jarek87

Użytkownicy
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About jarek87

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/08/1987

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy też macie wrażenie, że automatyczna regulacja jasności szwankuje po aktualizacji do Pie? Moja cały czas ustawia najniższą jasność...
 2. Hmmm...dziwne, że nie zmienili numerka w porównaniu do poprzedniej wersji. Ja na swoim mam 10.3.1.0 ale na Androidzie 8.
 3. Zawsze są gesty pełnoekranowe. Tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak biorę inny tel do ręki to automatycznie gestów zaczynam używać....
 4. Sms jest międzynarodowy. Posiadasz jakieś środki na koncie?
 5. U mnie teraz też pokazuje. Aktualizacja apki była.
 6. Czemu LPDDR3 jak na stronie mi-home chwalą się, że ma LPDDR4X ? Tylko chwyt marketingowy? Nie fajnie. Inna apka pokazuje, że 355,65 MB jest zarezerwowane/ukryte na potrzeby jakichś procesów systemowych, co by się zgadzało.
 7. Dodam swoje 5 gr. Właśnie przesiadłem się z kate na whyred 4/64. Telefon całkiem spoko. Zdarzają nu się lekkie przycięcia w animacji (ja zawsze skracam te animacje w opcjach programistycznych). Bezproblemowe powiązanie z kontem xiaomi w celu odblokowania bootloadera (a nie tak jak na kate - nie możliwe). Jest opcja DT2W, miło. Tylko biała dioda powiadomień - tu na minus. Apka aparatu chodzi płynnie bez przycięć. Miałem problem z wysyłką smsa aktywującego dostęp do synchronizacji sms/połączeń. Rozwiązanie? Doładuj konto Całkowity brak obsługi motywów w regionie polskim...lipa. Przeglądanie pełnoekranowe z gestami też fajnie działa. To tyle z moich spostrzeżeń. Pozdrawiam.
 8. Potwierdzam podział ekranu w najnowszej becie dla kate.
 9. @Squid Hej! Jakiś postęp? Ja skorzystałem z miflash i zainstalowałem ostatnia betę global miui 8.1.11. Niestety nadal nie mogę odblokować bootloadera przez brak możlliwości powiązania konta xiaomi z urządzeniem w opcjach programistycznych. To jest chyba na kate nie wykonalne. Jest może jakaś metoda na nieoficjalne odblokowanie bootloadera aby móc wrócić na rom miuipolska?
 10. Dzięki za podanie metody!!! Działa i u mnie. Pozdrawiam!
 11. Niestety mam ten sam objaw. Nie znam przyczyny. Nie chce mi się próbować z każdą nową wersją. Edit: Pod tym linkiem: https://xiaomi.eu/community/threads/fix-cant-upgrade-to-latest-xiaomi-eu-dev-roms-7-9-21-7-10-12-up.42004/ jest jakiś sposób na naprawę tego. Próbowałem wgrać przez fastboot, ale nie dało rady. Przez TWRP nie probuje póki co.
 12. Ale ten plik nie służy do odblokowania bootloadera tylko do poprawnego wgrania partycji cust przy wgrywaniu rom poprzez miflash.
 13. Nie wiem czy się uda. Info o nowym bootloaderze dotyczyło redmi note 3 pro (kenzo) a o kate ja nic nie słyszałem. Akurat wtedy rom dla kate był wstrzymany. Jak wgrałem 7.11.10 to próbowałem odblokować bootloader przez MiUnlock - doszło do 99% i wyskoczył komunikat, że telefon nie jest powiązany z kontem (chodzi o to ustawienie w opcjach programistycznych) Czy 7.9.7 jest dobry? To jest jedyny, który mi działa. Denerwuje mnie tylko ubijanie apek, tzn otwieram fb, snapa, insta a tu nagle się apka wyłącza. Po ponownym otwarciu już działa. Korci mnie instalacja lineageOS albo jakiegoś Oreo (o ile jest)
 14. Dla kate wyszło 7.11.10. Może spróbuje dzisiaj. Edit: Spróbowałem i jest niestety to samo. TWRP nadal działa. Edit2: Próbowałem przywrócić wgrywając 7.10.19 i niestety też klops. Jak w twrp wezmę uruchom ponownie system, to pokaże się na chwilę logo Mi i następnie telefon się wyłącza - czarny ekran. Działa tylko na 7.9.7 :/ Gdybym miał pewność, że po wgraniu oficjalnego globala będę mógł odblokować bootloader bez problemów, to bym się pobawił, a tak to mi się nie chce.
 15. Mogłem wejść przez kombinacje klawiszy. Zainstalowałem wersję z której aktualizowałem, czyli 7.9.7 (miałem na karcie pamięci).