Jump to content

frrancuz

Użytkownicy
 • Content Count

  1,237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

frrancuz last won the day on November 27 2020

frrancuz had the most liked content!

Community Reputation

242 Excellent

About frrancuz

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kusi. Obecnie mam realme 7 pro, bardzo fajny, jestem zadowolony. Zwykły - slabawy. S - no ten mnie się podoba. Nie za duży, procesor trochę lepszy, bateria odpowiednia. Amoled jest ok, czytnik z boku mi nie przeszkadza, no i karta SD - takie zboczenie że lubię ją mieć. Pro - za duży, dopóki mam wybór wolę coś mniejszego. Aparaty - obojętne. Nie robię zdjęć prawie więc do pstryknięcia byle czego wystarczy każdy.
 2. 1. Nie tylko format data a factory reset. 2. Wrzuć ROM na pendrive i podłącz przez otg do telefonu. 10Tl ma chyba czytnik sd? To możesz ROM na sd i do telefonu.
 3. @Lupus288 Virgin mobile się wysypał od wczoraj. Bazuje na Playu to może i u fioletowych coś się dzieje. Jaki operator?
 4. W opcjach tryby ciemnego wyłącz "wymuszenie" w aplikacjach zewnętrznych. https://miuipolska.pl/forum/topic/54037-problemy-z-wyświetlaniem/?tab=comments#comment-592166
 5. Takie same. Nic się nie da zrobić.
 6. https://forum.android.com.pl/topic/373170-smsy-przychodzą-tylko-gdy-internet-jest-włączony/
 7. @Gregwaww @felek14 1. Opcje programisty. 2. Certyfikat ekranu bezprzewodowego. Włączyć. 3. Ustawienia -> połączenie i udostępnianie -> ekran bezprzewodowy 4. Aktywujemy ekran bezprzewodowy i teraz będą aktywne ukryte opcje certyfikacji. 5. "Operating Chanel" zmieniamy kanał z automatycznego na "1". Działa też na innych telefonach, na realme też nie działało a teraz już działa.
 8. 1. Opcje programisty. 2. Certyfikat ekranu bezprzewodowego. Włączyć. 3. Ustawienia -> połączenie i udostępnianie -> ekran bezprzewodowy 4. Aktywujemy ekran bezprzewodowy i teraz będą aktywne ukryte opcje certyfikacji. 5. "Operating Chanel" zmieniamy kanał z automatycznego na "1". Działa też na innych telefonach, na realme też nie działało a teraz już działa.
 9. @martinezcb Telefon nie ma powiadomień LED (mała dioda) i nie ma takich ustawień. Kolega musi używać lampy błyskowej. @Romanek100 Szukaj aplikacji pozwalającej na bogatszą konfigurację.
 10. Adb i to: https://forum.xda-developers.com/t/tool-adb-appcontrol-v1-5-1-app-manager-debloat-tool-for-android.4147837/
 11. Tak. To jest lekarstwo. Adguard coś się porypał i właśnie wifi wariuje. Sprawdzone na 6 telefonach, wszyscy takie same objawy. Robiłem rodzinie i znajomym w ten sposób blokera reklam. Wyłączyłem adguarda i od razu się naprawiło. @stereo0 @galakty A wy? Też DNS?
 12. @szuineg A nie masz czasem prywatnego DNS na adguardzie?
 13. Aplikacja Googla, która jest domyślnie w telefonie nie ma takiej funkcji. Zmień aplikacje do SMS, np. Textra lub jakaś aplikację specjalnie do planowych smsów.
 14. Możesz. Tylko po dodaniu konta i tak trzeba czekać. Ja z 1 konta chyba z 15 telefonie mam odblokowanych. Chyba że jest jakiś limit co do częstości odblokowan. A blokada czasu nie jest na konto tylko telefon. To nie twoje konto zostało odblokowane do bootloadera, tylko telefon. Odblokowałeś 9t ale z każdym następnym dokładnie to samo. To nie konto czeka tylko telefon.
 15. Nie można. Liczy się czas dodania konta w telefonie, dlatego mogłeś mieć na tamtym od razu. Czekaj cierpliwie.
×
×
 • Create New...