Gawronnek

Użytkownicy
 • Content Count

  848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gawronnek last won the day on November 26 2017

Gawronnek had the most liked content!

Community Reputation

75 Excellent

About Gawronnek

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 05/28/1959

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 5

Recent Profile Visitors

2,083 profile views
 1. Co do alarmów to u mnie jest tak od dosyć dawna, telefon Xiaomi - ustawiałem co się tylko da ale przychodzi tylko zwykłe powiadomienie, też mnie to wkurza.
 2. Czy ktoś sprawdził działanie tych żarówek https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90408603/
 3. Zakładam, że sklep który sprzedaje ma bazę numerów seryjnych odkurzaczy sprzedanych u siebie.
 4. Mam pytanie, które już pewnie padło ale to za długi wątek aby je odnaleźć, czy jeśli zrobię sterowanie HA to nie będę uzależniony od chińskich serwerów i internetu, byle tylko było lokalne wifi?
 5. Powinieneś jeszcze dodać o sterowaniu Asystentem Google, czyli głosem. Wypadałoby także wspomnieć w takiej recenzji o możliwościpach jakie daje Smart Dom, bo sterowanie aplikacją lub pilotem ma cała masa żarówek różnych firm.
 6. Dzięki. Trudno, kupię Sonoff, chciałem mieć wszystko jednego ekosystemu, ale tak gdzie chce zamontować na być tylko sterowanie głosem, więc jakoś to przeżyje.
 7. Żarówka ma obsługę głosem, a z Mi Home się jej nie doda, z Yeelight już tak, a Twoja przerobiona aplikacja by nie pomogła? Skąd ja ewentualnie można pobrać na próbę ?
 8. Oczywiście, z jedna żarówką też mam taki problem, że z Mi Home nie można jej dać, tylko z Yeelight, ale do gniazdka nie ma innego programu
 9. Kupiłem gniazdko wifi, żeby dodać jej do Google Home, czytałem że te na wifi da się podłączyć, oznaczenie jak na zdjęciu. Niestety "sync devices" nie dodaje go do GH, czy ktoś ma takie gniazdko i mu się udało?
 10. Tu pociągnij to dalej i poradź jak to rozróżnić w sklepie internetowym?
 11. Jedna jest tylko do gniazdek chińskich a dokładnie australijskich, a druga do europejskich, jeśli się nie mylę. I ta do europejskich nie pójdzie na chińskim serwerze, i tego jestem pewny, bo było już o tym na forum.
 12. Nie wygląda tak samo i jedna jest Mija druga Aqara
 13. Też około 1,5 roku mam go podłączony do inteligentnego gniazdka, zasilanie się włącza godzinę przed i wyłącza 2 godziny po odkurzaniu, odkurza się 3 razy w tygodniu, też nie widzę jakichś większych zmian w akumulatorze.