Jump to content

Nyx

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5 3/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Nyx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Nyx

  Android 7.1

  Ktoś coś wie może na temat Androida 7.1 na Globalu? MIUI 8.2.2.0
 2. Dobra, włożyłem do starego telefonu, tam założyłem PIN i wszystko chodzi, do zamknięcia.
 3. Ale to chyba wina softu, bo przy starcie telefonu nie prosi o PIN.
 4. Mi chodzi o to, że chce ja sam sobie założyć PIN, a telefon pokazuje że zły wpisuje, mimo że karta wczoraj wzięta z punktu Plusa...
 5. Jak to? Dalej wiele osób używa PINu na swoich kartach, zwłaszcza biznesmeni.
 6. Do tego, czego został stworzony.
 7. Przy próbie założenia PINu na NOWĄ kartę SIM, telefon wypluwa błąd o tym, że kod PIN jest nieprawidłowy, i że została mi jedna próba zanim będę musiał się skontaktować z producentem żeby dalej jej używać. Telefon wczoraj wyjęty z pudełka zamówiony na iBuygou, MIUI Global 8.2.2.0 Stable.
 8. Nyx

  Do zamknięcia.

  Do zamkniecia, zly dzial wybralem.
 9. Może odkopuje temat, ale gwarancja dotyczy usterek mechanicznych nie spowodowanych przez użytkownika. Tak jest wszędzie.
 10. Z tego co wyczytałem na tym forum, to w przypadku usterki mechanicznej piszesz do supportu ibuygou, a oni decydują czy w ogóle ci przyjmą telefon na gwarancji, i czy telefon będzie serwisowany w Polsce, czy w Hiszpanii, zależnie od dostępności części czy typu usterki. Zgaduje, że jeżeli gwarancja w Polsce, to albo wysyłasz kurierem na własny koszt, albo możesz zawieść osobiście. EDIT: Moja rozmowa z fanpagem ibuygou odnośnie gwarancji, sam zamawiam pierwszy raz, więc no.
 11. Nyx

  iBuygou - Mi5

  @tpawel @Grzesiuso Dzięki wam bardzo, można zamknąć.
 12. Nyx

  iBuygou - Mi5

  Jeszcze jedna sprawa, wątpię żebyś umiał mi na to odpowiedzieć, bo używasz Redmi 4X, ale czy może orientujesz się czy w Mi5 działa OTG na MIUI Polska?
 13. Nyx

  iBuygou - Mi5

  To w takim razie po co jest opcja na rok w EU skoro jest za darmo w chinach? Ważne, żeby w ogóle telefon dotarł, no i żeby nie czekać miesiąc, choć jestem przygotowany na to że na trzeci czy czwarty dzień nie przyjdzie.
 14. Witam, zdecydowałem się na zamówienie pierwszego telefonu od Xiaomi i mam parę pytań: 1. W sklepie iBuygou jest opcja gwarancji w chinach za darmo lub w EU na 1 lub 2 lata, odpowiednio za 10$ lub 15$. Którą opcję wybrać, żebym miał możliwość ewentualnego serwisowania telefonu w MiCenter we Wrocławiu? 2. Która opcja przesyłki jest najoptymalniejsza? Jak z obsługą klienta w DHL? 3. Próbowałem znaleźć w miarę aktualny poradnik do instalacji MIUI Polska, ale najnowszy jaki znalazłem jest z lutego 2016, czy on jest jeszcze aktualny?
×
×
 • Create New...