Jump to content

BJJfigter

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About BJJfigter

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy RN8t posiada automatyczne nagrywanie rozmów w dialerze;?
 2. Czy to normalne, że Bip ładuje się tylko do 97 %? Mam go już rok i 4 miesiące, ładowałam co 20 dni, teraz muszę ładować co 2h tygodnie. Da się w nim wymienić baterię?
 3. Żadnego innego remedium? Nie chcę MiFita
 4. Odkąd zakupiłem Notify & Fitness odinstalowałem MiFit. Wszystko działa świetnie tylko mam pytanie, jak zaktualizować dane A-GPS?
 5. Spróbuj użyć blokady, w sensie aplikacji która się tak nazywa
 6. BJJfigter

  MIUI 9.5.23

  Jakby jeszcze Signal dodali...
 7. Wiem. Jak napisałem Poco ma genialny stosunek jakości do ceny. Od Hułeja potrzebuję jedynie aparatu, tych trzech obiektywów. Myślałem o P20 Pro i wybrałem Pocophone, ale jak dali szeroki kąt i jeszcze jeden teleobiektyw, dali ten nocny tryb, to w sumie nie mam wyjścia, a robię naprawdę sporo zdjęć telefonem. Szkoda, bo ani roota ani nic. Ale trzymać dwa telefony też trochę szkoda. Bo najchętniej Pocophone zostawił bym do pracy, a Huawei kupił jako aparat do kieszeni. Reset do fabrycznych działa, jest pole dialogowe do dodania innego konta Xiaomi.
 8. No piękne dzięki wszystko działa porządnie. Szkoda bo Pocophone to naprawdę kapitalny telefon. gdyby nie to że zamierzam używać telefonu jako aparatu w kieszeni nigdy nie przyszedł bym się na nic innego no ale obiektyw szerokokątny i teleobiektywy w Huawei p30 Pro rozdzielczość obrazu i tekstura jak on ten telefon daje nie pozostawia mi wyboru. Gdyby nie parat fotograficzny Pocophone jest po prostu idealny. Nie ma nic lepszego w stosunku ceny do jakości. Dzięki piękna z odpowiedź
 9. Mam takie pytanie Jak z powrotem zablokować bootloader i odciąć urządzenie od konta mi ? Obecnie jestem na najnowszy MIUI global telefon to Pocophone F1 Po prostu chciałbym go sprzedać stąd moje pytanie.
 10. Coś ciągle powoduje że aplikacja signal zamiast działać w tle jest notorycznie usypiana. wydaje mi się że po ustawiałem już wszystko co się da ustawiłem prawo signal do powiadomień ustawiłem start in background ustawiłem pozwolenia wyłączyłem optymalizację MIUI aplikacja w ustawieniach baterii jest pokazywana jako działająca w tle ale tuż po wyłączeniu ekranu i ponownym włączeniu aplikacja pokazana jest w grupie uśpionych. gdy ktoś dzwoni na signal w ogóle nie słyszę połączenie dopiero gdy uruchomię signal ręcznie dostaje wiadomość że ktoś próbował się dodzwonić. proszę Was o pomoc Jak poradz
 11. BJJfigter

  MIUI 9.4.25/26

  Ja mam świeży system, robiłem wszystkie wipe łącznie z internal. Dakvik, cache, data, system, internal i instalowałem na pustym telefonie 9.4.26. Na 9.3.28 zresztą miałem to samo. Może chcecie jakiś logcat czy coś?
 12. Musisz czekać trzy dni na kod odblokowania, telefon jest powiązany z kontem Xiaomi. Reszta łatwo, tak jak piszesz, wygrywasz TWRP odpowiednie i jazda.
 13. BJJfigter

  MIUI 9.4.25/26

  Też chciałem zgłosić błąd. Przy nawiązaniu połączenia telefon pokazuje ekran wybierania, po czym przechodzi do ekranu głównego. Dopiero drugi raz telefon łączy z rozmówcą. Pocophone F1
×
×
 • Create New...