próbował? Działa wszystko?
 12. Cześć, Mam Redmi Note 8 Pro oraz jedną kartę SIM od Plusha (sieć PLUS). Chciałem aktywować VoLTE - uruchomiłem usługę VoLTE w Plusie (wysyłając SMSa na numer 2601 w treści wpisując WlaczVoLTE) i niestety telefon nie wykonuje połączeń przez VoLTE, oraz pojawił się inny problem - w momencie gdy rozmawiam przez telefon i ktoś inny do mnie zadzwoni to moje połączenie jest rozłączane (tak jak bym odłożył słuchawkę). Problem ten wystąpił od razu po aktywacji VoLTE i za każdym razem gdy w trakcie rozmowy zadzwoni do mnie ktoś inny to rozłącza mi wykonywane połączenie. Na drugim slocie SIM ma kartę Play i tutaj VoLTE działa bez problemu, bez żadnej konfiguracji. Ktoś wie jak ugryźć temat, żeby karta Plusha działała z VoLTE?
 13. Cześć, Mam Redmi Note 8 Pro oraz jedną kartę SIM od Plusha (sieć PLUS). Chciałem aktywować VoLTE - uruchomiłem usługę VoLTE w Plusie (wysyłając SMSa na numer 2601 w treści wpisując WlaczVoLTE) i niestety telefon nie wykonuje połączeń przez VoLTE, oraz pojawił się inny problem - w momencie gdy rozmawiam przez telefon i ktoś inny do mnie zadzwoni to moje połączenie jest rozłączane (tak jak bym odłożył słuchawkę). Problem ten wystąpił od razu po aktywacji VoLTE i za każdym razem gdy w trakcie rozmowy zadzwoni do mnie ktoś inny to rozłącza mi wykonywane połączenie. Na drugim slocie SIM ma kartę Play i tutaj VoLTE działa bez problemu, bez żadnej konfiguracji. Ktoś wie jak ugryźć temat, żeby karta Plusha działała z VoLTE?
 14. Dostałem właśnie powiadomienie o aktualizacji do MIUI V12.5.1.0.RGGMIXM. Spora aktualizacja, aż 2,2GB Można instalować? Nie ma problemów? Z opisu wynika, że jest to Aktualizacja łatek bezpieczeństwa do czerwca 2021 i Androida 11.
×
×
 • Create New...