Gawronnek

Użytkownicy
 • Content Count

  915
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gawronnek last won the day on November 26 2017

Gawronnek had the most liked content!

Community Reputation

78 Excellent

About Gawronnek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 05/28/1959

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

2,537 profile views
 1. [mention=24283]rezmus[/mention] czy masz może jakieś przecieki o aktualizacji firmware do stytj02 global firmware 3.5.8_0021, odkurzacz działa bez problemu, ale wkurza mnie że przy braku zasilania rozładowuje się do zera, miałem pierwsza wersję prawie 3 lata i jak rozładował się do około 70% i szedł spać, zasilanie wróciło to się budził i doładował. Boje się że jak nie ma nas w domu i padnie zasilanie to się rozładuje i już nie wstanie.
 2. Tak właśnie mam, box podłączony przez wyjście analogowe do soundbara, jak wyłączę tv to gra kilka minut i pauzuje TuneIn, jak tv włączony ma ekran nic takiego się nie dzieje. CEC wyłączony, usypianie wyłączone, wygaszacz ekranu na 2 godziny.
 3. Co ustawić lub jakiej apki użyć, żeby TuneIn grało po wyłączeniu TV?
 4. Stwórz sieć wifi na telefonie, prosty login, proste hasło i spróbuj podłączyć do tej sieci.
 5. Nie wiem jakie masz hasło do wifi, ale czytałem że znaki specjalne mogę komplikować parowanie, podobnie w nazwie sieci.
 6. Z globalnym V8 nie ma problemu, najnowsze oprogramowanie 0021.
 7. Ludzie mają odkurzacze z Xiaomi po 3 lata i nie odłączają od bazy, sam nie dawno sprzedałem V1 po 2,5 roku, gdzie po odkurzaniu i naładowaniu odłączało się zasilanie bazy, zero problemów z baterią, więc nie wiem, ale podejrzewam że odkurzacz w bazie to trochę inna zasada niż telefon w ładowarce. Xiaomi robi i telefony i odkurzacze, nie spotkałem w instrukcji telefonu zalecenia żeby nie odłączać go od ładowarki, za to w instrukcji odkurzacza o tym piszą, w aplikacji też się taki komunikat pojawia. Nie zamierzam jednak się spierać, każdy robi jak uważa.
 8. Co Ci daje odsuwanie robota od stacji? Producent z resztą zaleca podłączenie cały czas do bazy i zasilania. Po odsunięciu przecież się rozładowuje, a jak już tak bardzo chcesz to gniazdko Smart załatwia sprawę, po sprzątaniu wyłączasz zasilanie a przed włączasz, chodzić usuwać robota to jakiś nonsens.
 9. @rezmus mam pytanie, nie wiesz czy przewidują jakieś zabezpieczenie w V8 przed całkowitym rozładowanie przy braku zasilania, pierwsza wersja rozładowywała się do 70% i szła w głębokie uśpienie, z którego wybudzała się przy powrocie zasilania i doładowywała. Wczoraj wyłączyłem przez przypadek zasilanie w gniazdku i V8 rozładował się do zera, aż się wystraszyłem czy wstanie.
 10. Jak się uda to może dodać to do moda, żeby nie trzeba było kombinować samemu?
 11. Ok, na Facebooku ktoś pisał że można dokonać jakiejś zmiany w programie, żeby w V8 można odczytywać zużycie części, naprawdę jest taka możliwość?
 12. [mention=24283]rezmus[/mention] masz jakieś info co zmienia firmware 021 w V8, bo nie było żadnej informacji, a raczej nic nie widać?