cpr

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cpr

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hard reset poleciał Szkoda mi nerwowo i czasu na ustalenie błędu Problem znikł nie wiem czym był spowodowany .
 2. Z YT nie korzystam , w VLC i Netflix wygasza. W app MiVideo nie wygasza.
 3. Po 1 min wygasza się ekran nawet jak odtwarza wideo . Ustawione jest na 1 minutę.
 4. Jest ustawione na bez ogaraniczeń ale wcześniej było ograniczaj działanie aplikacji w tle i było dobrze nie wygaszało ekranu . Ogólnie nie zmieniam nic w tych ustawieniach polegam na tym jak robi to system domyślnie . Problem jest w tym że samo się to pojawiło i nie idzie tego wyłączyć . Coś w ustawieniach developerów? Które jest ogólnie wyłączone bo nie mam potrzeby z tego korzystać ? Ale może sobie MIUI Sam tam coś poprzestawiał ? Im dłużej mam Xiaomi tym bardziej utwierdzam się w fakcie że nigdy więcej nie kupię Xiaomi.
 5. Nic nie instalowałem . Dla jasność rozwiązania typu odinstalować apki ostatnio dodane , oszczędzanie baterii itp to ogarniam . Pytam raczej o jakieś ustawienia o których nie wie przeciętny użytkownik. Jeśli ustawie ekran na wygaszanie na 1min wygaśnie po takim czasie . Te ustawienia działają bez zarzutu. Reinstalowalem apki do oglądania video jak i Netflix nie zmieniło się nic .
 6. Oszczędzanie baterii powinno się wyłączyć gdy w pełni naładujesz baterie . A też chyba się załącza przy 20% baterii więc jest wyłączone . Zmieniałem ustawienia wygaszania ekranu nic . Pytanie też jak to się samoczynnie włączyło bo 5-7dni temu problemu nie było .
 7. Co by to nie było telefon nie działał w pełni poprawnie dla mnie to wystarczy aby reklamować . Dobrze że na forum więcej ludzi to opisuje bo teraz mam pewność że wina leży po stronie Xiaomi.
 8. Od kilku dni zauważyłem dziwną sytuację z danymi mobilnymi . Po kilku godzinach bezczynności telefonu nie ma połączenia z Internetem wszystko jest włączone jak być powinno. Włączenie i wyłączenie danych nie pomaga tylko restart telefonu. Również jest ten problem kiedy traci połączenie z WI-FI przełącza się na dane ale aplikacje twierdzą że brak dostępu do internetu ale w tym przypadku zatrzymanie danej aplikacji pomaga o internet wraca. Czy ktoś jeszcze ma taki problem ? Czy może coś nie tak w ustawieniach ? Osobiście nic nie zmieniałem czy aktualizacja mogła coś zmienić ? Aktualizacja była ostatnio jakiś app systemowych
 9. Prawdopodobnie soft inne aplikacje radzą sobie bez problemu z nagrywaniem w 4K
 10. Ja mam również ten sam problem od momentu zakupu żadna aktualizacja tego do tej pory nie naprawiła . Telefon Mi9T posiadam od dnia premiery . Jest to strasznie irytujące że jest taka opcja ale nie działa poprawnie . I jest w tym telefonie o wiele więcej takich małych szczegółów, które razem mówią mi nie kupuj więcej Xiaomi. Zdecydowanie wolę mieć mniej ale poprawnie działające. Taka polityka firmy pakują w telefon tyle opcji ile się da ale czy będzie to działać bez zarzutu to niech się użytkownik martwi. Ale tak swoją drogą jeśli się to nie naprawi ja telefon zareklamuje tuż przed końcem okresu gwarancji , powód nie poprawnie działająca kamera w trybie 4K.
 11. Jak wyłączyć wygaszanie ekranu kiedy jest odtwarzane video. Mam taki problem od momentu kiedy to raz skorzystałem z opcji oszczędności bateria i ja zoptymalizowalem. Od tego momentu wygaszacz się wyłącza po 15 sekundach bez w względu czy odtwarza film czy korzystasz z aplikacji . Nie mogę nigdzie znaleźć gdzie się to ustawia . Wedle logiki powinno to być w ustawieniach wyswietlcza, ale MIUI nie ma nic wspólnego z logiką więc nie ogarniam . Pozmieniali nazwy ustawień na swoje i tego nie ogarniam ,a im dłużej czasu spędzam szukając ustawień tym bardziej mnie to MIUI irytuje. Pomocy forumowicze .
 12. cpr

  Problem z 4G

  Od dwóch dni zauważyłem że aplikacje wyświetlają info o braku połączenie z internetem . Gdy zatrzymam dzianie aplikacji i ponownie uruchomię jest ok, do momentu gdy połączy się z Wi-Fi jest ok ale jak przełączę na dane mobilne znów twierdzi że nie ma internet.Wiekszosc aplikacji ma ten problem. Ale najczęściej występuję w Spotyfi, Messenger, NetAnalyzer , DS Cloud Czy ktoś zauważył u siebie podobna sytuację ?
 13. Co masz na myśli pisząc "dlaczego nie spróbujecie z miuipolska " ? Nie boję się pobawić ze zmiana softu itp. Kolego jeśli kupuje produkt to oczekuje że będzie działać poprawnie. Jak będę chciał się pobawić w rozwiązywanie problemów w jakimś sprzęcie to sam sobie je wygeneruje. Wypuszczanie nie dopracowanego softu (czyt. nakładki na system) i traktowanie użytkowników którzy zapłacili za produkt jak testerów to jest po prostu słabe. Ja chcę korzystać z urządzenia a nie w nie ingerować i widzieć je podpięte pod PC.
 14. Producent za niska cena chce dać jak najwięcej co nie do końca współgra ze soba. Cena jest bardzo przystępna ale ja na pewno już nie kupię Xiaomi chyba że będzie możliwość wyboru pomiędzy MIUI a czystym Androidem.