Jump to content

92christof

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

92christof's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Widzę, że na regionie Szwajcarii jest dostępny miui 14. Instalował już ktoś? Nie ma problemów z działaniem telefonu?
 2. Aktualizowałeś do MIUI 13? U mnie po aktualizacji tak w kratkę działało, ale od jakiegoś tygodnia wydaje mi się, że jest już ok. Może nasi operatorzy nie byli przygotowani, bo zmieniałem region na inny żeby wymusić aktualizację. Jaki operator?
 3. Gigantyczny zbieg okoliczności Aparat jakiś zabrudzony był. Temat do zamknięcia.
 4. Xiaomi 11T Pro Po dzisiejszej aktualizacji do MIUI 13 mam problem z głównym aparatem. Aparat przedni robi normalne zdjęcia. Białe elementy na zdjęciach są jakieś rozmazane. Załączam zdjęcia, bo cięzko to opisać.
 5. Macie jakieś alternatywy dla domyślnej aplikacji Live TV do odtwarzania kanałów telewizji? W tej aplikacji strasznie długo przełączają się kanały i ogólnie kiepsko działa. Zainstalowałem Live channels do Google. Jest dużo lepiej jeśli chodzi o szybkość działania, ale jest mało opcji konfiguracji apki. Nie można nawet zmienić kolejnośći kanałów. Jak macie coś sprawdzonego to dajcie znać.
 6. Witam, Macie jakieś sprawdzone szkło harowanego pasujące do oryginalnego etui dołączonego do telefonu? Kupiłem takie na cały ekran, ale niestety odkleja się pod wpływem nacisku na etui.
 7. Mam pytanie odnośnie wifi-calling. U mnie mimo spełnienia wszystkich warunków nadal nie działa. Zrobiłem też aktualizacje do tej wersji systemu. W jakiej sieci masz nr tel? Kupowałeś telefon u operatora? Korzystasz z dual SIM?
 8. 92christof

  WI-FI Calling

  Witam. Nie działa mi wi-fi calling w sieci play. Telefon nie kupowałem u operatora. Może u osób, które kupiły telefon w play jest inna sytuacja?
 9. Witam. Zastanawiam się nad zakupem Mi Router AX1800 i mam kilka pytań odnośnie niego, bo ciężko znaleźć odpowiedzi w specyfikacji. 1. Czy router posiada Qos? Z możliwością ustalenia prędkości dla każdego urządzenia? 2. Czy można stworzyć sieć dla gości? I czy da się ustalić max. prędkość dla tej sieci? I czy też widać jakie urządzenia są do niej podłączone? 3. Czy aplikacja na telefon do zarządzania routerem jest funkcjonalna? 4. Czy obsługuje VPN?
 10. Miałem to samo przy pierwszym uruchomieniu. Ściągnąłem pokrywę i pokręciłem wałkami i później było już ok.
 11. Witam. Widze, że jest możliwość automatycznego zaplanowania włączenia trybu ręcznego, automatycznego i nocnego, ale nie ma opcji automatyzacji na jeden z trzech dostępnych poziomów. Może jednak komuś się udało coś takiego zrobić?
 12. Zrobiłem aktualizację i mam na dole ekranu taką belkę. Ma ktoś podobny problem? Po ponownym uruchomieniu chwilę jej nie ma, a później już na stałe.
 13. U mnie po aktualizacji do 11 strasznie drenuje baterię. Wytrzumuje z 13h, a przed aktualizacją ponad 20h bez problemu. Też macie taki problem?
 14. Wejdź w Ustawienia->Wyświetlacz i włącz Ograniczenie migotania. U mnie pomogło.
 15. U mnie też od tygodnia lub dwóch zaczęło się miganie podczas blokowania ekranu lub odblokowywnia. Nigdy nie miałem AoD włączonego. To miganie pojawia się sporadycznie. Mam włączone automatyczne wyłaczanie telefony o 1 w nocy i włączanie o 6. Gdzieś o drugiej w nocy obudziło mnie miganie telefonu. Widzę, że to jednak jakaś przypadłość Mi 8 :( ale wydaje mi się, że to mogło się zacząć po jakiejś ostatniej aktualizacji, zobaczymy może aktualizacja do MIUI 11 rozwiąże problem...
×
×
 • Create New...