Jump to content

BJJfigter

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About BJJfigter

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tv Bro jest bardzo fajna, działa wyszukiwanie głosowe, ale jak zmienić te skróty na ekranie głównym by dodać tam swoje strony a nie YouTube czy BBC?
 2. Dzięki za propozycję, wypróbuję. Dzięki, próbowałem, ale nie wiem, jak tam się przypina konkretną stronę do ulubionych, są strony na starcie przypięte, mogę je usunąć, ale dodać już nic nie umiałem
 3. Jaką przeglądarkę warto zainstalować, żeby móc prosto dodawać strony telewizji czy informacji do ulubionych widocznych zaraz po uruchomieniu aplikacji? Gdyby można było oglądać strony z multimediami typu Teatr Piasku byłoby super. Można prosić o rekomendacje?
 4. BJJfigter

  IPTV na Mi Box

  Jestem nowy w Mi Box, jaki program warto zainstalować i jaką listę opłaca się wykupić? Interesuje mnie polska liga i jakieś programy dla kobiet. Poradzi ktoś coś na kwiecień 2021?
 5. A jak się na tym urządzeniu robi wipe cache plus dalvik? Jest jakieś recovery w które można wejść?
 6. Dlaczego nie można zmienić języka klawiatury na polski w nowym Mi Box S, zaktualizowanym do najnowszej wersji ? Jest tylko niemiecki a do wyboru wszystkie tylko nie polski
 7. Czy RN8t posiada automatyczne nagrywanie rozmów w dialerze;?
 8. Czy to normalne, że Bip ładuje się tylko do 97 %? Mam go już rok i 4 miesiące, ładowałam co 20 dni, teraz muszę ładować co 2h tygodnie. Da się w nim wymienić baterię?
 9. Żadnego innego remedium? Nie chcę MiFita
 10. Odkąd zakupiłem Notify & Fitness odinstalowałem MiFit. Wszystko działa świetnie tylko mam pytanie, jak zaktualizować dane A-GPS?
 11. Spróbuj użyć blokady, w sensie aplikacji która się tak nazywa
 12. BJJfigter

  MIUI 9.5.23

  Jakby jeszcze Signal dodali...
 13. Wiem. Jak napisałem Poco ma genialny stosunek jakości do ceny. Od Hułeja potrzebuję jedynie aparatu, tych trzech obiektywów. Myślałem o P20 Pro i wybrałem Pocophone, ale jak dali szeroki kąt i jeszcze jeden teleobiektyw, dali ten nocny tryb, to w sumie nie mam wyjścia, a robię naprawdę sporo zdjęć telefonem. Szkoda, bo ani roota ani nic. Ale trzymać dwa telefony też trochę szkoda. Bo najchętniej Pocophone zostawił bym do pracy, a Huawei kupił jako aparat do kieszeni. Reset do fabrycznych działa, jest pole dialogowe do dodania innego konta Xiaomi.
 14. No piękne dzięki wszystko działa porządnie. Szkoda bo Pocophone to naprawdę kapitalny telefon. gdyby nie to że zamierzam używać telefonu jako aparatu w kieszeni nigdy nie przyszedł bym się na nic innego no ale obiektyw szerokokątny i teleobiektywy w Huawei p30 Pro rozdzielczość obrazu i tekstura jak on ten telefon daje nie pozostawia mi wyboru. Gdyby nie parat fotograficzny Pocophone jest po prostu idealny. Nie ma nic lepszego w stosunku ceny do jakości. Dzięki piękna z odpowiedź
 15. Mam takie pytanie Jak z powrotem zablokować bootloader i odciąć urządzenie od konta mi ? Obecnie jestem na najnowszy MIUI global telefon to Pocophone F1 Po prostu chciałbym go sprzedać stąd moje pytanie.
×
×
 • Create New...