Jump to content

92christof

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 92christof

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Zastanawiam się nad zakupem Mi Router AX1800 i mam kilka pytań odnośnie niego, bo ciężko znaleźć odpowiedzi w specyfikacji. 1. Czy router posiada Qos? Z możliwością ustalenia prędkości dla każdego urządzenia? 2. Czy można stworzyć sieć dla gości? I czy da się ustalić max. prędkość dla tej sieci? I czy też widać jakie urządzenia są do niej podłączone? 3. Czy aplikacja na telefon do zarządzania routerem jest funkcjonalna? 4. Czy obsługuje VPN?
 2. Miałem to samo przy pierwszym uruchomieniu. Ściągnąłem pokrywę i pokręciłem wałkami i później było już ok.
 3. Witam. Widze, że jest możliwość automatycznego zaplanowania włączenia trybu ręcznego, automatycznego i nocnego, ale nie ma opcji automatyzacji na jeden z trzech dostępnych poziomów. Może jednak komuś się udało coś takiego zrobić?
 4. Zrobiłem aktualizację i mam na dole ekranu taką belkę. Ma ktoś podobny problem? Po ponownym uruchomieniu chwilę jej nie ma, a później już na stałe.
 5. U mnie po aktualizacji do 11 strasznie drenuje baterię. Wytrzumuje z 13h, a przed aktualizacją ponad 20h bez problemu. Też macie taki problem?
 6. Wejdź w Ustawienia->Wyświetlacz i włącz Ograniczenie migotania. U mnie pomogło.
 7. U mnie też od tygodnia lub dwóch zaczęło się miganie podczas blokowania ekranu lub odblokowywnia. Nigdy nie miałem AoD włączonego. To miganie pojawia się sporadycznie. Mam włączone automatyczne wyłaczanie telefony o 1 w nocy i włączanie o 6. Gdzieś o drugiej w nocy obudziło mnie miganie telefonu. Widzę, że to jednak jakaś przypadłość Mi 8 :( ale wydaje mi się, że to mogło się zacząć po jakiejś ostatniej aktualizacji, zobaczymy może aktualizacja do MIUI 11 rozwiąże problem...
 8. 92christof

  Android Oreo

  Mam ten sam problem. Po kilkunastu godzinach od ostatniego użytkownia Mi Boxa nie da się włączyć go przyciskiem zasialania na pilocie. Pomaga dopiero kombinacja klawiszy przycisk zasilania, a później przycisk menu głownego (kółko). Po jakimś czasie załapuje, ale czasem pomaga tylko wyłaczenie z zasilania.
 9. Też właśnie nie mam pływających powiadomień. W autostarcie messenger włączony, w uprawnieniach również zezwolone pływające powiadomienia. Ale tak jak ktoś zauważył w ustawieniach aplikacji nie ma opcji właczenia pływających powiadomień. Może messenger zrezygnował z nich?
 10. Tak, ja zamówiłem. Na zdjęciu widać jak to wygląda. Szkło nie zakrywa nawet całego wyświetlacza. Nie polecam kupować na allegro to już drugie szkło, które kupiłem i nie nadaje się.
 11. Dzięki wielkie. Patrzyłem w opinie to ludzie wrzucali zdjęcia pudełka i jest na nich widoczny znaczek CE. Zresztą w tym sklepie mają 2 wersje tego telefonu z GLOBAL ROMEM i GLOBAL VERSION. Gdybym wiedział, że są teraz takie problemy to zamówłbym z przesyłką DHLem. W jakich godzinach najlepiej do nich dzwonić? Próbuje cały czas i to graniczy z cudem....
 12. Ja kupiłem z tego linku: Xiaomi Redmi 4X link Też zatrzymali mi go w cle, już 10 dni w Przemyślu trzymają go, ale jest to global version, więc mam nadzieję, że nie będzie podobnej sytuacji.
 13. Spadł mi dzisiaj mój Mi4 i jak podłaczyłem go pod ładowarkę to bateria nie jest ładowana. Próbowałem rożnych ładowarek. Gdy ruszam wtyczką to czasem na sekundę wyświetla się ładowanie. Ktoś mi może powiedzieć czy będzie duży koszt naprawy? Nie wiem czy opłaca się go naprawiać?
×
×
 • Create New...