Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. A po co ci rom china, koniecznie chcesz krzaki podziwiać? Masz global stable 8.2.5 i dev, na obydwu powinno się odblokować.
  2. Bo AnTutu to takie srututu, nie ma się czym podniecać.
  3. FromWP

    Problem z Aero2

    To podziękuj klikając w "Lubię to" Tak tu się dziękuje za udzielenie konstruktywnej odpowiedzi. Innego sposobu nie ma. Wiem że nowi użytkownicy mogą tego nie wiedzieć.
  4. I nie zobaczy, sam musisz ściągnąć rom, ostatnie wydanie dla twojego telefonu masz tu: https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298943722 nowszych już nie będzie. Wgrać zipa do pamięci telefonu, uruchomić tel w TWRP (trzeba przytrzymać wszystkie trzy klawisze przy włączaniu telefonu), w TWRP wybrać install i wskazać wgrany plik zip romu.
  5. Nie ma prawa działać coś czego nie ma. Ten telefon ma jeden głośnik.
  6. Powiadomienia o niezarejestrowanej karcie? Ustawienia, Zainstalowane aplikacje, Usługa aktywacji kart SIM, Pokazuj powiadomienia i tam odznaczasz. Tylko wtedy dla obydwu kart nie będzie powiadomień o stanie aktywacji. Możesz zarejestrować też drugą, w niczym to nie przeszkadza.
  7. Nie ma, trzeba użyć zewnętrznej aplikacji i roota.
  8. Dokładnie tak, to nie nazewnictwo sprzedawców, tylko niestety Xiaomi a tu przykład http://fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-NOTE-4X-PRO-464GB-Czarny-Mediatek/517
  9. Chodzi o zarejestrowanie kart na koncie Xiaomi i wtedy będziesz miał synchronizację historii połączeń, sms-ów itd. Bez rejestracji będziesz miał ten komunikat po każdym restarcie telefonu, ale można to wyłączyć w ustawieniach.
  10. Tak, z certyfikatem jest normalnie dostępny w sklepie, bez nie, Redmi 3s z Androidem6. Z apk instaluje się niezależnie od certyfikatu. W tym przypadku nie sprawdza safety net-a tylko właśnie certyfikat.
  11. Tylko na stable i z zablokowanym bl. Na global dev niezależnie od stanu bl certyfikacji brak, bo Safety net wywala błąd w "CTS profile match". Przynajmniej na ostatnich dla Redmi 3s.
  12. To na tym odblokuj, nie musisz dev-a instalować (bez odvlokowanego bl MiFlashem nie zainstalujesz, bo nie uruchomisz go w trybie download). Tylko w opcjach programistycznych musisz dodać konto w zakładce stan blokady Mi. W tym romie to jest.
  13. Bo rzeczywiście w przypadku Netflixa skorzystali z certyfikatu w sklepie, a sama aplikacja nie sprawdza Safety net, przynajmniej modułu sprawdzającego stan bl.
  14. Nieprawda, nie znikał. Nie był dostępny do pobrania. Z apk się instalował i nie znikał. Co do samego certyfikatu, to jest sprawdzany przez sklep przy pierwszym pełnym uruchomieniu i skonfigurowaniu. Potem jeżeli nie zostaną wyczyszczone dane aplikacji, nie zmienia się. Np na globalu po odblokowaniu bl pozostaje certyfikacja.
  15. Jak miałeś tom z miui 8.2 to kabel nie pomoże. Blokowanie EDL polega na tym, że nijak nie można w ten tryb wejść.
  16. To ma dwa trzy wyjścia. 1.Etui bez dziury np od Redmi 3 (pasuje). 2. Zaklejenie czujnika, lub jego odłączenie. 3. Najlepsze, kupienie MiBanda i ustawienie odblokowania w pobliżu. Poza tym nie rozumiem "ona tego nie chce", bo wybudzanie odciskiem to bardzo wygodne i szybkie odpalenie telefonu. Niestety tak ten czujnik działa i tego nie zmieni.
  17. Wszyscy tak mają. To się zmieni jak ustali swój odcisk. Będą tylko wibracje, jak nie rozpozna.
  18. FromWP

    Wersja z LTE, MIUI Polska

    Tylko w niektórych przypadkach, tam gdzie twój operator daje LTE tylko w paśmie b20, którego ten telefon nie ma. Na razie raczej pomijalny problem. No w takiej wsi jak Warszawa może miejscami nie mieć LTE, np w Orange, lub Playu. Trudno takie miejsca znaleźć, ale są.
  19. FromWP

    Wersja z LTE, MIUI Polska

    Nie, żaden nie ma LTE 800 (b20). "wersja global" oznacza w tym przypadku tylko że ma wgrany rom global. Jedynie Redmi 4x występuje w wersji global z LTE 800, ale musi to być wyraźnie zaznaczone, bo są wersje bez, tylko z wgranym romem global (wersja global to pudełko z angielskimi, a nie chińskimi napisami, znaczkiem CE i ładowarka europejska, a nie chińska + przejściówka). 2) Jak się pobawisz, odblokujesz bootloader, wgrasz twrp to potem aktualizuje się jak starsze wersje które nie miały blokowanego bl.
  20. A z kosza w chmurze w galerii śmieci wyrzuciłeś?
  21. Wejdź w Panel sterowania, przesuń do góry i poszukaj opcji klonowanie aplikacji. Tam zobacz czy sobie przypadkiem nie sklonowałeś. Samo to się robić nie powinno, jak się robi to może coś z romem nie tak.
  22. Na R3 certyfikat bywał (na global stable). Na tym opisanym, też był Flash All (MiFlash) a lock już w fastboot. Bez roota i certyfikatu brak. Lock BL tylko zmienił status Safety net. Tak czy inaczej przynajmniej na razie nie ma to żadnego znaczenia.
  23. Chyba nie, już najbliższa aktualizacja global dev dla R4x ma być z andkiem 7 http://en.miui.com/thread-647364-1-1.html Cotygodniowe china dev też nie są wstrzymane wyjątkowo dla tego modelu, czyli dosyć szybko dostanie aktualizacje do 7 (no może nie z poziomu telefonu).
  24. Redmi 3s, Global stable 8.2.5, zablokowany bl, test Safety Net w całości ok, a certyfikatu brak. W niczym to nie przeszkadza.
  25. Bo dodałeś skrót do kontaktu i wyświetla się kontakt. Można dodać nr telefonu z kontaktu i wtedy dzwoni od razu (o ile pamiętam). Przy dodawaniu masz wybór, czy to kontakt, czy nr tel. z kontaktu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...