Skocz do zawartości

Xiaomi Vacuum Cleaner / MiJia / Robot Sprzątający


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.11.2017 o 16:55, Tomasz_pb napisał:

Oglądał już ktoś jakieś testy? Tu gość mówi, że sprząta tak samo źle jak jedynka :)

Tak samo źle? przecież już pierwszy model lepiej odkurzał niż najdroższa szajsowata roomba

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z filmem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to autor filmu twierdzi, że tak jak pierwsza generacja, dwójka ma problem z rogami i największa różnica między nimi to... aplikacja. Ja osobiście nie mam takich problemów i po niemal roku jestem zadowolony w takim samym stopniu z niego. Chciałbym zobaczyć jakieś porównanie face to face - może się pojawi.

Chciałem nawet kupić tą drugą generację, ale stwierdziłem, że lepsze jest wrogiem dobrego i fundusze przeznaczyłem na młynek pod zlewozmywak - jak już sobie tutaj tak gaworzymy o porządkach, sprzątaniu i utrzymaniu czystości, to też mogę to polecić - rewelacyjna sprawa, mieli nawet kości od kurczaka. W śmietniku nie mam żadnych organicznych odpadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chyba nie wszystko ok bo mam niby status zamowienia jako zwrot a pieniedzy na koncie jak nie bylo tak nie ma (PLACILAM PRZEZ PRZELEWY24)... zgadza sie zamawialam z HK. Mial ktos tak ...
7- 14 dni roboczych przy płatności kartą. A chyba tak traktowane są przelewy24. Pewności nie mam.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pozor napisał:

Czy przy jeździe na wprost odkurzacz powinien wydawać cykliczny dźwięk jakby coś robiło pac pac pac o podłogę? Zauważyłem, że raz wydaje takie dźwięki a raz nie.

U moich znajomych działo się to samo. W nowym odkurzaczu przy  jeździe prosto coś jakby stukało poszukaj mojego wcześniejszego posta . Jest tam nawet filmik. okazało się, że wystarczy wymienić pokrywę głównej szczotki i wtedy jest ok. Napisałam do sprzedawcy i mają mi wysłać drugą jako reklamację. Chyba wyszła im jakaś felerna partia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2017 o 18:04, Pozor napisał:

Czy przy jeździe na wprost odkurzacz powinien wydawać cykliczny dźwięk jakby coś robiło pac pac pac o podłogę? Zauważyłem, że raz wydaje takie dźwięki a raz nie.

 

Dnia 4.12.2017 o 15:06, Pozor napisał:

Rozumiem, że chodzi o ten element ze zdjęcia?

Dokładnie

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. JA mam inny problem z odkurzaczem. Włącza się sam codziennie o 3 w nocy. Serwer China. W ustawieniach Timera mam 17:04 czasu Chińskiego czyli 10:04 czasu PL. Wszytko działa. W DND mode mam ustawione od 04:00 do 15:00 czasu chińskiego . Nie wiem czemu sprząta o tej 3 w nocy ale jest to denerwujące. Czy mieliście podobny problem??

Edytowane przez mdados
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. JA mam inny problem z odkurzaczem. Włącza się sam codziennie o 3 w nocy. Serwer China. W ustawieniach Timera mam 17:04 czasu Chińskiego czyli 10:04 czasu PL. Wszytko działa. W DND mode mam ustawione od 04:00 do 15:00 czasu chińskiego . Nie wiem czemu sprząta o tej 3 w nocy ale jest to denerwujące. Czy mieliście podobny problem??
Jaką masz strefę czasową w aplikacji?d2745105474d1bc4a1a36ed91aeb850d.jpg


Wysłane z 1+3t & Tapatalk PRO

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, arthuryankovski napisał:

Jaką masz strefę czasową w aplikacji?

Asja/ Beijing. Tylko że jak chciałem zmienić to się nie udało. Spróbuję dziś jak wrócę do domu 

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Mam problem. Dzisiaj pierwsze raz odpaliłem robota i rewelacyjnie posprzątał. Za drugim razem zatrzymał się jednak w salonie, nie reagował na polecenia. W sensie komunikat był, ale reakcji żadnej. Nawet się ładować poza bazą... Czy problemem może być WiFi?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, odkurzacz sprząta nawet bez dostępu do sieci, oczywiście steruje się nim w tedy korzystając z przycisków na odkurzaczu. 
Dzięki. Widocznie tylko się zbugował, bo teraz ładnie trafia do bazy. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy na piętro trzeba wnosić odkurzacz razem z bazą? Czy wystarczy go włączyć bez bazy? Wybaczcie, jeżeli to głupie pytania, ale byłem zaledwie dzień w domu i nie miałem jak przeprowadzić testów.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roborock

@bpiq @dudek @Darksteel

http://miboy.pl/2017/12/11/xiaomi-roborock-smart-odkurzacz-2-wersja-international/

od dziś wersja 1 z magazynu z Polski - dostawa do 5 dni za 0,00 - 190 szt z e sklepu GearBest
Kupon: eu5xmvc za 286,99 USD
Xiaomi Vacuum 1

Edytowane przez milenium17
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...