Jump to content

milenium17

Użytkownicy
 • Posts

  730
 • Joined

 • Last visited

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.miboy.pl

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8EE

Recent Profile Visitors

1,883 profile views

milenium17's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

85

Reputation

 1. Na tę chwilę stabilnie, płynnie. Zmieniono dźwięki blokowania/odblokowania i ładowania.
 2. Mam już polski ;) w opisie lub w recenzji jest info gdzie masz się zgłosić https://youtu.be/baq5WlIQeCA https://miboy.pl/2021/01/07/viomi-s9-robot-samojezdny-wraz-z-baza-ssaca/
 3. Mam 2 i 2S global (z wtyczką EU) i można wrzucić na China. Ja kupowałem z BG z czeskiego magazynu.
 4. Nie wiem czy było poprzednio ale teraz można ustawić Gif na AOD działa przez chwilę ale ciekawe
 5. Hej, potrzebuję informacji dla koleżanki na temat aparatu. Ma w tej chwili Globala. Czy ma ktoś miuipolska i jest tryb NOC w aparacie? Ewentualnie jak nie, to działający GCAM?
 6. Ale przeglądając neta, co robię kilka h dziennie na włączonym bo akurat palę petki to tego wcześniej nie zauważyłem, a słońca mamy już długo. Może ktoś z Pro potwierdzi lub nie. Bo chyba ten sam wyświetlacz.
 7. od kilku tygodni są upały a ja spędzam kilka h na zewnątrz i tego nie było, druga osoba z Mi 8 EE też to potwierdza, nawet ekran nie musi być na maksa podświetlony, jest coś nie tak nawet na wyłączonym ekranie gdy jest czarny ekran widać
 8. wiesz, no nie, używam telefonu codziennie bardzo często w takich warunkach, mamy od października te telefony i nie było wcześniej, teraz nawet jest jakaś dziwna poświata gdy przykładam palce do ekranu a on jest pod słońce
 9. @Orjon "Dodane „Ograniczenie migotania” dla MI8SE/EE/Pro" Teraz, patrząc pod światło (słońce) z pełnym zakresem jasności wyświetlacza pojawił się moduł odcisku palca na ekranie.... To coś chyba się popsuło AMOLED u mnie i u kolegi na Mi 8 EE i to raczej nie przypadek, żeby 2 od raz telefonu padły. Wcześniej tego nie było. Wgranie dużo starszego romu nie pomaga. Co teraz?
 10. U mnie na 8EE, znikł odcisk odblokowania palcem na zablokowanym ekranie. W ustawieniach zaznaczone, że powinien być. Ale nie ma.
 11. milenium17

  MIUI 9.5.23

  Ja mam taki problem, jak jestem w apce SMS i odpisze na wiadomość, pozostawię tak z widoczną klawiaturą i ekran zgaśnie. To klawiatura pozostaje na ekranie i zasłania odcisk palca. Muszę kilka razy próbować włącznikiem odblokować telefon. Wcześniej tego nie było.
 12. Miałem podobnie, zmiana na najnowszy TWRP pod dany model i teraz każdy Rom jest ok.
 13. U mnie działa w końcu Gpay, wcześniej były problemy.
 14. Tylko u mnie po instalacji Rom-u przez TWRP na końcu pyta o instalacje ROOO-ta? Nie miałem tego wcześniej, nie żeby na minus ale ciekawe.
×
×
 • Create New...