Jump to content

frrancuz

Użytkownicy
 • Posts

  1,302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

frrancuz last won the day on August 15

frrancuz had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

frrancuz's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

254

Reputation

 1. Dochodzi jeszcze jedno. Niektóre aplikacje, głównie bankowe, nawet po przywróceniu z takiego backupu po prostu nie działają lub i tak wymagają ponownego logowania. Raczej nastaw się na ustawianie telefonu od nowa.
 2. Zainstaluj aplikację x-plore. Po uruchomieniu przytrzymaj "pamięć wewnętrzna" i z menu wybierz mapa dysku. Pojawi ci się w formie słupków zajętość telefonu. Wejdź jeszcze do /android/ i kliknij w 3 foldery co tu są. Trzeba nadać uprawnienia do odczytu bo inaczej pominie ten folder. Będziesz ładnie obrazowo widział co miejsce zajmuje.
 3. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eclipsim.gpsstatus2 Spróbuj a-gps zaktualizować.
 4. Możliwe. Sprawdź na domyślnych, podejrzewam że nie będzie problemu. Niestety, motywy instalowane nie zawsze są dobrze zoptymalizowane.
 5. Error 7 - przeważnie za stare twrp. Obecnie - po factory reset pamięci są szyfrowane. ROM do wgrania wrzuć na sd(jak masz) albo pendrive'a i podłącz przez otg. W twrp PO factory reset instaluj ROM właśnie z pamięci zewnętrznej. Jakie dwa twrp do wyboru? Po wygraniu twrp nie ma(albo coś się bardzo zmieniło) opcji wyboru twrp. Uruchamia się zamiast standardowego recovery. Po pierwsze, próbuj pisać dokładniej i formułując pełne wypowiedzi. Po drugie, nie jakieś i coś tam tylko konkretnie napisz info. Chcesz sensownej pomocy czy zabawy w "zepsuje na amen a może mi się uda jakimś cudem".
 6. Jakiś czas w tym siedze. Takie same opinie są są na temat każdego producenta. Zawsze.
 7. Działa ale nie z systemowymi. Systemowe maja czasem odinstaluj ale wtedy tylko aktualizacje się kasują. Odinstalować takiej aplikacji w ten sposób nie dasz rady. Zainteresuj się appControl z XDA jak chcesz się bawić w kasowanie. Osobiście sugeruje jednak zamiast deinstalacji wybieranie opcji wyłączenia.
 8. W magisku włącz wsparcie. W opcjach magiska masz suwak od tego. Reboot i dopiero adaway powinien zaskoczyć.
 9. Usuń blokadę i dodaj jeszcze raz. Tym razem pin. Wygląda jak byś ustawił hasło, wtedy się pojawia pełna klawiatura.
 10. Chrome nie udostępnia samo z siebie plików. Z resztą, jak większość aplikacji. Chrome (opera) po próbie dodania pliku używają aplikacji z telefonu która zarządza plikami. Albo aplikacja pliki(nie pamiętam nazwy, menadżer plików) lub twój inny manager ma jakiś problem, albo gdzieś klikając zmieniłeś domyślne aplikacje i się wysypuje. Próbuj: Zainstaluj inny manager plików i odpal (xplore, total commander), nadaj uprawnienia. Przy wybieraniu plików zobacz czy możesz wybrać któryś z tych managerów. Znajdź aplikacje pliki/menadżer plików w zarządzaniu aplikacjami i wejdź w jej ustawienia. Powinno gdzieś być wyczyść domyślne. Nie pamiętam kazdej opcji, ale mogłeś wyłączyć "uruchamianie przez aplikację trzecie". O ile pamiętam (ale mogę systemy mylić) wyłączenie powoduje że chrome(opera) nie ma możliwości wywołać pliki/menadżer plików. Grzebałeś? Wyłączałeś, mroziłeś aplikacje? Przez adb albo appControl z XDA? Jeżeli tak, to przesadziłeś i wywaliłem coś potrzebnego.
 11. Maziaj palcem po pustym polu (poszczególne aplikacje). Powinno wyskoczyć wszystko. Jakiś bug jest i nie wyświetla od razu.
 12. 1. Kabel kosztuje z 10, może 20 złotych. 2. Nie umiem precyzyjnie określić. 10 minut.. może. 20 albo 30 już raczej nie. 3. Rób wg instrukcji. Ma być wipe to je rób. Jak nie możesz przez nie wgrać romu, to patrz pkt. 1. Kombinować możesz jak ci się podoba, wgrywać również. Tylko że jak potem coś nie zadziała to co zrobisz?
 13. Użyj pendrive podłączonego przez otg(albo karty sd jeżeli telefon obsługuje) i z niego zainstaluj ROM po factory.
 14. W ustawieniach powiadomień wyłącz dźwięk dla odsłuchu wiadomości. Powinna być taka opcja. Ewentualnie, włącz odsłuch. Na belce powinno pokazać się powiadomienie. Przytrzymaj palcem i wyłącz dla tego specyficznego działania.
 15. To telefon kolegi, nie mam jak sprawdzać. Jedno mu przestawiłem, miał apn od internetu na PLAY, teraz wpisałem te które VM podaje na stronie. Zobaczymy jak wróci do siebie i podziała jakiś czas.
×
×
 • Create New...