milenium17

Użytkownicy
 • Content Count

  726
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Excellent

1 Follower

About milenium17

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  www.miboy.pl

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8EE

Recent Profile Visitors

1,330 profile views
 1. Hej, potrzebuję informacji dla koleżanki na temat aparatu. Ma w tej chwili Globala. Czy ma ktoś miuipolska i jest tryb NOC w aparacie? Ewentualnie jak nie, to działający GCAM?
 2. Ale przeglądając neta, co robię kilka h dziennie na włączonym bo akurat palę petki to tego wcześniej nie zauważyłem, a słońca mamy już długo. Może ktoś z Pro potwierdzi lub nie. Bo chyba ten sam wyświetlacz.
 3. od kilku tygodni są upały a ja spędzam kilka h na zewnątrz i tego nie było, druga osoba z Mi 8 EE też to potwierdza, nawet ekran nie musi być na maksa podświetlony, jest coś nie tak nawet na wyłączonym ekranie gdy jest czarny ekran widać
 4. wiesz, no nie, używam telefonu codziennie bardzo często w takich warunkach, mamy od października te telefony i nie było wcześniej, teraz nawet jest jakaś dziwna poświata gdy przykładam palce do ekranu a on jest pod słońce
 5. @Orjon "Dodane „Ograniczenie migotania” dla MI8SE/EE/Pro" Teraz, patrząc pod światło (słońce) z pełnym zakresem jasności wyświetlacza pojawił się moduł odcisku palca na ekranie.... To coś chyba się popsuło AMOLED u mnie i u kolegi na Mi 8 EE i to raczej nie przypadek, żeby 2 od raz telefonu padły. Wcześniej tego nie było. Wgranie dużo starszego romu nie pomaga. Co teraz?
 6. U mnie na 8EE, znikł odcisk odblokowania palcem na zablokowanym ekranie. W ustawieniach zaznaczone, że powinien być. Ale nie ma.
 7. Ja mam taki problem, jak jestem w apce SMS i odpisze na wiadomość, pozostawię tak z widoczną klawiaturą i ekran zgaśnie. To klawiatura pozostaje na ekranie i zasłania odcisk palca. Muszę kilka razy próbować włącznikiem odblokować telefon. Wcześniej tego nie było.
 8. Miałem podobnie, zmiana na najnowszy TWRP pod dany model i teraz każdy Rom jest ok.
 9. U mnie działa w końcu Gpay, wcześniej były problemy.
 10. Tylko u mnie po instalacji Rom-u przez TWRP na końcu pyta o instalacje ROOO-ta? Nie miałem tego wcześniej, nie żeby na minus ale ciekawe.
 11. @mrosi Tapety cały czas działają prawidłowo.
 12. Ja mam włączony fon ponad dzień i się zmieniają. Dam znać za kilka dni.
 13. W tej wersji jeszcze zauważyłem że AOD z zegarem zanika po jakimś czasie. Jest cały czarny ekran. Było tak podobnie ze 3 aktualizacje temu.
 14. Doszło trochę słońca. Czyli mniemam że działa