Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. A pytasz mnie czy siebie? Ja odpowiedziałem za siebie w temacie dyskusji.
  2. Chyba do ustawodawców, ale oni tego forum raczej nie czytają. Nawet jakby czytali to niewiele by zrozumieli.
  3. Chyba tylko 4a z Redmi ma tą funkcję, bo nie ma czytnika linii papilarnych.
  4. Jest w ustawieniach aplikacji Google, od pewnego czasu nie jest oddzielną aplikacją.
  5. Jaką masz wersję i czy dory rom wgrałeś? Wiesz że jest kilka wersji i jak wgrasz np rom od 811 do 813 to właśnie są problemy z kartami, zasięgiem itd. Możliwe też że dokończył żywota, jak to 813, bo w tych podobno bardzo często pamięć pada. Dodatkowo inne nowsze twrp jest wymagane dla romów z Androidem 5.1, dlatego prawdopodobnie nie możesz zainstalować romu eu.
  6. Niestety masz chyba najsłabszy z tych które do 4x wkładają. W czarnym z oficjalnej dystrybucji znajomy ma BOE, trochę lepszy od EBBG. A jaki masz w tym RN3?
  7. W przeciwieństwie? Nowsza powinna być (teoretycznie) lepsza, dlatego wkleiłem. Też sprawdzałem (z ciekawości, bo nie miałem takiej potrzeby) i zadziałała prawidłowo.
  8. Obsługuje 3.0, ale zależy to też od romu. Na dużo szybsze ładowanie nie licz, na szybsze doładowanie tak. Marketingowcy trochę to QC przereklamowali, nigdzie nie podają czasu ładowania, tylko slogany typu "15 minut ładowania wystarcza na kilka godzin działania". Kup ładowarkę z QC3.0, to dużo lepiej zarządza parametrami ładowania od 2.0 czy zwykłym Fast w ładowarce 5v/2A Xiaomi.
  9. Niestety ludzie nie znają przepisów. Może coś takiego w czasach prehistorycznych było, że niby nie można odróżnić kopii od oryginału jak czarnym podpisane (na fakturach w nagłówku jest kopia, czy oryginał). Ostatnio miałem taką sytuację podpisując wypowiedzenie umowy na internet LTE i po podpisaniu czarnym MiPenem kazali mi jeszcze raz złożyć podpis niebieskim. Ale oni robili wszystko żeby mi to wypowiedzenie utrudnić. Totalna bzdura i ciemnogród.
  10. FromWP

    Mam note 4 czy note 4x

    Rom dla Note 4 ze Snapem jest jeden niezależnie czy ma x czy nie w nazwie.
  11. Czarne z oficjalnej dystrybucji mają z reguły BOE i są trochę lepsze (jasność, kontrast, nasycenie). Tianme w Redmi Note 4 widziałem i nie była zła. Biel ciepła, ale poza tym ok.
  12. To może być prawdziwa teza, w złotych Redmi 3s były gorsze ekrany EBBG, a w czarnych BOE. Tu może być podobnie.
  13. To pokazuje bardzo orientacyjnie, chyba według chwilowego prądu i napięcia ładowania, a to się zmienia w zależności od stanu naładowania, temperatury baterii itd.
  14. Jak masz ikonę QC to działa. Czas całkowitego ładowania jest tylko minimalnie krótszy przy QC. Na początku szybciej się ładuje, pod koniec nawet wolniej, czyli szybciej można podładować. Wygląda na to że z QC proces ładowania jest po prostu lepiej zoptymalizowany. Mierzyłem w Redmi 3s i Mi Mixie, było podobnie, napięcie około 6,5-7,5V, prąd max 2,2A przy ładowarce QC3.0. A rom masz na pewno dev, prawdopodobnie global.
  15. Masz ustawienia, menu uruchamia się lewym dolnym klawiszem funkcyjnym będąc w kontaktach, albo długim przytrzymaniem (jak mają działać klawisze funkcyjne można sobie pozmieniać).
  16. Ja też, chyba że nie ma wyboru, a ten jedyny nie ma b20, to od biedy da sie przeżyć (tylko z kastratem podobno to już nie to samo).
  17. Niekoniecznie odludziach. To zależy od sieci. Play np. uruchamia dużo b20 w dużych miastach, ale nie likwiduje innych pasm. Plus w miastach praktycznie nie ma, bo olali to pasmo. Powodów do paniki nie ma, ale zawsze lepiej mieć niż nie mieć to 800 Mhz.
  18. Czasami lepiej nic nie robić nisz robić coś bez sensu. Tak bym to podsumował.
  19. Para poszła w gwizdek, niestety. I to nie jest dobre dla ogólnego postrzegania marki na naszym rynku.
  20. To prawda, tym bardziej że to nowość dosyć wiekowa i nie wróżę sukcesów sprzedaży tego modelu. 4A, 4X i redmi Note 4X, to może się jeszcze w swojej klasie cenowej dobrze sprzedawać. Maszynka do gotowania ryżu też chyba rynku nie zawojuje.
  21. W Polsce, ale powiedzieli że nie chcą dokładnych danych podawać. (ABC, nie Xiaomi).
  22. Widać bardzo asekuracyjnie obecny dystrybutor do tego podchodzi, troche skromnie jak na markę która chce mieć (albo już ma) 10% udziałów w rynku smatfonów. Dobrze że zrobili, ale oczekiwania były większe.
  23. Otworzyli, ale trudno to nazwać salonem. Wyspa w supermarkecie jakich wiele. Nie tylko showroom, kupić też tam będzie można (to co jest w oficjalnej dystrybucji). Tuż przed prezentacją:
  24. Powiem więcej, ty próbujesz wgrać rom od Land, nie od Ido. Zły rom udało ci się pobrać. Tu masz ostatnie romy i ściągnij ten który ma w nazwie twój tel, czyli chyba Mi5 https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=183557
  25. Nie wiem jak z tą funkcją w tym romie, ale to chyba nie jest oficjalny rom tylko "fake" sprzedawcy w którym mogą być różne kwiatki. Podobno pojawiła się oficjalna wersja beta globala 7.5.16 i w tym to by było. Tu masz temat na forum en.miui o tym romie i jak go wgrać: http://en.miui.com/thread-630376-1-1.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...