frrancuz

Użytkownicy
 • Content Count

  1,135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

frrancuz last won the day on August 31

frrancuz had the most liked content!

Community Reputation

222 Excellent

About frrancuz

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli masz twrp. Edytuj plik build.prop bo w nim powinno być dpi. Zrób reflash tego samego softu co masz obecnie, nadpisze błędne dpi i nie stracisz danych. Ewentualnie, jak miałeś debugowanie to przez ADB chyba powinno zaskoczyć. Zmiana dpi: adb shell wm density 392 && adb reboot (to 392 to chyba standard dla Xiaomi)
 2. Aplikacje systemowe. Możesz je wyłączyć za pomocą ADB przez PC (pełno poradników w necie).
 3. Skasowałeś system. Albo wsadź kartę sd (jak obsługuje) albo użyj otg (pendrive z systemem przez złącze USB). W twrp wgraj normalnie system, wybierając właśnie ten z sd/otg
 4. 1. Wyświetlacz - kolorystyka 2. Ustawienia - dodatkowe ustawienia - ułatwienia dostępu - korekcja koloru.
 5. Niczym, chyba. Albo jakimiś detalami których nie widać (eea pewnie jakieś pierdoły unijne). Nie ma. W nowych telefonach jest googlowskie.
 6. Po rozmiarze się zorientujesz. W sumie, to nie wiem który idzie przez telefon.
 7. Jak ci się chce bawić to reset do fabrycznych i wgraj pełny rom, nie ota. Nawet bez przywracania, jeszcze raz wgraj pełny rom.
 8. Tyle "teorii" i wiele "doktoratów" na ten temat w sieci. Używajcie jak wam pasuje i tak jak się wam wydaje że jest ok. Jedni 20-80%, inni na full, bez szybkiego/z szybkim.. Pewne jest żeby nie przemrażać i nie przegrzewać. Tyle. Praktycznie każde inne działanie obecnie nic nie zrobi baterii bo ma swoje zabezpieczenia. Nie da się przeładować, nie da się rozładować do 0. Każde ogniwo ma "próg" bezpieczeństwa. Używajcie i cieszcie się. Nie marnujcie czasu na zastanawianie się ile ma % bateria i czy już ją odłączać, podłączać. Te 2 lata normalnego używania wytrzyma, a jak palnujecie telefony po 5 lat używać to i tak ogniwo straci w tym czasie swoją wydajność.
 9. Doberek Raz miałem bez czasu(nie wiem co na to wpłynęło), i wtedy od razu poszło wszystko. W sytuacji gdy będziesz musiał czekać nie wyczyści telefonu. Dopiero musi być "zgoda" na odblokowanie i wtedy za jednym razem odblokowuje i czyści telefon. Lepiej zrobić jakieś kopie wcześniej.
 10. Temat z przed prawie roku.. Mi9 ma LED. To nie ma podświetlenia, tylko każdy Pixel świeci sam. Żadna latarka nic nie da. Padł ekran, nie wiele można zrobić. Jeżeli nie miałeś synchro z chmura to chyba jedynie wymiana wyświetlacza aby odzyskać dane. Obecnie każdy ma kody, blokady itd i nawet po podłączeniu klawiatury przez otg ciężko odblokować i coś zdziałać. Możesz spróbować. Podłącz klawiature, zrebootuj telefon. Odczekaj chwilę i wpisz hasło. Jak się uda odblokować podłącz do PC i użyj aplikacji Xiaomi do zarządzania telefonem.
 11. Centrum kontroli nie odpowiada za nic. To inny wygląd panelu powiadomień i skrótów. Zależy czy z lewej czy prawej strony "ściągasz" na dół.
 12. Ustawienia - użyj szukania - wyświetlanie nad innymi - znajdź messengera. Nadaj zgodę.
 13. do not disturb - nie przeszkadzać. Tryb bez powiadomień.
 14. Factory reset w recovery. Flash stabilnej wersji miui.eu. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI9LiteMICC9_V12.0.2.0.QFCCNXM_v12-10.zip/download