Jump to content

dudek

Użytkownicy
 • Posts

  206
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About dudek

 • Birthday 12/07/1985

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 11

Recent Profile Visitors

1,302 profile views

dudek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

31

Reputation

 1. Była próba ustawień fabrycznych?
 2. U mnie zauważyłem tylko problem z powrotem do poprzedniego ekranu po odczytaniu sms (czasami). Ogólnie działa bardzo stabilnie. Ale robię właśnie aktualizację do 11.0.3
 3. Dzięki. Będę aktualizował launchera. Dziwne ułożenie ikon na pulpicie po obróceniu także zauważyłem.
 4. Mam podobny problem na GLOBALU. Tzn. ikony na pulpicie są. Czasami nie ma tych nawigacyjnych. Po wysunięciu i schowaniu szuflady, ikony się pojawiają.
 5. U mnie też nie było dostępnych aktualizacji. Ściągnąłem ręcznie OTA i zrobił aktualizację.
 6. NIestety xiaomi.eu drenuje baterie. Nie ważnę, czy dev, czy stable. Wróciłem do Globala i bateria wytrzymuje niebo dłużej. Wcześniej musiałem ładować dwa razy dziennie, teraz na koniec dnia mam 40%. Szkoda, bo xiaomi.eu ma kilka fajnych funkcji więcej od globala.
 7. This is a Mi 9 Lite Aurora Blue 6GB RAM 128GB ROM Delivery address: Serbia Kupiony w DRAGONIST
 8. OK. Zaryzykowałem. Odblokowałem (o dziwo bez czekania) bootloader, zainstalowałem V11.3.2.0 od xiaomi.eu. Zrobiłem według pierwszego sposobu: I płatność działa. Piszę to tylko dlatego, że wcześniej były zgłoszenia, że na różnych softach może nie działać.... U mnie jest OK.
 9. U mnie nic się nie zawiesza. Jak nie trafię w czytnik, to poprawiam palec i od razu odblokowuje.
 10. Czy po odblokowaniu i przesiadce na xiaomi.eu płatność zbliżeniowa działa prawidłowo?
 11. Nie wiem, czy jakikolwiek model xiaomi na dzień dzisiejszy ma kolorową diodę powiadomień? Chyba skończyły się na Redmi 4 Pro i Redmi Note 4.
 12. Ja siedzę na xiaomi.eu stable. Poczekam aż właśnie stable wyjdzie na androidzie pie, bo nie chce mi się bawić od nowa w instalację wszystkiego. Dam znać.
 13. Z Gearbest Priority Line i praktycznie 100% pewności braku VAT. Zobacz tylko, kiedy jest planowana wysyłka. Od wysyłki około 2 tygodni i paczka będzie u Ciebie.
 14. Dzięki. TWRP działa poprawnie z xiaomi.eu stable v10.0.4.0
 15. 1. Nie wiem 2. W przypadku Redmi 4 Pro/Prime nie ma takiego zabezpieczenia. Możesz sobie wgrywać, co chcesz. 3. Chyba nie. 4. Nie wie,. Generalnie każda wersja oprogramowania, czy to global, czy xiaomi.eu dev, czy xiaomi.eu stable. Wszystkie działają poprawnie - oczywiście jak nie tworzysz dziwnych wynalazków i instalujesz na czysto. 5. 9.6.1.0, jak i 10.1.1.0 GLOBAL STABLE działają bez zastrzeżenie. To samo mogę powiedzieć o xiaomi.eu STABLE. Zaznaczam, że u siebie zawsze instalowałem na czysto. Jakiegokolwiek drenażu baterii nie zaobserwowałem.
×
×
 • Create New...