frrancuz

Użytkownicy
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

frrancuz last won the day on December 14 2019

frrancuz had the most liked content!

Community Reputation

192 Excellent

About frrancuz

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hasło i bezpieczeństwo w ustawieniach - xiaomi Część - smartlock powinno na pasku wyskoczyć przy 1 parowaniu. Chyba jest guzik w MiFit również od tego. Inne telefony - szukaj opcji w jakichś opcjach blokady ekranu.
 2. Po zainstalowaniu Alpha z apkmirror wygląda na to że działa jak powinno. Ogarnięte. @Boomers Ja póki co mam pozytywne odczucie. Wydaje mi się że działa całkiem sprawnie.
 3. @FromWP A opcję z załącznika masz zaznaczoną czy odznaczona?
 4. Nie. Animacja odcisku palca to efekt przy odczycie. Mi chodzi o działanie przed. Teraz co ruszę telefon to pojawia się odcisk palca, i odczyt działa. Wyłączenie funkcji (obrazek) powoduje że odcisk palca nie działa. Dopiero power trzeba itd. Na androidzie 9 miałem ta funkcję (obrazek) wyłączona, a mimo to jak zaczynałem macać ekran to czytnik się aktywował, a nie pojawiał się przy każdym ruchu znaczek palca.
 5. Hmmmm.. mam palec ustawiony. Do tej pory ekran był czarny ale jak zacząłem miziać w miejscu czytnika to zaczynał działać. Obecnie, jeżeli nie włączę odpowiedniej opcji (ślad palca) to czytnik nie działa na wyłączonym. Nie wiem czy źle pamiętam czy ta funkcja się zmieniła? EEA. @piotr_tito Zainstalowałem specjalnie. Działa, nie widzę żeby coś się zacinało. Być może, dlatego że nie gram i nie grałem przed aktualizacją to nie widzę problemu.
 6. Ręcznie wejdź do twrp po flashu. Wyłącz telefon i włącz kombinacja ewentualnie w adb wykonaj restart ale trzymaj od razu kombinacje. Musi ruszyć w twrp bo inaczej nadpisuje normalne recovery.
 7. Wrzuć twrp do folderu z adb i plik ma mieć dokładnie taką nazwę jak wpisujesz.
 8. Nie ma takiej opcji w telefonie. Wydawało mi się że wspomniałem, że używam taskera - aplikacja do automatyzacji telefonu. Niedopowiedzenie w poście powyżej.
 9. frrancuz

  always display on

  Osiągniesz to taskerem.
 10. Nie ma. Aplikacja do sms od google tego nie posiada.
 11. frrancuz

  Zegar

  @Kanio AoD jest na amoledy. N7 nie ma więc w ogóle nie jest ta opcja przewidziana. Różnica w zasadzie dzialania ekranów. Używanie na twoim telefonie stale AoD (wymuszonego jakkolwiek) załatwi ci baterie w kilka h. Daruj sobie to rozwiązanie bo nie ma sensu w tym przypadku.
 12. A nie ma czasem przełącznika w opcjach programisty?
 13. Szukaj Alfreda, lub podobnych do niego w sklepiku(powinny być w polecanych pod Alfredem)
 14. Mój AoD włącza się jak mam interesujące mnie powiadomienia. W innym przypadku AoD jest wyłączony.