frrancuz

Użytkownicy
 • Content Count

  810
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

frrancuz last won the day on January 1

frrancuz had the most liked content!

Community Reputation

164 Excellent

About frrancuz

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przecież 9.9.26 to też beta11 na andku 9. Chyba że starsza oznacza starsze wydanie i to już wystarcza żeby były problemy, tak?
 2. Mogę wrzucić 9.9.26 bez wipe czy arb mi zawadza w tych wydaniach.
 3. Co mnie podkusilo.. miałem wersję z 9.9.26 i była super. Wszystko chodziło jak powinno. Obecnie od 5 rano mam toto i już widzę że bateria to dramat. Telefon leży a % nikną w oczach. Poza samym działaniem baterii reszta wygląda sprawnie, nadal nie ma sygnatury czasu w zdjęciach. Żałuję, trzeba było nie grzebać, ciekawe kiedy znowu trafię na wydanie z tak dobrym pilnowaniem baterii jak było 9.9.26. BT działa. Przynajmniej u mnie.
 4. Spróbuj inny menager, zobacz czy w magiskmanager twój ma odpowiednie uprawnienia. , a busybox dla magiska masz w modulach do pobrania.
 5. Spróbuj użyć zewnętrznej aplikacji - textra np. W niej ustaw MMS i konfigurację. Kiedyś (inny telefon) też nie mogłem dać rady z MMS i to pomogło. Rozwiązanie średnie ale było skuteczne.
 6. Nic nie robisz poza flashowanem zipa. W magisk menadżer pobierasz (powinna aktualizacja wyskoczyć) i albo przez magiska się zainstaluje i reboot albo po pobraniu zipa instalujesz z palca w TWRP. Zmiany nie dotyczą jako tako opcji instalacji tylko samych zmian działania magiska i jego integracji z systemem. Mam v20 i działa bdb na miui11beta - android 9
 7. Nie macie czasem blokady rekm w formie modyfikacji pliku host? Czy to ręcznie, paczki ZIP czy przez AdAway?
 8. Czy w aparacie działa już znacznik czasu? (Dodawanie daty na zdjęcie) Jeżeli ma to znaczenie i różnie na różnych modelach, to pytam o RN5p - whyred.
 9. Możesz pokazać resztę statystyk? Co szło? Bt? GPS? Synchro? Inne? System global, China, czy nasz? Byłbym wdzięczny za takie info
 10. Na 4 dodatkowe h na pewno się nie ułoży.. kurde. Wszystkie recki że kozak, a ty jesteś jakiś inny. Mocno mnie zniechęciłeś do zakupu. Nawet w używanych aplikacjach nie masz nic specjalnego, to mój RN5p lepiej wygląda przy tym..
 11. Powinieneś jeszcze pokazać co było robione(lista aplikacji) które zjadły baterie.
 12. Włącz SMS - 3 kropki goraprawo - masz opcje ucinaj ogonki(może być też podpisane alfabet GSM). Odznacz ja.
 13. frrancuz

  Tapeta mi band 4

  Masz ją w standardzie w opasce. Wejdź w opasce do więcej - wyświetlacz i tam masz tarcze wbudowane. To jedna z nich