frrancuz

Użytkownicy
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

frrancuz last won the day on January 1

frrancuz had the most liked content!

Community Reputation

100 Excellent

About frrancuz

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. frrancuz

  MIUI 9.2.21

  Stable wychodzi jak wychodzi. I to nie jest odpowiedź "mądralińska" tylko tak jest. Zdarza się co tydzień a czasem i po kilka m-cy nie ma. Żadnej zasady.
 2. frrancuz

  Submarka Redmi - jutro premiera

  Podczepie się tutaj. Odblokowanie BL będzie trwało 360 czy już 720? Czy w ogóle będzie to możliwe? Jako potencjalny klient (nie żebym planował jakoś intensywnie, ale z ciekawości coś nowszego bym może przytulił i sprawdził kropelkę czy mnie nie będzie drażnić w razie czego) jest to dla mnie istotne. Czy muszę się liczyć z tym że kupię, zainicjuje odblokowanie i do szafki na miesiąc? Muszę mieć magisk i już.
 3. frrancuz

  Submarka Redmi - jutro premiera

  Ja również. Najpierw napalony, teraz trochę ostygłem. Trzeba jeszcze rok poczekać to rn8p będzie bez dziur w ekranie i wtedy się wymieni RN5p za bardzo się im udał
 4. frrancuz

  Bluetooth - błędne/odwrotne komendy

  Mam to samo z guzikami. Głośność ok a utwory na opak. A myślałem że to moje słuchawki mają coś na opak. A tu wychodzi na to że to MIUI chyba na opak odczytuje co poniektóre funkcje. Mam MIUI polska 10. Inny telefon, RN5p
 5. frrancuz

  MIUI 9.1.24/26

  Ręcznie przerób plik /etc/apns-conf.xml W nim są zapisane na stałe APN. Te od Orange albo przerób na takie z parametrami nu, albo dopisz sobie dodatkowe jakie ci pasują. Ja mam tak Play na VM. Jeden z internetem mam dodany, a oryginalny z MMS zmieniony na VM. Telefon mi wariuje przy próbach zmiany APN i dlatego tak to rozwiązałem.
 6. Nie, post orjona prowadzi do poradnika, ktory masz post wyżej. Zrób wg niego.
 7. Tobie metody z kontami i odblokowaniem miUnlockiem nie zadziałają, bo obecnie nie masz nic w telefonie. Twój telefon Był odblokowany, ale wgranie 7.0 blokuje w momencie wgrywania. I z tego całe te jaja. Na 100% masz ponownie zablokowany telefon. Zrób poradnikiem do którego prowadzi post jaki podałem (orjona). Były tam również linki do odpowiednich plików. poczytaj jak wejść w edl, i takie tam. Jest o tym na google i tu, ja komend nie znam na pamięć. U mnie były te same "objawy" a tym (rom w wersji dev wgrany miFlash, potem twrp, najnowsze miuipolska od razu magisk) i działa telefon.
 8. frrancuz

  Problem z TWRP

  Wyłącz telefon i restart od razu do recovery. Jeżeli nie uruchomi od razu recovery tylko system to nadpisuje oryginalne.
 9. Zrobiłem coś podobnego. Przy wgrywaniu nowszej wersji blokuje się bootloader. Trzeba wgrać wersję z odblokowanymi, a potem resztę. Sam się pogubiłem i ten post mi pomógł. Nie wiem jak źle jest u ciebie.
 10. frrancuz

  Problem w twrp przy instalacji softu

  ZaktualiUj TWRP. Za stare.
 11. frrancuz

  Mi Band Tools brak opcji zmiany ikon

  Miband3 ma dużo mniej ikon niż mb2. W 3 obok ikonki pojawia się podpis z czego to jest, dlatego SMS/komunikatory mają tą samą ikonkę a obok niej napis z jakiej aplikacji. Używam n&f i tu również wybór jest żaden.
 12. Wyświetlacz - kontrasty i kolory - kontrast automatyczny. W pewnych warunkach właśnie się to włącza, przez co ekran jest bardziej czytelny.
 13. frrancuz

  Aplikacje z kłódką niedajace się zamknąć

  Albo przytrzymaj palcem ikonkę albo pociągnij w górę lub w dół. Nie pamiętam innych opcji blokowania w pamięci.
 14. frrancuz

  Submarka Redmi - jutro premiera

  Wszyscy na to liczą. Sam nie używam ale "bym chciał żeby było gdyby mi się zachciało używać". Lepiej mieć niż nie mieć. A jak wsadza w końcu to NFC to wydaje mi się że jeszcze mocniej umocnią pozycję na Europę, i może sami do tego dorastają. A submarka redmi daje im ku temu idealną okazję. Tak, że teges, wszyscy czekamy na PRO i pokładamy w nim nadzieję.
 15. @Fonsz Przeczytaj jeszcze raz jego pytanie w temacie @BJJfigter Teoretycznie nic, bo mb3 to niby słabsza zabawka bo to opaska a nie zegarek. Nie ma GPS i mniejszy ekran. Praktycznie około 150-200 złotych, które ci zostaną, w zależności gdzie kupisz bo tyle wynosi różnica w cenie. Co nie zmienia faktu że lepiej poogladaj filmiki na YT z obiema zabawkami i wybierz co ci bardziej pasuje. Wiekszy+GPS ale droższy, czy mniejszy-gps ale tańszy.