jaq71

Użytkownicy
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Dodatkowe

 • Smartfon
  Huawei P9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A gdzie napisałem, że masz korzystać do sprzątania? Napisałem, że można z jego poziomu wgrać firmware, i jest ich w cholerę do wyboru. Czy ktoś zagwarantuje, że dany soft będzie Tobie pasował? Wątpię. Co do regionu, to wątpię abyś aktualnie pracujący robot w strefie Singap. mógł przestawić na "polskie". Chyba, że faktycznie masz robocika w wersji europejskiej. Europa nie ma takiego obciążenia/pingów co Chiny/Singap., za to więcej aktualizacji zapewniają Chiny, a ogólnie najważniejsze to z której "lokalizacji' masz sprzęt. Tak czy siak - poszukaj po wątku, wszystko było już wielokrotnie opisywane.
 2. Pominę strefy bo było to już wiele razy precyzyjnie opisane, wraz z załączonymi przykładami json'a, ale ten cały flolevac ma możliwość instalacji wielu (oczywiście mowa o wyborze z listy konkretnych numerów rewersji) wersji firmware - może warto looknąć do apki, a nie skreślać ją tuż po pierwszym odpaleniu? I aby nie było argumentu, że szukałeś najlepszego firmware - zdarzało się, że kilka osób dany soft oceniało jako słąby, zaś inni jako O.K. - widać każdy ma swój "gust"
 3. Cześć, od kilku dni mam problem z sensorem ruchu, tym zwykłym. Przez parę miesięcy ładnie pracował, aż nagle zniknął. Reset i przyłączył się ponownie. Po kilku godzinach słyszę, że brama coś gada po chińsku, chwilę później sensor znika. Bateria wymieniona, bez poprawy. Maksymalnie zbliżony do centralki - bez poprawy. Jakieś pomysły? Gdzie logi to cudo odpisuje?
 4. Czy u Was, po zainstalowaniu nowego firmware, budzik także czasami pomryguje próbując dostosować jasność wyświetlanej godziny? No i czy działa Wam nap/medit - wcześniej dźwięki leciały bez problemu, teraz się przycinają :/ tylko u mnie czy ten firmware tak ma?
 5. Pisałem pierwszego stycznia, 1,5 h później otrzymałem odpowiedź, że udostępnią 2 stycznia. Tego dnia wieczorem (naszego czasu) przypomniałem się, że nadal nie mam dostępnej aktualizacji - po chwili była odpowiedź o wylogowaniu itp - ale równolegle wyskoczyła mi aktualizacja. Pozostało tylko odłączenie i restart i przyłączenie (na odpowiednio przygotowanym telefonie).
 6. Dziękuję za info, jak rozumiem przetestowałeś i działa?
 7. zainstaluj zmodowaną apkę oraz flolevac (z tej apki odczytasz współrzędne pomieszczeń które chcesz objąć strefami, pamiętając że w v1 możesz mieć ich zapisanych tylko 5 szt. dorabiasz katalog, przenosisz tam json'a (już poprawionego), odpalasz zmodowana apkę i ustawiasz sceny. Co to daje? to że możesz mieć na ekranie 5 ikon, które klikając wysyłasz robocika do danej strefy aby posprzątał (np. tylko salon). Jeżeli tak ustawisz strefę, aby omijała np. firankę to będziesz miał namiastkę strefy no go.
 8. zmodowana apka, poprawki w strukturze plików, odczytanie koordynatów pomieszczeń, opisanie stref i masz zrobione. W tym wątku (gdzie piszemy) wszystko jest opisane, tylko musisz się cofnąć w postach.
 9. możesz wyznaczyć do 5 stref i je wywołując sprzątasz dane strefy. Oczywiście możesz (a wręcz musisz je nazwać). Strefy nogo? jeśli nie będą objęte w/w strefami miejsca to spoko, ale nie ma możliwości w v1 był zaznaczony np. salon, a Ty zaznaczysz nogo firanki w owym salonie
 10. Rezmus walczy (stara się wykonać downgrade firmware'u), ja jeszcze wczoraj próbowałem zestawić routerek "na boku" bez internetu, ale budzik w pewnym momencie _wymaga_ dostępu do internetu i bez tego "nie instaluje się". Chwilowo bez sukcesu.
 11. No i pozamiatane, niestety mam sprzęt z najnowszym firmwware @rezmus wczoraj próbował wykonać downgrade, ale bez powodzenia widać wprowadzili kilka zmian a) czas na sztywno w Chin b) brak możliwości obniżania wersji softu więc chwilowo bez szans - chyba, że masz starszy soft
 12. Niestety nie, kumpel zabrał do siebie do domu (inne środowisko inne telefony, router) i także nic. Jedyna nadzieja w lokalnym Szamanie napisałem i czekam.
 13. Cześć, przed zakupem czytałem, że trzeba ciut pobawić się, aby budzik miał ustawioną poprawną (znaczy PL) godzinę. Pomimo tego, że kilkanaście urządzeń od 2 latek w moim domu działa, z tym cudakiem nadal mam problem. Za chińskiego (nomen omen) boga nie chce się wyświetlić lokalnej godziny, za to alarm jak ustawię to muszę podawać naszą godzinę, bo inaczej nie włączy się odpowiednio. Zaktualizowany do najnowszego firmware, były kombinacje z wyłączaniem automatycznego synchro z siecią komórkową, najnowszy Xiaomi Home, lokalizacja serwera Chiny, ale także kombinowałem na tablecie bez gsm z ustawieniami Francja itp - bez efektów. Ktoś coś?