-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Najprawdopodobniej coś mu fizycznie dolega. Jedyne co mógłbyś zrobić żeby mieć pewność, to instalacja na czysto MiFlashem romu fastboot i skonfigurowanie telefonu od nowa bez przywracania z kopii zapasowej. Jeżeli problemy nie znikną to pozostaje reklamacja.
-
Global Stable testy dla Redmi 3S/Prime
FromWP odpowiedział(a) na fredek temat w Modyfikacje systemowe
Że co? To global dev. China dev chwilowo wstrzymali, to nie ma eu bo z takich romy eu są tworzone. -
Global Stable testy dla Redmi 3S/Prime
FromWP odpowiedział(a) na fredek temat w Modyfikacje systemowe
Tu: http://en.miui.com/thread-670698-1-1.html ale nie eu -
Global Stable testy dla Redmi 3S/Prime
FromWP odpowiedział(a) na fredek temat w Modyfikacje systemowe
Zmieni jak dev wgrasz. Ostatni działa bardzo dobrze pod każdym względem 7.6.29. Na dev eu, czy global samoczynne restarty już dosyć dawno się skończyły. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Wystarczy uruchomić od razu w twrp i instalujesz rom z poziomu twrp. Przy uruchamianiu trzymasz wszystkie 3, vol+, vol- i power. Zakładam że masz rom eu i twrp. -
Ale na apkmirror już tak http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-weather/
-
Ten powinien zadziałać (ale jest nowszy 2017.4.25). Może coś mu fizycznie dolega. Jakieś błędy MiFlash wyświetla? Pasek zielony dochodzi do końca? Czasami nie sygnalizuje wyraźnie że skończyło i ne zawsze automatem tel się uruchamia, tylko trzeba ręcznie dłuugo przytrzymać power.
-
Wstał? Bo widzę że używasz średnio dobrej wersji MiFlasha i nie wiem dlaczego chiński rom (w sumie nie ma znaczenia dla wstania) wgrywasz.
-
Zawsze jak po raz pierwszy z danego komputera i przeglądarki się logujesz. Potem powinno pamiętać, chyba że wyczyścisz cache przeglądarki. Możesz podpiąć pod jedno, ale z powodu ograniczenia miejsca w chmurze lepiej chyba każdy do innego, a jak inne osoby tych telefonów używają łatwiej to będzie ogarnąć.
-
Do download nie wejdziesz.
-
To masz problem, jakiś podmieniony bootloader musiał być. Może MiPcSuite i,FlashR i podłączony tel w fastboot. Nie wiem czy to zadziała, bo inny pomysł to chyba tylko rozebranie telefonu i zwarcie test pointów, ale jak i gdzie to w Mi6 nie wiem.
-
W tym temacie masz zdjęcia, tylko koleś nie wiem po co połączył te punkty lutując. Wystarczy zewrzeć np pensetą. http://en.miui.com/thread-387921-1-1.html
-
Bez rozebrania i zwarcia test pointów chyba nic nie zrobisz, kabel tu nie pomoże, nie wejdzie w normalny EDL.
-
Tu akurat potrzebny, użyj tego kompasu, to zobaczysz po co. Tylko obróć telefon do pionu.
-
Jest, było o tym. Musisz ustawić język systemu na angielski, ustawić w MiFit wyświetlanie ID i po powrocie na polski powinno pokazywać (może bez polskich znaków).
-
Nie to nie wina softu. Nawet jak masz wyłączone żądanie pin-u, to jak chcesz go zmienić musisz podać stary. Stary masz razem z kartą. Masz jeszcze PUK który przyda ci się jak za dużo razy błędny pin wpisałeś.
-
Ustawienia, Zainstalowane aplikacje, Kompas, Uprawnienia aplikacji i tam zaznacz aparat i lokalizację. Jak aplikacja potrzebuje uprawnień do swojego działania, to jak odmuwisz, to albo nie będzie działać, albo będzie działała źle. Zależy jak ważne to uprawnienie.
-
Bo nikt takiego konkretnego rozwiązania nie znalazł i o tym jest sporo. Generalnie w opasce nie ma opcji resetu. Raz sparowana pamięta to. Pisałeś że na innym telefonie działało, czyli musiało być połączone z jakimś kontem, telefonem, prawdopodobnie innym niż twoje. Odparowałeś to prawidłowo? Najlepiej parować opaskę po raz pierwszy bezpośrednio z poziomu MiFita. Jak się ją wykryje w BT i potem próbuje w MiFit to czasami pojawiają się problemy. Dlaczego? Nie wiadomo.
-
Stwierdzam, że z czasem traci, organoleptycznie i wizualnie to widać. Jakieś ma, ale nowo naklejone szkło ma zdecydowanie lepsze. Efekt podobny do opisanego w tym wątku Mi6, tylko pojawia się dużo później.
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Oficjalny ostatni global. -
Trudno to nazwać wycieraniem, bardziej utratą właściwości oleofobowych. Przeciętny użytkownik może tego nie zauważyć. Jak wyczyścisz ekran to jest ok, ale po chwili używania ślady od palców pojawiają się dużo szybciej niż w nowym. Ta warstwa to nie szafir, ma jakąś tam trwałość.
-
Ok. Odpadam, na tych które znam i opisałem, niestety się dzieje. Nie miałem RN2 i nie żałuję, ale to z innych powodów.
-
Jak postawisz od nowa system, albo zrobisz lokalną kopię zapasową, to i tak od nowa będziesz musiał konfigurować aplikację mBanku. Wtedy może zobaczy, z rootem to akurat chyba nie ma nic wspólnego.
- 19 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- czytnik linii
- mbank
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To ma 1,5 roku, w ponad dwuletnim Redmi 2 też tego nie zaobserwowałem. Napisałem bo to zauważyłem. Nie chce mi się wklejać zdjęć (tym bardziej, że musiał bym szkło zdejmować), ale w moim Redmi 3s to wycieranie i dyskomfort używania z tym związany, był powodem naklejenia szkła z nową (na razie dobrą) powłoką.
