Jump to content

Pozor

Użytkownicy
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  specjalistycznyspecjalista.blogspot.com

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pozor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. W poszukiwaniu akumulatora BN41 oraz BN43 kupowałem już podróbki kiepskiej jakości z allegro, nieco lepsze jakościowo akumulatory Green Cell. Na stronie smartfonowereanimacje serwis Kraków pisze, że sprzedaje oryginalne baterie takie jak montowane fabrycznie w telefonie. Ktoś miał z nimi styczność i może potwierdzić co to za akumulatory?
 2. W Redmi Note 4X z procesorem Mediatek do wymiany mam moduł z gniazdem USB i mikrofonem. Niestety sprzedający na allegro nie wiedzą co sprzedają i pierwszy przysłał całkiem inną wersję modułu a drugi prawidłową tylko że do modelu z procesorem Snapdragon a nie Mediatek. Różnią się umiejscowieniem jednego pinu tak jak na załączonym zdjęciu. Pytanie do zorientowanych, czy można przelutować ten dynks na sąsiednie pole lutownicze żeby wszystko działało?
 3. Zauważyliście, że od ostatniej aktualizacji MiFit zaczął całkiem inaczej mierzyć sen? Długość głębokiego snu zwiększyła się przynajmniej dwukrotnie.
 4. Poszła aktualizacja i pomiar tętna oraz snu znowu wróciły ale zaciekawiło mnie coś innego. Przez kilka dni miałem zainstalowana aplikacje Amazfit, która bez problemu ściągała dane z opaski. Po aktualizacji MiFita zaczytał te same dane i teraz najlepsze wg Amazfit ostatniej nocy miałem dwa razy więcej głębokiego snu niż wg MiFit. Czas snu w obu aplikacjach taki sam. Bądź teraz mądry, która jest bliżej prawdy?
 5. Zainstalowałem wczoraj Amazfita zamiast MiFit i dalej mam język polski. Wszystko działa OK.
 6. U mnie też się pojawiła v1.0.7.60 ale żadnych widocznych zmian nie zauważyłem.
 7. Dwa razy przywracałem ustawienia fabryczne na opasce, Mi Fit zablokowałem w otwartej karcie, żeby jej nie ubijało po pewnym czasie i wszystko zaczęło działać jak należy.
 8. Cały dotyk nie działa. Opcja odrzuć również?
 9. Redmi Note 4X MTK MIUI Global 10.2.1.0. Problem został już rozwiązany poprzez wyłączenie funkcji odblokowywania telefonu urządzeniem bluetooth.
 10. Zadziałało. Wyrzuciłem odblokowywanie urządzenia opaską i powróciły powiadomienia o połączeniu, jednocześnie przestał także wyświetlać komunikat o konieczności aktualizacji systemu w telefonie.
 11. We wtorek 03.12.2019 dostałem dwie opaski i od razu po włączeniu zaktualizowały się do 1.0.7.44. Druga sprawa że na jednym telefonie Mi Fit po kilku dniach stwierdził, że powiadomienia o połączeniach nie są możliwe ze względu na konieczność zaktualizowania MIUI gdzie nie ma nowego MIUI na ten model.
 12. 03.12.2019 - pierwsze uruchomienie opaski i aktualizacja oprogramowania - działa powiadomienie o przychodzącym połączeniu. Dzisiaj dzwoni telefon i brak powiadomienia. Sprawdzam w aplikacji a tam komunikat przy włączaniu tej opcji: Coś się w niecały tydzień zadziało? To wina Mi Fita na telefonie czy to, że mam MIUI 10.2.1.0, Mi Fit 4.0.13, MiBand 4 V 1.0.7.44.
 13. O co chodzi z tą podmianą tarczy pierwszej z listy przy wrzucaniu plików i zmianie nazwy? Pierwsza czyli która? Domyślna tarcza pozostanie zawsze nietknięta czy właśnie ją będzie podmieniać? Coś tam poklikałem z tych fabrycznych w MiFit i w sumie najlepiej wygląda domyślna więc zależy mi na tym, żeby jej nie skasować bo nigdzie jej nie znalazłem w MiFit do przywrócenia.
 14. Od jakiegoś czasu po włączeniu telefonu nie wyświetla się górny pasek. Przy przewijaniu ekranu czasem się pojawi czasem znowu zniknie albo nie wiadomo z jakiego powodu zaczyna znowu dobrze się wyświetlać. Jak temu zaradzić?
 15. Skoro jest się pieszym to trzeba jeździć po chodniku. Jak pokonać przejście dla pieszych, przechodząc czy przejeżdżając?
×
×
 • Create New...