frrancuz

Użytkownicy
 • Content Count

  869
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

frrancuz last won the day on January 1

frrancuz had the most liked content!

Community Reputation

175 Excellent

About frrancuz

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sumie to się nie da. Albo jest, albo ja odinstalować musisz. Chyba że masz root to ja zamrażasz przez TitaniumBackup.
 2. Szukaj innych wersji TWRP. Zawieszanie się TWRP było wtedy powszechne. Jestem prawie pewien, że musisz jeszcze teraz na TWRP trafić. Czasem wystarczyło poczekać aż zgaśnie i włączyć ekran.
 3. Zainstaluj mapy, w mapach wyskoczy pytanie o zgodę na dokładność. Zgodz się. Powinny działać inne tryby.
 4. Rozwiń górna belkę powiadomień. Kliknij zębatkę po prawej. Na górnym pasku szukania opcji wpisz hotspot. Powinno pokazać opcje. Po kliknięciu masz wszystkie ustawienia. Lub, rozwiń pasek powiadomień, zębatka, tutaj zaraz na początku więcej opcji sieci - hotspot, tethering. Coś w tym stylu.
 5. Przytrzymaj palcem powiadomienie z n&f i odznacz używanie diody.
 6. Wystarczy. Z tym że beta musi być nowsza niż stable. Jak chcesz wgrać obecnie najnowsza to śmiało.
 7. Chyba nie bardzo.. Do tego jest potrzebny ledowy panel, a w rn8p takiego nie ma. Nie ma i nie będzie takich funkcji dodanych, bo zajada baterie. Miui11 ani nawet 12 tego nie zmieni.
 8. Włącz opcje programisty, i opcja "najmniejsza szerokość". Zmień sobie na 480 czy tam 560(albo ile ci pasuje).
 9. Na filmiku wszystko widać. Ekran wybucha przy włączaniu. Miga głównie dolna część, gdzie jest czytnik palca, ale i cały się zdarza. W chwili obecnej są wyłączone wszystkie możliwe (albo dokładniej, jakie udało mi się odszukać) opcje mogące jakoś wpływać na to. Poza blyskaniem działa ok. Palec normalnie można ustawiać i używać, ale nasila to chyba problem. Jeżeli jest aktywny AoD, palec, jakieś powiadomienia błyskowe to wtedy telefon potrafi się zrestartować. Czy może to być problem softu? Chociaż dzieje się tak już jakiś czas, a wydaje mi się że z 1 lub 2 (co najmniej) aktualizacje już zaliczył. Telefon na globalu. Jeszcze myślę miuiEU sprawdzić, ale chyba wewnętrznie wiem już że to coś z ekranem. Czy ktoś się z tym spotkał? Coś mogę jeszcze sprawdzić, spróbować w domowym zaciszu?
 10. Chyba że wersja Androida na to nie pozwala. Ja mam miui11, android9 i da się wyłączyć.
 11. Przytrzymaj palcem. Pojawia się opcje edycji powiadomienia. Odznacz Messenger nad innymi. Tam jest cała kupka powiadomień różnych stanów systemu Albo bezpośrednio w ustawienia - aplikacje - zarządzenie - Messenger - powiadomienia i tam jest taka opcja: dymki czatu są aktywne.. Odznacz ja.