Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Długo z tym syfmiui wytrzymałeś. Wgraj przynajmniej oficjalnego globala. Poradnik masz w dziale Redmi3 Kompendium wiedzy.
  2. A numery IMEI masz? Wgrałbym MiFlashem rom fastboot global dev, lub stable (dla twojego telefonu). Tylko nie wiadomo co ty tam teraz masz, czy odblokowany bl itd.
  3. Chomika Google zbanowało, polepszyli sobie statystyki walki ze stronami "łamiącymi prawa aurorskie".
  4. Apkmirror, tu masz nowe i stare Skypy (kilka stron), wybiesz sobie co chcesz: http://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&page=1&s=skype N&F niestety tam chyba nie ma.
  5. Teoretycznie można MiPcSuite, ale pewności że się uda nie ma. Lepiej poczekaj, będziesz miał to z głowy na przyszłość. Dodatkowo takie formatowanie MiFlashem robi trochę więcej niż przez recovery i bywa lepsze.
  6. Tak samo jak wgrałeś dev, czyli aktualizacja z pliku, powinno się udać, oczywiście z resetem do ustawień fabrycznych. Najlepiej jednak odblokować bl i miflashem rom fastboot. Po jednokrotnym odblokowaniu bl potem możesz blokować i odblokowywać bl do woli w dowolnym momencie.
  7. Tak możesz, nic nie trzeba dodatkowo robić.
  8. Oczywiście, tak to się robi przy pierwszym wgrywaniu romu eu. Jeszcze format partycji data przed pierwszym wgraniem nie zaszkodzi. Przeczytaj poradnik wgrywania romów eu.
  9. Co chcesz zrobić, aktualizować globala przez twrp? Bo romy eu wgrywa się i aktualizuje przez twrp i tu nie ma problemu. Jak masz globala, to lepiej bez twrp, bo przy aktualizacjach, będziesz musiał robić to co podlinkowałem. Aktualizowanie, wgrywanie romu eu na globala i odwrotnie to raczej z factory reset i trudno to nazwać aktualizacją, bo zmieniasz rom na inny.
  10. Da się, tylko roota będziesz musiał najprawdopodobniej wgrywać od nowa i trzeba trochę zmodyfikować plik romu, żeby nie wisiało na logo Mi po wgraniu romu. http://en.miui.com/thread-477499-1-1.html Jak koniecznie chcesz mieć twrp i roota to lepszy do tego jest rom eu, nie global.
  11. To zadaj pytanie operatorowi. Po tym jak wprowadzili nowe przepisy, operatorzy niechętnie udostępniają dane w roamingu, bo przynajmniej część pakietu powinni udostępnić za darmo, a sieci roamingowej muszą coś zapłacić.
  12. FromWP

    Mi Band 2

    Spróbuj przez usb w komputerze, albo inną ładowarką. Opaska to tzwn urządzenie niskoprądowe i niektóre ładowarki, powerbanki mogą mieć problem z ładowabiem.
  13. Zostanie, ale możesz sam ponownie zablokować w dowolnym momencie i ponownie odblokować bez czekania. Cel ponownego zablokowania może być różny, np wymóg jakiejś aplikacji, albo zabezpieczenie przed wgraniem innego romu po utracie telefonu. Albo przy oddaniu na naprawę gwarancyjną gdy jakiś sprzedawca nie uznaje odblokowanego bl.
  14. Nie mam innych opcji, dokładnie to co u ciebie. Powinno być ustawione Przesył danych podczas roamingu "Zawsze". Możesz jeszcze odznaczyć Roaming krajowy, możliwe że po włączeniu tej opcji roaming działa tylko u operatorów krajowych. Jeżeli nie pomoże to raczej problem twojego operatora (nie znam, jakiś wirtualny i nie wiadomo z jakimi sieciami podpisał międzynarodowe umowy roamingowe).
  15. FromWP

    MiFit 3.0

    U mnie też przestało, ogólnie powiadomienia przestały działać, niezależnie od języka pomimo poprawnych ustawień. Dodatkowo dziwne przycięcia przy pierwszym uruchomieniu, na trzech różnych telefonach. Chyba szybko następną poprawioną wersję zobaczymy.
  16. No jest, Ustawienia, Sieci komórkowe, Roaming międzynarodowy i tam trzeba ustawić przesył danych.
  17. FromWP

    MiFit 3.0

    U mnie działa. Dodatkowo 3.0 miała u mnie problemy z odczytem przyznanych uprawnień. Na 3.1 jest ok.
  18. FromWP

    MiFit 3.0

    I w końcu działa ID z polskim, po ustawieniu tego na angielskim i powrocie do pl.
  19. Ten sam tel na rynek chiński nazywa się Note 4x, a na globalny Note 4. Redmi Note 4 na rynek chiński to inny tel z MTK i inną obudową.
  20. Nie może, ale to niezależne od wersji romu. Android pay działa tylko z telefonami z NFC, a tu tego brak. Jakby miała telefon z NFC, to rzeczywiście potrzebny by był rom global stable, albo inny który przechodzi test Safety net, czyli np najnowsza wersja eu. Global dev tego testu nie przechodzi, ale w tym przypadku nie ma to znaczenia.
  21. Tak wiem, bo dorwałem telefon żony i zmiana tylko tego nie wystarczyła. Jak używasz FB to może być problem z tymi reklamami w panelu sterowania, prawdopodobnie rozwiązywalny z poziomu FB (chyba że tak jak zrobiłeś odłączy się go od sieci). Co do Googla to trzeba zobaczyć na co się im pozwala w sekcjach: Dane osobowe i prywatność, Reklamy. Ktoś nie uświadomony może się zdziwić na co się Googlowi pozwala. To masz w ustawieniach Googla. U mnie bez FB ze zmianami w googlu reklam brak.
  22. Czas pomoże. Jak będziesz kiedyś odblokowywał ponownie ten sam tel. to nie będziesz musiał czekać.
  23. Jeżeli tak to go zablokowałeś i bez hasła do konta nikt z nim nic nie zrobi. Nie da się go użyć.
  24. Tak jest cały czas przypisany do konta i Miui bez hasła do tego konta nikt nie użyje, nawet po pełnym flashu MiFlashem. Ale jak miałeś odblokowany bl to może wrzucić jakiegoś customa i używać. Do tego żeby cię poinformowało potrzebne jest jednak działające Miui.
  25. Może to skutek włączenia Lost mode. Musiał by się wypowiedzieć ktoś kto to przerabiał. A przed włączeniem Lost mode, nie robiłeś wipe? O ile zrozumiałem jak to działa, to wipe sprowadza telefon do uatawień fabrycznych, dane są kasowane, ale tracisz z nim kontakt.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...