frrancuz

Użytkownicy
 • Content Count

  709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

frrancuz last won the day on January 1

frrancuz had the most liked content!

Community Reputation

146 Excellent

About frrancuz

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kłódka jest w opcjach opaski. W ustawieniach - więcej - ustawienia - blokada ekranu. Wymaga przesuniecia najpierw w górę, aby odblokował się ekran. Kłódka oznacza aktywna tą opcję.
 2. Wyczyść dane bt w telefonie. Powinny skasować się wszystkie sparowania, wtedy próbuj dodawać mb4
 3. @strony1984 1. Wgrywasz TWRP za pomocą PC. Najwięcej czasu trwa oczekiwanie na odblokowanie bootloader a. Poradniki o wszystkim masz na forum. 2. Wersji pro nie ma u nas oficjalnie, i chyba o ile kojarzę są na nią jakieś kombinowane romy.
 4. O kurde. Zaskoczyłeś mnie. Wiedziałem że w stable dużo bajerów nie ma względem tygodniówki, ale to mnie dziwi. Faktycznie, przestaje istnieć powoli realny sens zmiany romu ma miuipolska..
 5. Oficjalny. Ten do n&f z kluczem jest potrzebny do uzyskania klucza. Mając klucz można sobie go zapisać gdziekolwiek, i już modowana więcej nie potrzebna.
 6. @Deportivo88 W Orange Fox wybierz plik ZIP z romem. I zainstaluj. A w miuipolska nie miało być czasem ikon aplikacji przy wcięciu? Na rn7 zainstalowałem stable ostatni, i ikonki nadal tylko migają i wraca zegarek.
 7. Zainstaluj. To nie robi nic. Aplikacja o nazwie "." i niewidocznej ikonie. Po zainstalowaniu dodaj na pusty pulpit. Biała kropka nie powinna razić w oczy. https://www75.zippyshare.com/v/P3lwgmui/file.html
 8. Ja również. To jest kilka minut roboty, a jakoś pewniejsze rozwiązanie.
 9. Faktycznie. Jest jak by chmurka z deszczem. Równiez mam n&f tylko.
 10. Mój błąd. Faktycznie, note 8, redmi 8 i 8a. Ja się zamotałem w nazwach
 11. Nie mam. Tam jest dioda powiadomień w jakimś chorym miejscu. Przed premierą również rozważałem ten model, jednak nie spełnia moich wymagań. Tak, mam swoje widzimisię - ma być dioda powiadomień z przodu, do tego wejście na kartę sd.
 12. Łezka i mediatek. O ile nie lubię mediateka "bo tak" - pewnie jak większość, nawet nie wiem czemu, i byłem skłonny się nim nie przejmować, to wcięcia w ekranie nie trawie. Żadnego, ani dziur, noczy, lezek. Odpada jak dla mnie. Szkoda. Mój RN5p już chętnie poszedłby w inne ręce. A tak, zostaje. Chyba się nie doczekam czegoś bez dziur, z ledem, sd, dużą bateria.. może rn9 :'(
 13. Bo w "alerty z aplikacji" jej nie będzie. SMS ma osobną opcje i jest przypisane do domyślnej aplikacji od SMS.
 14. MibandTools, n&f for MiBand, mibandmaster.. pozwalają wymusić inny język na opasce niż w telefonie. Bezpośrednio w miFit nie ma takiej opcji.
 15. Niestety nie. Nigdy na żadnym mb nie było changeloga.