-
Posts
2,404 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Antyhaker last won the day on January 10
Antyhaker had the most liked content!
About Antyhaker
- Birthday 12/18/1993
Informacje osobiste
-
Płeć
Mężczyzna
-
Lokalizacja
Rzeszów
Dodatkowe
-
Smartfon
Fold4
Recent Profile Visitors
2,433 profile views
Antyhaker's Achievements
-
Wrzuciłem MIUI 14 na moją starą Mi 11 (aktualnie w rękach rodzicielki) i na szczęście zero problemów. Bałem się, że może powtórzyć się cyrk z uceglaniem jak przy 13 wersji, ale na szczęście obyło się bez ekscesów. Także od siebie polecam, choć zmian tyle co nic
-
Mi 11 Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Antyhaker replied to Kacper Skrzypek's topic in Dyskusja ogólna
Bardzo dawno zmienili dokładną wartość na tę opisową. Musiałeś długo tam nie zaglądać ;P -
Mi 11 przestał łączyć automatycznie z bluetooth w citroenie
Antyhaker replied to skolnyk's topic in Problemy techniczne
Wrzuć MIUI 13, może pomoże. -
Zdecydowanie nie.
-
No i fajnie
-
Ceny iP strasznie poszły w górę, więc jeśli jeszcze nie kupiłeś to trochę słabo masz teraz ;c
-
Starego sprzętu to lepiej się od razu pozbywać - nie wiem po co to składować
-
Mechaniczna stabilizacja, normalna rzecz - wałkowano to milion razy na forum
-
Też to przypadkiem zauważyłem, ale jakoś tydzień przed Tobą. Z tym, że nie wiem kiedy realnie się to pojawiło - soft najnowszy. EDIT. Widzę, że kolejne osoby uciekają z Mi11 - dramat co to Xiaomi wyprawia.
-
Cyrk, a nie serwis autoryzowany
-
Nie ma, że nie ogarnie. Mają temat załatwić w ramach gwarancji i tyle, lmao 😜
-
Ja wrzuciłem przez MiFlash, ponieważ wracałem z EU. Myślę, że zwyczajnie przywrócenie ustawień fabrycznych raczej pomoże
-
Mi11 zyskał oficjalne wydania Pixel Experience i Evolution X
Antyhaker replied to Antyhaker's topic in Modyfikacje systemowe
Tak. -
Placebo. Sposobem na problemy jest zwyczajnie czysta instalacja Posiadam najnowsze EEA postawione od zera i nie mam żadnego z wymienionych problemów.
-
Skoro jesteś tego taki pewny, to dlaczego ja tych problemów nie mam? A jestem własnie po świeżej instalacji - sugerujesz, że to przypadek? To samo tyczy się problemów wymienionych przez Ciebie - zero. I nie zrozum mnie źle, MIUI ma swoje niedoróbki ale takich poważnych błędów nie uświadczam.