dudek

Użytkownicy
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About dudek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 12/07/1985

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 6 Pro

Recent Profile Visitors

823 profile views
 1. Nie wiem, czy jakikolwiek model xiaomi na dzień dzisiejszy ma kolorową diodę powiadomień? Chyba skończyły się na Redmi 4 Pro i Redmi Note 4.
 2. Ja siedzę na xiaomi.eu stable. Poczekam aż właśnie stable wyjdzie na androidzie pie, bo nie chce mi się bawić od nowa w instalację wszystkiego. Dam znać.
 3. Z Gearbest Priority Line i praktycznie 100% pewności braku VAT. Zobacz tylko, kiedy jest planowana wysyłka. Od wysyłki około 2 tygodni i paczka będzie u Ciebie.
 4. Dzięki. TWRP działa poprawnie z xiaomi.eu stable v10.0.4.0
 5. 1. Nie wiem 2. W przypadku Redmi 4 Pro/Prime nie ma takiego zabezpieczenia. Możesz sobie wgrywać, co chcesz. 3. Chyba nie. 4. Nie wie,. Generalnie każda wersja oprogramowania, czy to global, czy xiaomi.eu dev, czy xiaomi.eu stable. Wszystkie działają poprawnie - oczywiście jak nie tworzysz dziwnych wynalazków i instalujesz na czysto. 5. 9.6.1.0, jak i 10.1.1.0 GLOBAL STABLE działają bez zastrzeżenie. To samo mogę powiedzieć o xiaomi.eu STABLE. Zaznaczam, że u siebie zawsze instalowałem na czysto. Jakiegokolwiek drenażu baterii nie zaobserwowałem.
 6. To nie jest global, tylko jakaś przeróbka od Goldwaya. Ciężko powiedzieć, czy nie ma w nim jakichś aplikacji śledzących lub czegoś podobnego? No i jak (przypadkowo) zrobisz update, to masz uwalony telefon
 7. @IndianaD \instalacja tak samo. Tylko full wipe, więc utrata danych. Zrób sobie kopie.
 8. W kablu łączysz ze sobą dwa przewody (nie pamiętam które, sprawdź sobie na Google lub YouTube). Tego kabla używasz tylko do wprowadzenia telefonu w tryb EDL. Później zmieniasz kabel na normalny i instalujesz oficjalny soft przez MiFlash.
 9. Jak nie jesteś w stanie wprowadzić go w tryb fastboot, to w domowych warunkach raczej nic już z nim nie zdziałasz.
 10. Redmi 4 Pro udawało się uruchomić w trybie EDL przerobionym kablem DEEP FLASH (jeśli dobrze pamiętam). Może spróbuj pójść tą drogą?
 11. @latet stabilizacja działa przy 60 klatkach. Ale jak to się ma do innych telefonów, to nie wiem. Nie mam porównania. @idoma Pierw musisz odblokować BL. Zakładam, że telefon masz od Goldwaya? Bo chyba nikt inny nie wysyła ich do Polski. Nie rób aktualizacji przypadkiem, bo możesz uceglić telefon. Postaraj się o unlock. Na goldwayowym fejkowym global miui da się odblokować telefon. Odblokujesz, wgrasz twrp, później zainstaluje xiaomi.eu stable (z pierwszego posta) lub dev. Poradniki są na forum. Lada chwila doleci do mnie drugi Redmi 6 Pro. Postaram się zkleić jakiś poradnik
 12. szkło kupiłem to: https://aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-6-Pro-szk-o-hartowane-pe-na-pokrywa-MOFi-oryginalne-Redmi-6-screen-protector/32899431225.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fcUuM1S Troche drogo wyszło (w porównianiu z innymi z aliexpress), ale pasuje idealnie. Case zamówiłem od tego samego sprzedawcy: https://aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-6-skrzynki-pokrywa-Redmi6-Pro-back-cover-silikonowy-kraw-dzi-tkaniny-ochronne-przypadku-capas/32889650597.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fcUuM1S Ale nie polecam. Jest za duże. Używam go do pracy, bo telefon w nim sprawia wrażenie pancernego. Na co dzień noszę oryginalny silikonowy case
 13. Jak masz możliwość, to odblokuj sobie bootloader. Dla aktualizacji nie będzie to miało znaczenia, ale w przypadku, gdyby coś poszło nie tak. Masz wtedy większe pole do popisu, przy próbie ratowania telefonu.