Jump to content

frrancuz

Użytkownicy
 • Posts

  1,349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

frrancuz last won the day on August 15 2021

frrancuz had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

frrancuz's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Conversation Starter
 • Reacting Well Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post

Recent Badges

263

Reputation

 1. No i zamówiłem poco m4 8/256. W sumie nie wiem poco. W dodatku żółtą. Z ciekawości. Ciekawe kiedy przyjdzie.
 2. Ktoś ma namiar na plik z polskimi literkami? Mam Emoji ale ucina ogonki w literkach.
 3. Urządzenie Smart łączy się z domową siecią po wifi 2.4. Tak połączone urządzenie jest obsługiwane przez aplikację na telefonie. Aplikacja na telefonie może się łączyć przez wifi 2.4, 5 oraz przez połączenie komórkowe. Dla aplikacji to bez znaczenia. Istotne jest połączenie SmartZabawki poprzez 2.4 w domu. Przełącznik w telefonie nie jest potrzebny, ponieważ telefon może się łączyć z dowolną siecią aby zarządzać SmartZabawkami. Niektóre aplikacje (nie znam kazdej) wymagają w chwili dodawania Smart połączenia z taką samą siecią 2.4 lub przynajmniej posiadania jej w zapisanych sieciach aby można było parować urzadzenia. Router który posiadasz musi mieć opcje emisji 2.4. Telefon w widzianych sieciach, nawet jeżeli s apodpisane tak samo, sieć 2.4 i 5 widzi jako dwie osobne sieci. Obecnie wybór częstotliwości jest chyba dostępny tylko w HotSpocie.
 4. Ładowarka bądź/oraz kabel. W najgorszym wypadku gniazdo w telefonie. Do 50 procent ładowarka ciśnie na maxa, później zaczyna wyhamowywać. Im bliżej 100 tym słabiej ładuje. Problem jest z maxymalną mocą. Nowa ładowarka "jest oryginalna" czy tylko ja przypomina? Niestety, obecnie tanie akcesoria to niepewne akcesoria. Ziomki nie mają? Pożyczyć, sprawdzić.
 5. Zainstaluj NewPipe. Znajdziesz na f-droid. Następnie w zwykłym YT jaki masz na telefonie wybierasz "udostępnij" i wybierasz z menu NewPipe. Pojawi się okienko z pytaniem o jakość format, typ. W zależności od pliku.
 6. Aplikacja ma mieć kłódkę, austart i wyłączone zarządzanie bateria przez miui. Każda aplikacja która ma działać cały czas albo masz opóźnione powiadomienia(głównie komunikatory) ustaw dokładnie tak samo. System nie będzie ich zabijał w tle.
 7. Niestety. Nie pomogę z problemem wracania. Nie mam obecnie Xiaomi dostępnego, więc nawet nie mam jak tego sprawdzić.
 8. Zwracaj od razu. Rękojmia i wymiana na nowy. Ewidentnie coś jest nie tak. Nawet mój stary S4 z oryginalną bateria nie pada w godzinę.
 9. Niestety. Dobra bateria w telefonie to tylko ta oryginalna. Jakikolwiek zamiennik to już nie to samo. Wymieniłem ich sporo w różnych modelach, na różne "firmowe" baterie i niestety daleko im do oryginałów.
 10. Było coś takiego. Dodatkowy panel na ekranie blokady. Blokada się pojawiała, a po przesunięciu "całej" w prawo pojawiał się dodatkowy panel ze skrótami. Właśnie mipilot i latarka tam była. Samą opcje kojarzę, ale chyba tego już nie ma w miui.
 11. Informacje o aplikacji. Powiadomienia. W tym miejscu masz opcje ustawienia powiadomień dla konkretnych typów powiadomień wiadomości.
 12. Zetknąłem do pierwszego. Jest tam opisana sprawa do załatwienia. Nie ma PC, szuka alternatywy. Alternatywą jest inny telefon. Edit: jest, po waszej wyminie zdań. Ok. Bez PC/raspberryPi lub drugiego telefonu nie ma opcji wgrania TWRP w tym przypadku.
 13. Teoretycznie się da. 2 telefony z Androidem. Jeden z root. Ten z root służy za ADB i z niego wysyła się komendy na drugi telefon. Nadal teoretycznie, można wysłać twrp jak z PC i wgrać. https://android.gadgethacks.com/how-to/send-adb-fastboot-commands-from-one-android-phone-another-0384181/
 14. 1. Ikon powiadomienia. Błąd wyświetlania. U mnie tak wygląda ikonka od mifit. Widzę że również masz miFit więc obstawiam ja. Przyjrzyj się tej "jasnej". Nawet na zrzucie widać że to miFit. 2. Messenger to wyświetla. Przytrzymaj palcem na rynku, zniknie. Gorzej, bo w każdej rozmowie trzeba to zrobić. To chyba od nich informacja o takiej funkcji.
×
×
 • Create New...