wade

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wade

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wade

  Biały pasek na dole

  Rzeczywiście słaba jakość się załadowała. Może teraz będzie lepiej. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka I zdjęcie. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 2. wade

  Biały pasek na dole

  W aplikacji Facebook lite na dole mam biały pasek. Zauważyłem go jeszcze w innych aplikacjach. Jak się go pozbyć? Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 3. Dzięki panowie za wyjaśnienia. Nie miałem pojęcia, że istnieje ta druga opcja od xiaomi. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 4. Mam kilka aplikacji dla których chce wyłączyć optymalizację baterii. I wszystko jest ok ale do czasu, gdy zrestartuję telefon. Po ponownym uruchomieniu aplikacje znów są optymalizowane. Zauważyliście coś takiego u siebie? Jak temu zaradzić? Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 5. Mój miał tak gdy ktoś mu przeszkodził, np. potrącił lub przedstawił. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 6. Wgrałem ten rom: xiaomi.eu_multi_HMK20MI9T_V12.0.3.0.QFJCNXM_v12-10 i ruszyło. Na szczęście.
 7. Potrzebuję pomocy. Nie wiem czy to dobry dział. Miałem w telefonie zainstlowaną wersję MIUI 11.0.4 (stabilna) do tego Magisk. Postanowiłem zaktulizować do 12. Pobrałem ją stąd: https://miuipolska.pl/pobierz-miui-12-stabilne/ Przy okazji na tej stronie jest napisane, aby zainstalować również TWRP i sugerują aby pobrać stąd: https://miuipolska.pl/pobierz-twrp/. Tak też zrobiłem. Po instalacji tego TWRP oraz instalacji poprzez nie romu, telefon uruchamia się do TWRP i okazało się, że pamięć jest zaszyfrowana (bo widać dziwne nazwy folderów). Zainstalowałem więc ostatnie TWRP jakie można pobrać stąd: https://twrp.me/xiaomi/xiaomimi9t.html. Sukces jest taki, że dało radę odszyfrować dane w tym TWRP, bo pyta o wzór. Niestety nadal po instalacji romu telefon uruchamia się do TWRP. Nie mogę uruchomić systemu. Co robić?
 8. Kupiłem ten: https://pl.aliexpress.com/item/Gamesir-G3s-Series-Wireless-2-4GHz-Bluetooth-Controller-Gamepad-Game-Control-Joystick-for-Android-iOS-PC/32845302793.html? i działa. Problem jest w tym, że stosunkowo mało gier jest na Android TV w które można nim pograć. Pada można też podłączyć pod PC, gdzie jest wykrywany jako kontroler Xboxa.
 9. Wywaliłem całkiem MiHome, zresetowałem odkurzacz i połączyłem od nowa wybierając United States. Nadal było po chińsku. Wtedy trzeba wejść w ustawienia MiHome i zmienić język z Default na English. Wersja MiHome mam 4.0.11 przed chwilą pobraną ze Sklepu Play. Wersja firmware 3.3.6_003047. Wszystko jest up to date.
 10. Czy można ustawić odkurzacz tak, żeby w każdym miejscu odkurzył dwukrotnie, zamiast uruchamiania odkurzania drugi raz?
 11. Myślałem, że żeby ten przetłumaczony plugin działał, to trzeba go używać z odpowiednią wersją MiHome, która jest tam podana. Czyli mogę mieć ostatnią wersję z GP i wtedy nadpisać 5370.apk ?
 12. Dokładnie tak robiłem i nadal mam po chińsku. Zainstalowałem apkę MiHome v3.10.2 , przywróciłem dane aplikacji Titanium Backup. Potem nadpisuję 5370.apk, uruchamiam i nadal mam po chińsku.
 13. Możesz podać jak to się instaluje, bo za każdym razem jak to zrobię wg instrukcji z tego youtuba, to mam nadal po chińsku.
 14. Działa wam ta zangielszczona wersja apki, o której jest w wideo na drugiej stronie tego wątku?
 15. Zamówiłem w Chinach, wysłali DHLem, dziś przyszedł sms z Agencji Celnej DHL, aby w mailu napisać im czy paczka jest na działalność gosp. czy na użytek prywatny oraz o potwierdzenie zawartości. Czy to standardowa procedura? Czy jednak doliczą mi vat i cło? Majfrend napisał, że zadeklarował $35 i jako gift. Oni paczki otwierają? Co piszecie w takim wypadku?