Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tak, masz chyba najnowszy global stable i zablokowany bl. Raczej to nie problem romu i podmiana tego pliku modemu chyba nie pomoże.
  2. A masz odblokowany bootloader? Jak nie to nadaremne twoje męki, bo plik modemu wgrywa się w fastboot i bez odblokowania bl to nie zadziała. Podmiana tego pliku może pomóc, ale w twoim przypadku nie musi, bo objawy u ciebie są nietypowe. Może napisz jaki rom teraz masz.
  3. Na razie dostałeś potwierdzenie, że masz zgodę na odblokowanie.
  4. Dobre, ale nie najlepsze. W Redmi dają radę, ale tylko w dobrych warunkach. W nowym Mi spodziewał bym się czegos lepszego i ze stabilizacją.
  5. W przeciekach specyfikacji podają, że główne aparaty, to nawet nie Samsung, tylko OmniVision. Do selfi ma być Samsunga. Rewelacji raczej nie będzie.
  6. Jak dioda jest sprawna, to świeci zmieniając kolor adekwatnie do tekstu. Jak tam nie świeci, to nie będzie świecić nigdzie, popsuta.
  7. Tak jak napisałem, przy wyłączonym telefonie, włączasz go trzymając vol+, vol- i power. Niestety możliwe, że po prostu padła pamięć w twoim telefonie, bo w tym modelu to się często zdarza. MiFlashem można tylko chiński rom wgrać i to z opcją flash all. Jak chcesz odzyskać dane, to uruchomienie twrp jest jedyną opcją, ale jak pamięć padła to nic nie zrobisz.
  8. Twrp uruchamiasz trzymając wszystkie 3 klawisze. Romy eu to romy recovery i nic z nimi MiFlashem nie zrobisz, bo to potrzebuje romu fastboot.
  9. Masz, nie wszedłeś w menu (ustawienia). Drugi sposób: wejdź w ustawienia, aplikacje systemowe i tam w sms.
  10. Jak masz uruchomioną aplikację sms, klikasz w lewy dolny klawisz funkcyjny (trzy kreseczki=menu) i tam to znajdziesz.
  11. Ty masz, tylko aplikacja sms ich nie wysyła. Napisałem co masz zmienić w menu sms.
  12. Było wielokrotnie, masz najprawdopodobniej ustawione Użyj alfabetu GSM bez polskich znaków (to i bez emotikon) w menu sms. W poprzednim romie mogło tej opcji brakować.
  13. Jak ci ubija wszystko, to powinieneś mieć zajęte max 1GB ramu. Z tym ubijaniem teraz jest podobnie do innych systemów, a w Miui teoretycznie (jak to działa) masz nad tym kontrolę.
  14. Tak to jest to, mam podobną ikonę z samochodowego zestawu głośnomówiącego BT. Używam go już kilka miesięcy, a nie chce się rozładować. Ikona nie zmienia wyglądu. U ciebie zmienia. W instrukcji obsługi mojego napisali że to działa tylko z iOS-em.
  15. To jest montowane na oryginalne lusterko, czyli teoretycznie w każdym. Takie wynalazki z kamerą już istnieją, tylko dużo prostsze.
  16. FromWP

    wzór blokady

    Na dodatek roztargnionym. Blokada jest po to żeby blokować i robi to jak widać skutecznie. Jak jesteś zalogowany na koncie googla, lub xiaomi, to możesz zresetować telefon z poziomu któregoś z tych kont do ustawień fabrycznych. Trzeci najpewniejszy sposób to użycie chińskiej wersji MiPcSuite i też reset do ustawień fabrycznych. Czwarty zależy od tego jaki masz rom i wersję stock recovery, najnowsze mają możliwość resetu z poziomu recovery. Bez resetu do ustawień fabrycznych się nie obejdzie (bo najprawdopodobniej nie masz twrp).
  17. FromWP

    MiFit 3.0

    Zmienić język systemu na angielski, innej metody nie ma z samym MiFit.
  18. http://bigota.d.miui.com/V8.2.5.0.MCFMIDL/mido_global_images_V8.2.5.0.MCFMIDL_20170428.0000.00_6.0_global_09c18bf462.tgz http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=616082&highlight=global%2Brom%2B8.2.5
  19. Nie przez MiPcSuite, tylko MiFlash w trybie fastboot i z opcją flash all, równoznaczne z full wipe, a nawet więcej. Tylko nie licz na to, że cokolwiek lepiej będzie z baterią.
  20. Jest global dev na 7, ale na razie daj sobie spokój http://en.miui.com/download-309.html#468 Dział dla twojego telefonu to Redmi Note 4x, bo tak nazywa się ten model na Chiny. Na rynki globalne nazywa się Note 4 i taki kupiłeś. Przyrostki pro, prime i tym podobne nie mają tu znaczenia, to jedynie różnice w ilości pamięci, ale model i romy te same.
  21. FromWP

    MiFit 3.0

    Zainstalujcie z chińskiego źródła, niby to samo, ale działa lepiej. Dzisiaj w żony Redmi 3 aktualizowałem, najpierw z apkmirror (były problemy, zacinała się sama aplikacja, restarów opaski nie zauważyłem) potem stąd: http://f4.market.xiaomi.com/download/AppStore/05cf757326aca27af5e1e2cb898e0bf856743baa0/com.xiaomi.hm.health.apk (to też 3.02) i już ok. Niestety na Redmi 3 brak opcji Wibruj podczas alarmów, a na Redmi 3s jest ta opcja. Nie wiadomo o co chodzi. Tak czy inaczej wariant z chińskiego sklepu działa lepiej i też trasę pokazuje z mapami Googla (tylko przy pierwszym uruchomieniu z Baidu).
  22. FromWP

    MiFit 3.0

    Nie.
  23. FromWP

    MiFit 3.0

    Na apkmirror są dwa warianty (nie wiadomo czym się różnią), ja instalowałem 3170 http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/mi-fit/mi-fit-3-0-2-release/ . Może to problem jakichś ustawień, albo romu.
  24. FromWP

    MiFit 3.0

    Jest
  25. Przyczyną jest to że wszystkie Redmi (nie Note) mają to chińskie menu serwisowe i nie można tego wyłączyć. To menu uruchamia sę właśnie kombinacją vol+ i power, która w innych telefonach uruchamia recovery. W zwykłych Redmi recovery uruchamia się kombinacją trzech klawiszy, vol+, vol- i power. Ot cała tajemnica.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...