Jump to content

ralf102

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ralf102

 1. Czy da się strefą wyłączyć jakiś obszar ze sprzątania? Chciałbym oznaczyć fragment z dywanem, tak żeby w tą okolice już nie jeździł i unikał blokowania.
 2. U mnie można było dodać szczoteczkę Soocas
 3. Czy przycisk Aqara https://www.gearbest.com/access-control/pp_626695.html?wid=21 działa bez problemu z MiHome? Czytałem o jakiś problemach w sparowaniu z MiHome. Chciałem ich użyć do sterowania żarówkami RGB.
 4. U mnie to samo, tzn. nie ma znaczenia czy ustawiam według chińskiego, czy polskiego, to ostatecznie zawsze jest ustawiony polski.
 5. Czy u was ostatnio też nastąpiła taka zmiana, że nie trzeba już ustawiać scen i harmonogramów z przesunięciem czasowym? Od kiedy w MiHome jest serwer europejski (ja działam na chińskim) to ustawiam godzinę dla wszystkich scen według czasu polskiego i wszystko działa.
 6. Update poszedł bez problemów, system działa sprawnie.
 7. Tak, wplątują się. Po odkurzaniu wyczyścisz i już. Lepiej podkleić taśmę magnetyczną pod dywan.
 8. Czy ktoś dysponuje już linkiem do nowego MIUI 9 Global Stable, tak żeby nie czekać na OTA?
 9. Od jakiegoś czasu mam problem z wbudowanym kalendarzem w MIUI. Co jakiś czas wyskakuje mi komunikat "Calendar keeps stopping". Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
 10. Ja czekam na dobre promo na Yeelight RGB i kupuję kilka szt.
 11. Wszystko OK, u mnie działa znacznie lepiej niż poprzednia wersja. Jest płynniej i przede wszystkim działa GPS.
 12. Spróbujcie zainstalować najnowszą wersję MIUI 8.5.3.0, u mnie po tym updacie łapie fixa w kilka sekund (wcześniej trwało to co najmniej kilka minut).
 13. I obsługuje wszystkie czujniki/żarówki Xiaomi itp.?
 14. Nie wiem, ale to kolejna rzecz o której trzeba myśleć. Raz założyć, raz zdjąć, a tak masz ustawiony harmonogram i działa wszystko już niezależnie.
 15. Ja kupiłem chwilę przed premierą Gen2, mogłem jeszcze anulować zamówienie, ale zostawiłem. Dałem 270$, więc wydaje mi się, że nie warto dopłacać do nowego modelu - mopowanie i tak mi się nie przyda, bo mam dywany.
 16. Co to za apka? Można używać zamiast MiHome? Super wygląda ten podział na pomieszczenia, praktycznie rozwiązane.
 17. Wiesz czy to dokładnie ta sama wersja do której dawałeś link?
 18. Była, funkcja jest po to żebyś poprzypisywał urządzenia do danych pomieszczeń, wtedy łatwiej jest zarządzać jak masz ich większą ilość.
×
×
 • Create New...