Jump to content

frrancuz

Użytkownicy
 • Content Count

  1,289
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

frrancuz last won the day on March 23

frrancuz had the most liked content!

Community Reputation

251 Excellent

About frrancuz

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ustawieniach powiadomień wyłącz dźwięk dla odsłuchu wiadomości. Powinna być taka opcja. Ewentualnie, włącz odsłuch. Na belce powinno pokazać się powiadomienie. Przytrzymaj palcem i wyłącz dla tego specyficznego działania.
 2. To telefon kolegi, nie mam jak sprawdzać. Jedno mu przestawiłem, miał apn od internetu na PLAY, teraz wpisałem te które VM podaje na stronie. Zobaczymy jak wróci do siebie i podziała jakiś czas.
 3. Jest jakieś rozwiązanie? Sieć Virgin, automat(wybieranie operatora) usilnie wybiera sieć Orange, pojawia się R i nie ma netu. Na innym telefonie automat wybiera poprawnie sieć.
 4. Wyślij na gwarancję. W domowym zaciszu: Wsadź do pudełka, trzymaj długo guziki (nie wiem, z pół minuty albo i cała). Wyjmij. Powtórz trzymanie. Wsadź, powtórz. Próbuj parować. Procedura trochę z pamięci, bo sam miałem na jakichś problem, i coś około tego pozwoliło zrestartować słuchawki.
 5. Zablokuj w ostatnich (tzw. kłódka), zarządzaniu aplikacjami daj autostart i wyłącz oszczędzanie baterii.
 6. Próbuj. Panel sterowania - zębatka prawogóra - przyspieszenie prędkości - zablokuj aplikacje. Tutaj się wybiera, i jest ta sama funkcjonalność. Nawet się symbol pojawia w ostatnich. W poco M3 też nie ma bezpośrednio, tylko tak.
 7. Brutalnie? Zmień pracę. Dajesz się dymać. Poprawniej? Musi płacić za nadgodziny, od tego jest kodeks pracy. Dogadają się z nim, zwolnij się albo podaj go do sądu. Takie masz opcje.
 8. Wgrałeś jakiegoś chińczyka. Prawdopodobnie oficjlany, bo na ten telefon nie było chyba global. Tu masz polski ROM. Wrzuć na sd. Zainstaluj. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/
 9. Zaszyfrowana pamięć. W sumie to nie zrobiłeś nic źle. Wrzuć ROM do wgrania na pendrive (albo sd, jak ma) i instaluj z OTG w twrp.
 10. https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/12008 To chyba to.
 11. Nie ma Jak masz dostęp do routera pokombinuj z pasmami, kanałami. Albo spróbuj na stałe IP przypisać do telefonu (sprawdź jakie masz i ustaw +/- 50)
 12. Nie ma. Jeżeli jest szuflada to folderów nie da się zrobić.
 13. Będzie. EEA i global są zamienne. Blokowanie BL nic nie uszkodzi.
×
×
 • Create New...