zagrobelny

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About zagrobelny

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję, rzeczywście w tej opcji menadżera plików jest dostęp do FTP i innych. nie mogłem sam do tego dojść.
 2. @mihail1 Dziękuję za klawiaturę W nowym menadżerze plików znikneła opcja uruchamiania serwera FTP przez który przegrywałem pliki po wifi. Czy coś w zamian jest takiego czy jest ta opcja ukryta?
 3. @zoltan78, @mihail1 Jak mogę właczyć /zainstalować klawiaturę w menu bo nie mam funkcji wyboru klawiatury jedynie wbudowana jedna gboard i to wszystko... W moim note 5 pro nie mam wyboru mozliwości dodania klawiatury... A emoi klawiatura fajnie wygląda
 4. Co ile wychodzi aktualizacja opaski?
 5. Mam mi band 4 potrzebuję jak najprostrzą aplikację do obslugi opaski która bedzie nie zamulać telefonu, działać stabilnie oraz będzie lekka. Potrzebuję jedynie powiadomienia o połączeniach tel., sms, alarmch, sterowanie muzyką innych rzeczy fitnesowych, obsluga snu, kroki, statystyki nie potrzebuję wogóle. Do tej pory używałem jedynie Mi-FIt
 6. @frrancuz Mam wszystko w oryginale w sensie xiaomi.eu, stockowy sms, staram się używać jak najmniej dodatkowych aplikacji które obciążają system smartfona. EDIT: ROZWIĄZAŁEM mój problem: Zawartość SMS nie pokazywała się ponieważ w aplikacji SMS ma być zaznaczona (ON) opcja "Podgląd na ekranie blokady" tak jak w zdjęciu zrzucie poniżej. Nic do tego nie ma opcja globalna o nazwie zbliżonej do "Pokazuj powiadomienia wszystkie na ekranie blokady" którą mam wyłączoną czyli nic mi nie pokazuje. Dziękuję za sugestie i pomysły.
 7. OK, dziękuję ja znalazłem przed momentem jeszcze inną aplikację do obsługi opasek w tym mi band 4 i nie tylko. Nieoficjalną z otwartymi źródłami o nazwie Gadgetbridge która obsluguje wiele opasek i ta aplikacja nie występuje w google play a jest dostępna tutaj: http://gadgetbridge.org/. - Lista obsługiwanych funkcji: https://codeberg.org/Freeyourgadget/Gadgetbridge/src/branch/master/FEATURES.md - Lista zmian (widać obsługę mi band 4): https://codeberg.org/Freeyourgadget/Gadgetbridge/src/branch/master/CHANGELOG.md Wygląda na to żę gadgetbridge nie wymaga mifit aani żadnej innej rozbudowanej aplikacji a może przesłać sporo różnych informacji na opaskę w tym również zadane firmware. Być może to ciekawa alternatywa. Czy ktoś testował? @zalko Fajnie, spróbuję Twojej instrukcji na Notify bez MiFit https://www.freemyband.com/. Wygląda na to że tą procedurę freemyband trzeba wykonać i tak przy gadgetbridge i przy innych zewnętrznych aplikacjach do obsługi mi band. @zalko, @frrancuz Jeszcze wracając do powiadomień smsów które na mojej mi band 4 nie pokazują treści, jakie macie ustawienia wchodząc w domyślną aplikację SMS . wejście poprzez: SMS -> u góry po prawej stronie 3 kropki -> Ustawienia: EDIT: ROZWIĄZAŁEM mój problem: Zawartość SMS nie pokazywała się ponieważ w aplikacji SMS ma być zaznaczona (ON) opcja "Podgląd na ekranie blokady" tak jak w zdjęciu zrzucie poniżej. Nic do tego nie ma opcja globalna o nazwie zbliżonej do "Pokazuj powiadomienia wszystkie na ekranie blokady" którą mam wyłączoną czyli nic mi nie pokazuje. Dziękuję za sugestie i pomysły.
 8. @frrancuz Chętnie był zrobił to samo co Ty czyli zainstalował notyfy &fitness bez miFit bo potrzebuję tylko powiadomienia bez innych głupot. Nie znalazłem instrukcji do samodzielnego działania N&F a na stronie aplikacji N&F pisze: "Mi Band 4 support (official app required)" Sama aplikacja MiFit jest bardzo ciężka prawie 200MB wiec wolałbym się jej pozbyć i używać wyłacznie N&F. Więc gdzie znajdą tą instrukcję instalacji/ moda z jakiej strony pobrać bo @zalko na tą chwilę nie odezwał się?
 9. Działają mi powiadomienia inne i alarty pogodowe ale nie wyświetlają się treści SMS (zawartość) pisze tylko przy każdej sms przychodzącym "nieprzeczytane". Nie wiem co mogę jeszcze sprawdzić.... macie pomysł? . .
 10. Czy na tą chwilę można używać Notify & Fitness nie mając zainstalowanego MiFit? Nie używam treningów i GPS zależy mi tylko na powiadomieniach z różnych rzeczy. @zalko O jakim modzie piszesz i wspominasz?
 11. Co dziwne nadal nie otrzymuję w mi band 4 treści (zawartości) powiadomień SMS ale dostałem alert pogodowy gdzie treść jest pokazana jak na zdjęciu. Nadal nie wiem co jest grane mimo wgranego najnowszego softu. @Kamil Kupiec Mam tak samo jak Ty: miesiąc i dzień pojawia się jako: R 7.8. na domyślnej tarczy ustawianej po resecie opaski. Co jeszcze mogę zrobic? Co sprawdzić? Czy macie takie same ustawienia w MiFit gdzie Wam działają SMS jak trzeba?
 12. @frrancuz Próbowałem włączyć opcję " powiadomienia na ekranie blokady z treścią" włączałem i wyłączałęm tą funkcję tak aby zaznaczone było też SMS i nic to nie dało. Szukam nadal rozwiązania, co jeszcze mogę spróbować? @Kamil Kupiec Na MiFit i mi band4 pokazuje Ci treść wiadomości przychodzących SMS? Coś szczególnego tam ustawiałeś? Masz jeszcze jakiś pomysł co mogę zrobić?
 13. Nadal nie działa mi wyświetlanie treści (zawartości) przychodzących sms. Wyskakuje napis "nieprzeczytane" a nie pokazuje treści sms. Uprawnienia są w porządku, mifit zakłódkowana, ma do wszystkiego dostęp i działa w tle bez ograniczeń. WMi Fit rozlączyłem parę, wyczyściłem dane aplikacji, skonfigurowałem na nowo, sparowałem mifit. FB nie mam potrzebuję treści sms jako powiadomienia oraz powiadomienia o dzwoniących telefonach. Pomysły m się skończyły. Co proponujecie? Używam: Mi band 4/Redmi Note 5 Pro whyred z Xiaomi.eu dev. Ostatni firmware mifit 4.0.7 (algorytm 1.1.14) oraz firmware opaski (1.0.5.55)
 14. Może niedokładnie napisałem: folię mogę zwinąć w rulonik a szkło nie bo złamię w palcach. Czy folie na mi band o których piszecie można zwinąć w rulonik w palcach? Jeśli tak to wydaje mi się niezbyt dobre ii może się porysować. Albo się mylę. Jak jest naprawdę?
 15. Szkło (plastik sztywny) byłby pewno lepszy niż folia, nie mam przekonania do folii. Czy rzeczywiście się mylę? Jeśli jest naklejona folia to nie rysuje się ekran mi banda?