Jump to content

Ady.

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ady.'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mi również się udało. Musiałem kilka razy powtykać kabel aż odnalazło telefon w komputerze, ale ważne, że jest. Odradzam wersję z drucikiem w gnieździe USB. Można posłać swój zasilacz na tamten świat, tak jak mi się zdarzyło (wtykając kabel po raz enty). Na szczęście na zasilaczu się skończyło. Wersja ze skrętką bezpieczna - polecam! Dziękuję osobom wypowiadającym się w tym temacie oraz @Zexon72 i @Redmi2 za pomoc w rozwiązaniu problemu.
 2. Wydaje mi się, że mam zablokowany tryb edl. Nie mogę w niego wejść nawet przez skrypt. Telefon się najzwyczajniej wyłącza. Myślicie, że deep cable zalatwi sprawę? Próbowałem już wlasnie wszystkiego.
 3. Witam, mam problem ze swoim Xiaomi Redmi 3S. Wczoraj wgrywałem xiaomi.eu według poradnika Instalacja MIUI POLSKA 2016. Wszystko szło dobrze, do momentu, aż wgrałem najnowszą aktualizację MIUI POLSKA. Po zainstalowaniu był wykonany reboot i od tego czasu xiaomi nie włącza się. Wydaje mi się, że popadł w fastloop, ponieważ możliwy jest do włączenia tylko fastboot, a logo miui znika w ułamek sekundy. Sterowniki zainstalowałem i telefon znajduje jako Qualcomm HS-USB Diagnostics 900E (COM20). Udało mi się doprowadzić już do stanu w którym na fastboocie (inaczej nie wykrywa w MiFlash) we flashu próbuję wgrać china dev rom. Niestety cała operacja z góry przerywana jest błędem "Critical partition flashing is not allowed". Ma ktoś pomysł jak można to rozwiązać? Dodam, że tryb recovery mode nie włącza się.
×
×
 • Create New...