92christof

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 92christof

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie po aktualizacji do 11 strasznie drenuje baterię. Wytrzumuje z 13h, a przed aktualizacją ponad 20h bez problemu. Też macie taki problem?
 2. Wejdź w Ustawienia->Wyświetlacz i włącz Ograniczenie migotania. U mnie pomogło.
 3. U mnie też od tygodnia lub dwóch zaczęło się miganie podczas blokowania ekranu lub odblokowywnia. Nigdy nie miałem AoD włączonego. To miganie pojawia się sporadycznie. Mam włączone automatyczne wyłaczanie telefony o 1 w nocy i włączanie o 6. Gdzieś o drugiej w nocy obudziło mnie miganie telefonu. Widzę, że to jednak jakaś przypadłość Mi 8 :( ale wydaje mi się, że to mogło się zacząć po jakiejś ostatniej aktualizacji, zobaczymy może aktualizacja do MIUI 11 rozwiąże problem...
 4. 92christof

  Android Oreo

  Mam ten sam problem. Po kilkunastu godzinach od ostatniego użytkownia Mi Boxa nie da się włączyć go przyciskiem zasialania na pilocie. Pomaga dopiero kombinacja klawiszy przycisk zasilania, a później przycisk menu głownego (kółko). Po jakimś czasie załapuje, ale czasem pomaga tylko wyłaczenie z zasilania.
 5. Też właśnie nie mam pływających powiadomień. W autostarcie messenger włączony, w uprawnieniach również zezwolone pływające powiadomienia. Ale tak jak ktoś zauważył w ustawieniach aplikacji nie ma opcji właczenia pływających powiadomień. Może messenger zrezygnował z nich?
 6. Tak, ja zamówiłem. Na zdjęciu widać jak to wygląda. Szkło nie zakrywa nawet całego wyświetlacza. Nie polecam kupować na allegro to już drugie szkło, które kupiłem i nie nadaje się.
 7. Dzięki wielkie. Patrzyłem w opinie to ludzie wrzucali zdjęcia pudełka i jest na nich widoczny znaczek CE. Zresztą w tym sklepie mają 2 wersje tego telefonu z GLOBAL ROMEM i GLOBAL VERSION. Gdybym wiedział, że są teraz takie problemy to zamówłbym z przesyłką DHLem. W jakich godzinach najlepiej do nich dzwonić? Próbuje cały czas i to graniczy z cudem....
 8. Ja kupiłem z tego linku: Xiaomi Redmi 4X link Też zatrzymali mi go w cle, już 10 dni w Przemyślu trzymają go, ale jest to global version, więc mam nadzieję, że nie będzie podobnej sytuacji.
 9. Spadł mi dzisiaj mój Mi4 i jak podłaczyłem go pod ładowarkę to bateria nie jest ładowana. Próbowałem rożnych ładowarek. Gdy ruszam wtyczką to czasem na sekundę wyświetla się ładowanie. Ktoś mi może powiedzieć czy będzie duży koszt naprawy? Nie wiem czy opłaca się go naprawiać?
 10. Brakuje mi pamięci na MI4, dlatego chciałbym usunąć plik photo_blob.0, ale nie wiem za co jest odpowiedzialny, może mi ktos odpowiedzieć?
 11. Planuje zakup xiaomi mi box: link. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to ten najnowszy model? I czy jest możliwość podłączenia go przez hdmi, bo mam telewizor bez wejścia usb? I czy można jakąś kartę pamięci dodać na aplikacje, bo ma tylko 8gb wbudowanej pamięci.
 12. Dzięki Bardzo pomocna aplikacja dla początkujących.
 13. Witam. Mam pytanie odnośnie powiadomień z takich aplikacji jak np. sport.pl, rmf24 itp. Nie otrzymuje z takich aplikacji żadnych powiadomień. Czy jest to normalne? Oczywiście nie mam włączonego żadnego oszczedzania baterii i powiadomienia też są włączone. Z takich aplikacji jak messenger, fb i poczta powiadomienia dostaję. Jestem nowy w świecie androida. Przeszedłem z windowsa, a tam nie było problemów z powiadomienia z aplikacji informacyjnych jak również na kafelkach były najnowsze informacje i dlatego bardzo brakuje mi powiadomień z takich aplikacji. System Android 6.0 Mui 8 wersja rozwojowa.