Jump to content

Pozor

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  specjalistycznyspecjalista.blogspot.com

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pozor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Ma ktoś podobnie, że po aktualizacji do Zeep Life w przypadku ustawienia z poziomu telefonu alarmu na opasce Mi Band 4: 1. Klikam włącz alarm na telefonie to opaska zaczyna wibrować i pokazuje, że jest włączony alarm - do zaakceptowania 2. Włącza powiadomienie o alarmie na godzinę przed ustawionym alarmem czyli opaska wibruje tak samo jakby włączył się alarm - po wyłączeniu powiadomienia alarm normalnie włączy się za godzinę. ---- Ok, znalazłem opcję "Powiadomienie przed dzwonkiem" w ustawieniach alarmu, zobaczymy czy pomoże.
 2. Mój egzemplarz nie chce przełączać się z LTE na nic innego jednocześnie tracąc w ogóle zasięg jeśli ma wybrany preferowany typ sieci LTE.
 3. Tak jak pisałem wcześniej, poprzedni telefon nie miał B20 i działał bez problemów na dokładnie takich samych trasach przejazdu samochodem poza miastem więc ten tym bardziej powinien także działać skoro ma B20. Na chwilę obecną mogę jedynie potwierdzić że działa na B3,B7 i B8 bo znajduje w okolicy, pojawia się także WCDMA w statystykach.
 4. Wg danych producenta posiada B20 oraz inne: Pasmo LTE 1/3/7/8/20/28/38/40. Czy posiada czy nie nie jest tutaj ważne bo jego poprzednik nie miał B20 i działał w każdym miejscu. Problemem jest brak przełączania się na inne typy transmisji danych poza miastem oraz całkowite tracenie sygnału GSM poza miastem.
 5. Nowy Poco X3 Pro kupiony z Amazona. Karta Plusa. Będąc w mieście telefon działa bez problemu ciągle ma zasięg GSM i LTE lub LTE+. Jadąc gdzieś poza miasto gubi całkowicie zasięg GSM tak jakby rozłączał się z nadajnikiem i nie łączył ponownie (brak połączeń i transmisji danych - tylko alarmowe). Po restarcie łączy się ponownie z siecią GSM trzyma transmisję danych LTE przez jakiś czas i znowu znika zasięg. Po powrocie do miasta działa prawidłowo. W preferowanych typach sieci wybrane Preferowane sieci LTE, po zmianie na Preferowane sieci 3G łączy się do H+. Karta wcześniej była w Redmi Note 4X gdzie na tych samych trasach działało bez problemu z wszystkimi typami transmisji danych w zależności od zasięgu oraz nie rozłączało się całkowicie z siecią tak żeby nie można było zadzwonić. Ktoś coś poradzi na to?
 6. W poszukiwaniu akumulatora BN41 oraz BN43 kupowałem już podróbki kiepskiej jakości z allegro, nieco lepsze jakościowo akumulatory Green Cell. Na stronie smartfonowereanimacje serwis Kraków pisze, że sprzedaje oryginalne baterie takie jak montowane fabrycznie w telefonie. Ktoś miał z nimi styczność i może potwierdzić co to za akumulatory?
 7. W Redmi Note 4X z procesorem Mediatek do wymiany mam moduł z gniazdem USB i mikrofonem. Niestety sprzedający na allegro nie wiedzą co sprzedają i pierwszy przysłał całkiem inną wersję modułu a drugi prawidłową tylko że do modelu z procesorem Snapdragon a nie Mediatek. Różnią się umiejscowieniem jednego pinu tak jak na załączonym zdjęciu. Pytanie do zorientowanych, czy można przelutować ten dynks na sąsiednie pole lutownicze żeby wszystko działało?
 8. Zauważyliście, że od ostatniej aktualizacji MiFit zaczął całkiem inaczej mierzyć sen? Długość głębokiego snu zwiększyła się przynajmniej dwukrotnie.
 9. Poszła aktualizacja i pomiar tętna oraz snu znowu wróciły ale zaciekawiło mnie coś innego. Przez kilka dni miałem zainstalowana aplikacje Amazfit, która bez problemu ściągała dane z opaski. Po aktualizacji MiFita zaczytał te same dane i teraz najlepsze wg Amazfit ostatniej nocy miałem dwa razy więcej głębokiego snu niż wg MiFit. Czas snu w obu aplikacjach taki sam. Bądź teraz mądry, która jest bliżej prawdy?
 10. Zainstalowałem wczoraj Amazfita zamiast MiFit i dalej mam język polski. Wszystko działa OK.
 11. U mnie też się pojawiła v1.0.7.60 ale żadnych widocznych zmian nie zauważyłem.
 12. Dwa razy przywracałem ustawienia fabryczne na opasce, Mi Fit zablokowałem w otwartej karcie, żeby jej nie ubijało po pewnym czasie i wszystko zaczęło działać jak należy.
 13. Cały dotyk nie działa. Opcja odrzuć również?
 14. Redmi Note 4X MTK MIUI Global 10.2.1.0. Problem został już rozwiązany poprzez wyłączenie funkcji odblokowywania telefonu urządzeniem bluetooth.
 15. Zadziałało. Wyrzuciłem odblokowywanie urządzenia opaską i powróciły powiadomienia o połączeniu, jednocześnie przestał także wyświetlać komunikat o konieczności aktualizacji systemu w telefonie.
×
×
 • Create New...