Gawronnek

Użytkownicy
 • Content Count

  839
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gawronnek last won the day on November 26 2017

Gawronnek had the most liked content!

Community Reputation

75 Excellent

About Gawronnek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 05/28/1959

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

1983 profile views
 1. Jest taka wersja na serwer chiński?
 2. Tu pociągnij to dalej i poradź jak to rozróżnić w sklepie internetowym?
 3. Jedna jest tylko do gniazdek chińskich a dokładnie australijskich, a druga do europejskich, jeśli się nie mylę. I ta do europejskich nie pójdzie na chińskim serwerze, i tego jestem pewny, bo było już o tym na forum.
 4. Nie wygląda tak samo i jedna jest Mija druga Aqara
 5. Zmywalne są do dwójki, jedynka miała jednorazowe
 6. Też około 1,5 roku mam go podłączony do inteligentnego gniazdka, zasilanie się włącza godzinę przed i wyłącza 2 godziny po odkurzaniu, odkurza się 3 razy w tygodniu, też nie widzę jakichś większych zmian w akumulatorze.
 7. Gawronnek

  Smart Home od Xiaomi

  Mam mały kibelek, dlatego tak pomyślałem, w łazience mam czujnik ruchu, ale mam też drugi obwód włączany na dłuższe posiedzenia przyciskiem. Każdy ma inny pomysł, na swoje instalacje, ja zacząłem po kapitalnym remoncie mieszkania, co mnie mocno ograniczyło, do tego mam małżonkę anty techniczną, dlatego w większości pomieszczeń mam wyłączniki klasyczne na wypadek gdyby automatyka zawiodła, czasami jeden obwód rzadko używany jest załączany ręcznie.
 8. Gawronnek

  Smart Home od Xiaomi

  Dzięki, nie potrzebnie chciałem używać obu funkcji czujnika, w sumie tak mam porobione sceny dla przycisków.
 9. Gawronnek

  Smart Home od Xiaomi

  Zawsze lepiej łan, chyba ..
 10. Gawronnek

  Smart Home od Xiaomi

  Pytanko do wszystkich, na ktoś jakiś sprawdzony scenariusz, na włączanie i wyłączanie światła czujnikiem drzwi/okna? Dokładnie chodzi mi o WC, uznałem że czujnik ruchu tam się nie sprawdzi, dlatego wybrałem czujnik drzwi. Jednak tego nie przemyślałem, bo w obu by trzeba było dać zwłokę czasowa, a ta trudno przewidzieć. Jak zrobić by pierwsze otwarcie i zamknięcie zapaliło światło, a drugie zgasiło?
 11. Gawronnek

  Szkło hartowane / folia

  Najlepiej do tej pory dopasowana jest ochrona żelowa, kryje praktycznie cały ekran i nie odstaje na brzegach, i nawet mocno nie zbiera odcisków palców.
 12. Gawronnek

  Smart Home od Xiaomi

  Pytanie odnośnie podajnika mydła, czy jak dłużej stoi nie używany to pierwsza porcja mydła jest sporo mniejsza od kolejnej? Jeśli nie i działa jednakowo za każdym razem to podaj link gdzie kupiłeś.
 13. Już nie pamiętam jak to było pierwszy raz, ale nie wiem czy nie powinieneś wybrać swojej sieci wifi a nie tej nowo stworzonej. Mój odkurzacz jest połączony z moją siecią wifi.
 14. Teoretycznie macie rację, ale kupując w Chinach, w polskich sklepach już nie są takie tanie, chociażby Gearbest z polskiego magazynu, a tu mamy bezproblemową 2 letnią gwarancję na wyciągnięcie ręki, więc na pewno dużo osób będzie zadowolonych, że są.