Jump to content

zagrobelny

Użytkownicy
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About zagrobelny

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OK, dzięki za odpowiedż. CZy na obecną chwilę który rom szybciej działa stary eu czy nowy stabilny 12? I czy wyjdzie 12 w wersji EU?
 2. Mam miui 11.2 xiami eu 20.3.12 note 5 PRO. Co dalej z aktualizacją dev? Czy warto tutaj pozostać czy zrezygnować z EU i wgrać stabilną oficjalną? Jak to wygląda na dzień dzisiejszy i co warto? Jak sądzicie?
 3. Używam Zepp i mi band4. Ostatnie firmware opaski to ..9.48. czy mogę zaktualizować do nowszego firmware jeśli takowe wyszło? Jak sytuacja na dzień dzisiejszy z aktualizacjami?
 4. Dziękuję za odpowiedzi ostatnie. Próbowałem BIP S podczepić do mifit oryginalny z google play i nie widzi opaski, ale BIP S bez problemu podczepia się pod Zepp. Czy tak jest czy ja gdzieś robię problem i coś nie tak?
 5. @slimak131 Czy piszesz o aplikacji ZEPP modyfikowanej przez AeX? Skąd ją wziąść, bo szukam w sieci i widzę jakieś dziwne linki z googledriver? Używasz aex zepp? Skąd bierzesz?
 6. CZy w modelu BIP S mogę podmienić czcionkę na bardziej czytelną i większą w języku polskim? (mam problemy ze wzrokiem). Czy wówczas tutoriale dotyczące modelu BIP i BIP S są takie same? Na tą chwilę jakie jest najszybsze rozwiażanie (używam oryginalnej aplikacji dla bip s.
 7. Mam Amazfit Bip S. oficjalną sparowaną apkę Zepp, oficjalny ostatni firmware. Czy mogę powiększyć czcionkę jakimś sposobem? Który sposób i kogo zadziała?
 8. Czy ten problem został już rozwiązany i da się wyłączyć ciągly pomar pulsu?
 9. Witajcie, potrzebuję Waszej wiedzy praktycznej. Chciałbym przesiąść się na amafit BIPS, jestem ciekaw Waszych odpowiedzi dotyczącego funkcjonalności kilku rzeczy, proszę uprzejmie o odpowiedź: 1. Czy gps w zegarku w treningach na zewnątrz (bieganie, spacer) można wylaczyć i korzystać z gps telefonu jak w opasce mi band 4? Czy ten gps jest włączalny/wyłączalny na życzenie? 2. Czy jest dostępna aktywność: triathlon w postaci 3 stref: pływanie, jazda na rowerze i bieganie? 3. Mam problemy ze wzrokiem: czy czcionka sms i innych powiadomień (treść) jest tak samo mała (wielkość) jak
 10. Temat rozwiązany przez kobietę. Podsuneła pomysł z magiczną plasteliną (lub jakiś jej klon, nie magnetyczna wersja, czasem nazywa się też sprytna plastelina) kosztujaca kilka złotych sprzedawana w okrągłych pojemniczkach metalowych mieszczących sie w dłoni w różnych kolorach. Wystarczy fragment czyli wielkość ziarna grochu. To substancja wygląda na nowoczesny polimer która pod wpływem ciepła rąk zachowuje się jak plastelina, można ją rozciągać, potrafi pełzać (zjeżdżąc) po ścianie bo ma tendencję do plynięcia pod wpływem grawitacji, nie zostawia śladów, odbija się jak piłka i można ją m
 11. Szukam sposobu na odizolowanie dotyku opaski. Nie chcę aby dotyk działał przy treningu w basenie. Włożenie ręki do wody, jej wyciąnięcie załącza wyświetlacz pokazując blokadę ekranu zaświecając ekran. Chcę doprowadzić do sytuacji aby dotyk na czas pływania nie działał opaska była ciemna. Próbowałem zaklejać taśmami dół opaski gdzie jest dotyk-panel załączający ekran, ale przez taśmy izolacyjne dotyk działa! Przez warstwę gumy też dotyk działa! Testowałem taśmy izolacyjne, bawełniane, poliestrowe, papierowe i wszystkie przekazują dotyk palca lub wody na opaskę zaświecając jej ekran Dopier
 12. PRoszę o wyjaśnienie: Od 19 czerwca 2020 r. nie będą wydawane aktualizacje MIUI w wersji rozwojowej dla modeli: Redmi Note 5. Ja mam redmi note 5 PRO. (whyred). Czy to znaczy że: aktualizacji nie będę miał cotygodniowych ale stabilne miui eu bedą?
 13. Szukam aktualnego poradnika jak odblokować xiaomi note 4, mediateku 3 RAM/ROM 64gb, miui 9 (Helio X20). Bootloader zablokowany. Telefon jest zablokowany przez konto xiaomi ,taki otrzymłem i nie mam dostępu do oficjalnego odblokowania hasła. Przekopałem rozwiązania na forum i nie znam rozwiązania, czy ktoś ma jakieś sugestie?
 14. Czy ktoś zna soft/aplikację na PC do obróbki danych sportowych z mi band4? Chodzi np. o możliwość analizowania danych z pływania, dzieląc wykres szybkości/ruchów na dokładne np. 100 metrowe odcinki z całego długiego treningu pływackiego lub coś podobnego do interpretowania i nakładania na siebie wykresów?
 15. NIe zgadzam się z opinią kolegi bembenek. Opaska działa i liczy bardzo dobrze jak na taki sprzęt w pływaniu. Porównajcie sobie do tej opaski - zegarki sportowe np. garminy od 2.000 PLN i inne firmy typu apple watch jakie błędy robią i jakie glupoty pokazują podczas swojej analizy danych. Chodzę kilka razy w tygodniu na basen i jeśli ustawię pływanie i robię trening pływania stylem dowolnym (Kraul) a nie siedzę na brzegu i rozmawiam stąd opaska xiaomi mi band 4 co do jednego metra zlicza przepłynięty dystans podając właściwe parametry pływania, styl, czas, i jakość pływania (SWOLF). Ale
×
×
 • Create New...