hardmen969

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About hardmen969

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę o zdjęcie tekstu, np. kartki A4. Tak aby kartka była w pełnym kadrze.
 2. Jak wyglądają zdjęcia makro? Dokładnie zdjęcie kartki A4 z tekstem. Mam note 8 pro i zdjęcia wychodzą rozmyte. Szukam czego na zmianę.
 3. Ma ktoś doświadczenie z mi 9t? Jak wyglądają zdjęcia z bliska? Robi normalnie, czy też są rozmyte?
 4. 80% zdjęcia, bo przekraczało forumowe 3mb. Pełne foto, tylko kompresja, bo Ori 4mb. Foto z około 15cm.przy oddalaniu środek robi się ostry, a boki tracą na ostrości.
 5. Na note 7 idealnie nie działał, ale w większości przypadków robił robotę. Poczekamy, może poprawią kiedyś. Na tą chwilę fotki z gcam mam jak z note 4.
 6. Ustawienie telefonu na statywie, kartka idealnie na płasko i rozmycie dalej występuje.
 7. Jest jakaś wersja, która działa w miarę normalnie? Tzn. aparat robi fotki w jakości przynajmniej porównywalnej do głównej aplikacji no i z działającym wideo.
 8. Tylko dziwi mnie, że wszyscy recenzenci mówili, że 8 pro ma lepszy aparat i jakoś nikt nie zwrócił uwagi na problem z ostrością.
 9. Ja też byłem. Wycinek lewego górnego rogu. 64mp Jak dla mnie różnica jest znaczna.
 10. Jak wyostrze w rogu, wtedy inny obszar jest rozmyty
 11. 16mp 20cm tu wyraźnie widać. Focus na środek kartki. Sama góra ostra. Lekko poniżej rozmycie, potem znowu ostry. Lewa strona rozmyta, ale sam lewy dół ostry.
 12. To zdjęcie wygląda dużo lepiej. Ja przy zdjęciu z większej odległości przy 64 i wykadrowaniu nie jestem w stanie uzyskać takiego zdjęcia.
 13. Chyba kolego sobie żarty robisz. W takim przypadku mam gdzieś taki aparat, przy którym żeby zrobić prostą fotkę tekstu a4 muszę kombinować. Jeszcze nie miałem takiego telefonu z takim aparatem. Poza tym z większej odległości jakość pozostawia wiele do życzenia. Przy każdym telefonie Xiaomi jakie miałem od note 4 , note 5, note 7 był widoczny postęp jakości i nie było problemów. Przy note 8 pro jestem zawiedziony. Ciekawe jak w zwykłym note 8. Poza tym 8 pro ma wyraźnie gorszy głośnik.
 14. No właśnie o to chodzi. Note 7 też nie ma, a zdjęcia wychodziły bardzo ładne Note 7
 15. Mam opencamera i gcam. To samo. Wiem można. Tylko aparat w note 7 ładniej ostrzył z bliska w całym kadrze. Często robię zdjęcia numerów seryjnych i takie zdjęcia wychodzą słabo. Chyba wybiorę się do sklepu i porównam w drugim note 8 Pro