Darksteel

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Darksteel

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koszty prania przepoconych stroi i ich wymiany też pominął
 2. Można, typowy problem chińskiej kontroli jakości. Luzujesz te śruby na dole kierownicy, w okolicy punktu zgięcia/składania i regulujesz. Gdzieś w tej nitce był opis ze zdjęciami.
 3. Ja używam tego, ma zawór zwrotny: https://www.decathlon.pl/gitka-zczka-uniwersalna-do-pompek-rowerowych-id_5553480.html
 4. Jak zrobisz sobie krzywdę to będziesz miał dokumentację i świadków... Serio, ja bym uważał podczas jazdy jeśli masz zamiar przekraczać specyfikację. Tak czy siak podobno rama jest bardzo wytrzymała, sądzę że prędzej uszkodzisz koła, z boku na oponie masz napisane ile maksymalnie można obciążyć - chyba 55 albo 75 kg na jedno koło.
 5. Bo do tylu testowali i spełnia normy. Nigdy nie ma tak, że od 101 kg sprzęt się natychmiast rozpadnie, zawsze jest margines zapasu. Ale jak np. puści spaw po wielu godzinach jeżdżenia po wybojach ze zbytnim obciążeniem to jest to na twoją odpowiedzialność. Z Polski i tak firmy z Chin nie pozwiesz, ale na rynku chińskim ludzie mogą. Poza tym nie wiem jak jest z odpowiedzialnością dystrybutora, jak kupisz w Polsce.
 6. Ile czasu masz hulajnogę? Na starszej wersji BMS KERS działał inaczej niż na najnowszej.
 7. Zarzucisz linkami jakie konkretnie łożyska kupiłeś i do tej instrukcji z youtube? Na pewno by się to tutaj przydało wielu osobom, skoro udało ci się z sukcesem rozwiązać swój problem.
 8. Tylko opony i wtyczka EU to coś czego nie ma i w zwykłej wersji... Tak czy siak opony osobno są warte sporo mniej niż różnica w cenie. Nie włączyłeś przypadkiem trybu "eko"? Aktualizowałeś firmware po drodze?
 9. Kabelek wart 5 zł ma europejską wtyczkę, zamiast dostania końcówki chińskiej + przejściówki od GB którą dodają zawsze gratis jak widzą że wysyłka do UE.
 10. Kupiłem ostatnio wersję "chinese" i jedyna różnica w porównaniu do "international" to brak papierowej instrukcji po angielsku (jest po chińsku) oraz chińska wtyczka (w international jest wtyczka EU bez przejściówek).
 11. Nie wiem jakie, ale na pewno ich nie konserwujesz i nie są rozbieralne.
 12. Dziś dostałem mejla z BangGood że odkurzacz (wersja 2 za prawie $500) który zamówiłem miesiąc temu do mnie nie dotrze i zwrócą mi kasę: Szkoda, ale z drugiej strony nie muszę się z nimi szarpać, sami oddadzą kasę (jak twierdzą - jeszcze nie przyszła). Może uda się mi go kupić taniej gdzie indziej...
 13. Ale ja pisałem o pre-orderze na wersję 2 z GeekBuying Wychodzi że słaba oferta, bo jedynie z wybraniem opcji DHL jest $446.06 - z tym że z gwarancją doliczenia VATu. Trzeba próbować chyba jednak z Banggood za $497.99