Jump to content

jaq71

Użytkownicy
 • Posts

  134
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Huawei P9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jaq71's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

 1. Tania naprawa (o ile to będzie to ) taśma pod ramką/osłona głównej szczotki O! jest wideo https://www.youtube.com/watch?v=nDMlS8sSM18
 2. W większości przypadków wibruje i mocno hałasuje przez to ramka przy szczotce głównej. Słychać to IMO jako kółka, ale to ramka. Można to poprawiać, podklejać korek itp, można tez wymienić ramkę.
 3. Wyzwania? dobre narzędzia - moje Xiao Wiha dobrze się sprawiły. Ja korzystałem z wideo Pana Konia, zerknij i wszystko będzie precyzyjnie jasne https://tinyurl.com/ydgfgd3k
 4. Ja wymieniałem, u mnie silnik stanął (jakby zatarł się) po lekko ponad 2 latach. Dwa razy reanimowałem, pochodził zawsze po 30-40m2 i wibracje sprawiały że zacierał się wyjąc i śmierdząc - odpuściłem. Uparłem się na chińską podróbkę (koszty), czekałem dobrze ponad miesiąc, zwracałem uwagę na wersję bowiem w v1 są inaczej umieszczony uszy/uchwyty. Wszystko pasuje, silnik pracuje, odkurzacz sprząta, jestem zadowolony 9euro (https://tinyurl.com/y7uo7ohj)
 5. Tak, dzięki, czytałem - ale to ciut za mało, dotarłem do krańca internetu i nadal zbyt mało info. Nic, odpuszczę i poczekam.
 6. Policz sobie jednostkowe niskie ceny za ów towar - szczotki boczne po 15 zł/szt, filtry zmywalne po 35 zł/szt, szczotka główna po 30/zł, razem 260 zł. Na ile zejdziesz, aby sprzedać w komplecie?
 7. Wiem, że to nie ten wątek, ale poszukuje informacji nt. swdk vel zdg300 czyli samojezdnego mopa Xiao - ktoś posiada i mógłby (najchętniej obszernie) opisać urządzenie?
 8. 1 gen (nie S1 a 1gen), soft 3.5.4_004007, mi home 5.6.65 - żadnych problemów, mapa narysowana, strefy sprzątane, map nie kasuje, wraca do domu jak po sznurku. Ba! działa z nieoryginalnym silniczkiem tak samo doskonale jak z oryginałem (zobaczymy jak długo, ale tani był). ps. za to reszta smart home oparta na Xiao działa kiedy ona chce (niby w autom. jest wpis, że czujka dała sygnał, ale np. żarówka już nie miała ochoty "wstać". Takie życie
 9. Wersja Global, tel bez root'a. Płatności via NFC i GPay. Przed aktualizacją NFC działało poprawnie, bez zająknięcia. Karty można było dodać, nie było żadnych problemów. Po aktualizacji wszystkie usługi działały poprawnie, NFC niestety nie. Oczywiście zgodnie z sugestiami z forów sprawdzałem czy nie mam zrootowanego (bo wtedy mogą być problemy), przestawiałem w ustawieniach NFC opcję na HCE, kasowałem karty i reinstalowałem GPay'a, miałem problem z dodaniem nowych kart, dodałem karty via www googla i dopiero zaczął się cyrk z próbą powiedzenia sms'em kart w bankach - każde potwierdzenie szło na inny (nie mój) numer komórkowy. Aż trafiłem na forum italiańskie gdzie koleś co prawda z lekko innym modelem Xiao miał ten problem i... przywrócił tel do fabrycznych i jak ręką odjął. Skracając historię - i mnie pomogło.
 10. Dodaj kartę z poziomu pay via www, a następnie aktywuj kartę już z poziomu komórki. To czy dodasz to jedno, a czy zapłacisz to drugie. U mnie działało NFC na kartach Revolut, Alior oraz Nest - a po aktualizacji MIUI przestały działac płatności via NFC...
 11. Po zainstalowaniu "beta" firmware jest aktualny, budzik działa poprawnie. Nikt nie pisał o angielskim, ZMI wypuściła identyczny budzik, sterowany brytolskim - więc skąd pomysł, że w Xiaomi będzie en?
 12. A gdzie napisałem, że masz korzystać do sprzątania? Napisałem, że można z jego poziomu wgrać firmware, i jest ich w cholerę do wyboru. Czy ktoś zagwarantuje, że dany soft będzie Tobie pasował? Wątpię. Co do regionu, to wątpię abyś aktualnie pracujący robot w strefie Singap. mógł przestawić na "polskie". Chyba, że faktycznie masz robocika w wersji europejskiej. Europa nie ma takiego obciążenia/pingów co Chiny/Singap., za to więcej aktualizacji zapewniają Chiny, a ogólnie najważniejsze to z której "lokalizacji' masz sprzęt. Tak czy siak - poszukaj po wątku, wszystko było już wielokrotnie opisywane.
 13. Pominę strefy bo było to już wiele razy precyzyjnie opisane, wraz z załączonymi przykładami json'a, ale ten cały flolevac ma możliwość instalacji wielu (oczywiście mowa o wyborze z listy konkretnych numerów rewersji) wersji firmware - może warto looknąć do apki, a nie skreślać ją tuż po pierwszym odpaleniu? I aby nie było argumentu, że szukałeś najlepszego firmware - zdarzało się, że kilka osób dany soft oceniało jako słąby, zaś inni jako O.K. - widać każdy ma swój "gust"
 14. Cześć, od kilku dni mam problem z sensorem ruchu, tym zwykłym. Przez parę miesięcy ładnie pracował, aż nagle zniknął. Reset i przyłączył się ponownie. Po kilku godzinach słyszę, że brama coś gada po chińsku, chwilę później sensor znika. Bateria wymieniona, bez poprawy. Maksymalnie zbliżony do centralki - bez poprawy. Jakieś pomysły? Gdzie logi to cudo odpisuje?
 15. Czy u Was, po zainstalowaniu nowego firmware, budzik także czasami pomryguje próbując dostosować jasność wyświetlanej godziny? No i czy działa Wam nap/medit - wcześniej dźwięki leciały bez problemu, teraz się przycinają :/ tylko u mnie czy ten firmware tak ma?
×
×
 • Create New...