Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. https://miuipolska.pl/forum/topic/54206-mi-11-official-stable-rom/?do=findComment&comment=602990
  2. Spróbujcie aktualizować Powiadomienia, podobno pomaga https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-notifications/miui-notifications-1-1-4-15-release/miui-notifications-1-1-4-15-android-apk-download/download/
  3. Do tej pory nie było z tym problemów. Tym bardziej że zmieniasz rom na oficjalny, a serwis jest Xiaomi nie Orange.
  4. Niestety OR to brand Orange. Zawsze można odblokować bootloader i wgrać globala EEA. Bez sensu to brandowanie, nic dobrego z tego nie wynika. Dla operatora (tu sprzedawcy) też niepotrzebne problemy. Reklamuj, albo sam zmień rom.
  5. Jak brandowany (nie podałeś pełnej nazwy wersji Miui) to na aktualizacje możesz długo czekać. Serwis wersji romu z brandowanego na ogólny nie zmieni. Jak potraktują taką reklamację nie wiem.
  6. Może aktualizacja systemowej apki systemui-control pomoże. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/systemui-controls/systemui-controls-1-0-1-99-release/systemui-controls-1-0-1-99-android-apk-download/download/
  7. Może masz tel z Orange i niestety brandowany rom (albo innego operaora z brandem, dlatego brak aktualizacji).Jakie literki w nazwie Miui?
  8. Nic się nie powinno stać.
  9. Masz pierwszą wersję starego romu. Zmień region na Szwajcarie to może znajdzie aktualizacje. Był już 12.08 i 12.5.1
  10. Tu masz dobrze ustawione. Nie masz gdzieś niżej Android auto? Masz ustawione sortowanie według statusu, dlatego nie jest alfabetycznie.
  11. Ustawienia, aplikacje, zarządzaj aplikacjami, trzy kropki na górze po prawej (menu) pokaż wszystkie aplikacje (też systemowe) i będziesz widział Android auto. Odinstaluj aktualizacje.
  12. Miui Polska też jest https://miuipolska.pl/forum/topic/55300-xiaomi-mi-11i-redmi-k40-pro-miui-12-polska-xiaomieu-stabilne-12540rkkcnxm-android-11/
  13. Miui jest, na razie niczego poza Miui nie ma. O jakie Miui Ci chodzi, 12.5? Global EEA jest.
  14. Chyba masz VoLTE, albo VoWiFi włączone, a jaki operator? Nawet jak nie ma w kontaktach to nr powinien wyświetlać.
  15. Jest już wersja 2.9.2.3, możesz spróbować https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-settings/mi-settings-2-9-2-3-release/mi-settings-2-9-2-3-android-apk-download/download/
  16. To się nazywa Ekran bezprzewodowy. Jest w Ustawienia, Połączenie i udostępnianie.
  17. A pobrałeś rom fastboot (rozszerzenie .tgz) i rozpakowałeś dwukrotnie?
  18. Nie ma znaczenia ze masz twrp, jak chcesz zablokować bl. Musisz to zrobić MiFlashem w fastboot. Blokuje się wybierając odpowiednią opcję w MiFlash (clean all and lock), albo po wgraniu romu bez blokowania bl komendą fastboot oem lock.
  19. Na tym forum masz. https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/ Najnowsze linki do romów tu https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/cepheus/ a do miflash i instrukcje tu https://www.xiaomiflash.com/
  20. Tak by było najlepiej i rom fastboot.
  21. To jest poprawna nazwa. Miuipolska dla twojego telefonu to przerobiony chiński rom Redmi K20 pro, bo tak nazywa się chińska wersja Mi9Tpro. Jak wygrasz globala czy EEA, będzie Mi9Tpro. Nazwa nie ma tu żadnego znaczenia.
  22. Zmień szyfrowanie na WPA2 (tylko). Masz prawdopodobnie WPA2/WPA, a WPA traktuje jakby nie było szyfrowania, czyli sieć publiczna.
  23. Znajdziesz apkę "pliki" jak zaznaczysz pokazywanie aplikacji systemowych (masz je ukryte). Tylko u mnie ona nie ma żadnych przyznanych, ani zabranych uprawnień, a wszystko działa.
  24. Chyba jednak nie możesz. Nie ma załącznika.
  25. Zacznij od zmiany hasła na krótsze i bez znaków specjalnych. Sieć 5GHz obsługuje, raczej nie to jest problemem. Ewentualnie szyfrowanie, najlepiej jak jest ustawione tylko WPA2.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...