Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. To raczej wina zestawu bo to on nie pamięta że telefon był sparowany. Żądanie hasła jest wysyłane przez zestaw. Nie ma w telefonie dodatkowej opcji pamiętania hasła parowania, ale zestaw powinien widnieć na liście zaoamiętanych urządzeń w ustawieniach bt. Nokia ck7w to już chyba dziesięciolatek, ma trochę archaiczne bt. Możesz spróbować resetu zestawu, jakoś to się robiło.
  2. FromWP

    System PL Redmi Note 4X

    Przy poprawnie działającym systemie w komputerze i minimalnej wiedzy nie ma się czego bać. Nie ma w tym niczego magicznego, a odblokować bl polecam wszystkim, niczym to nie grozi (jedynie tym że ewentualny bardziej kumaty złodziej będzie mógł zainstalować jakiś custom rom, bo Miui nie użyje). W razie problemów da się przywrócić telefon do życia używając fastboot-a.
  3. Tu masz temat z romami i linkami 7.5.25, to chyba ostatnie z przed 7.6.8 http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=621330&highlight=Global%2Bbeta%2B7.5.25 Można jeszcze spróbować pobrać 7.6.8 ale wersję fastboot dla Redmi 3 stąd: http://en.miui.com/a-234.html i wgrać MiFlashem z opcją zachowania danych. Może naprawi błędy, bez utraty danych, ale wątpię żeby to się udało.
  4. FromWP

    System PL Redmi Note 4X

    I tu ujawnia się wyższość MiFlasha. Tym możesz wgrać co chcesz na co chcesz, dodatkowo formatujesz telefon od podstaw, czego recovery (stockowe, czy twrp) nie zawsze jest w stanie zrobić.
  5. Bez MiFlasha z flashall chyba się nie obędzie. Dane odzyskasz z chmury, albo można zrobić lokalną kopię (jak się uda pomiędzy restartami). Jeżeli wiesz jaki rom wgrała, to mogę ci znaleźć starszą wersję pod fastboota (MiFlash).
  6. Przez zdalny pulpit będzie trudno. Dziwne że w tym miejscu się zablokowało i nie chce ruszyć. Jedyna metoda to reset przez chińskie MiPcSuite i telefon podłączony w trybie recovery. W najnowszych romach global dev jest nowsze "niebieskie" recovery w którym można już zrobić przynajmniej reset, ale w nowym tel jest zapóźniony global stable. PS Dokładnie przed godziną uruchamiałem znajomej Redmi 4x, nowe konto Xiaomi, Googla i bez Wi-Fi z kartą zadziałał internet, bez wpisywania APN-ów itd. Sam się zdziwiłem (tel z oficjalnej dysrtybucji i karta Play)
  7. FromWP

    Ładowarka do Mi6

    Mogę polecić Aukey-e, są certyfikowane przez Qualcomma np PA-T9, lub na dwa urządzenia (w tym jedno z QC3.0) PA-T13 np PA-T9 http://allegro.pl/aukey-pa-t9-1xusb-19-5w-3a-quick-charge-3-0-turbo-i6773810099.html albo oryginalną Xiaomi, tylko trochę bardziej się grzeją od Aukey, bo trochę mniejsza objętość i waga.
  8. Na global stable z 7 to sobie jeszcze poczekasz.
  9. Już dostał. Najnowszy rom eu jest na 7 https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298966493
  10. FromWP

    Aktywacja sim

    A jaki rom? Oryginalny, czyli?
  11. FromWP

    Aktywacja sim

    Po wpisaniu poprawnego powinna się odblokować. Wpisałeś kilka razy błędny pin? W najgorszym wypadku czeka cię wizyta w salonie operatora z dokumentami potwierdzającymi że jesteś właścicielem karty. Z Miui, czy telefonem to raczej nie ma nic wspólnego. Chyba że masz jakieś syfmiui.
  12. FromWP

    Aktywacja sim

    Dlaczego PUK? I o jaką aktywację chodzi? Do uruchomienia wystarczy po prostu Pin, chyba że chodzi ci o aktywację w chmurze Xiaomi, ale tu to wysyła sms-a i rejestruje kartę. Żadnego PUK-a nie trzeba podawać.
  13. Najlepiej kupić nowy pasek, może być nawet zamiennik, niektóre są nie do odróżnienia. Ten plastik fabrycznie nie jest klejony, tylko zgrzewany i to tylko punktowo w dwóch miejscach. Próbowałem to kleić jakąś elastyczną kropelką, bez rezultatu, szkoda czasu i energii.
  14. Jakoś można Googla chwilowo doinstalować, nawet na china, musisz poszukać na en.miui (tu toturial dla Redmi 4x, może zadziała: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=596753&highlight=Google%2Bplay%2Bchina%2Brom ). Możesz jeszcze spróbować tym chińskim MiPcSuite, nie wiem, ale może po cofnięciu się do starszego romu china, albo factory reset by tego globala zeryfikowało.
  15. Jak nie wychodzi tym chińskim MiPcSuie, to bez odblokowania bl nic nie zrobisz. Odblokuj i wtedy wgrasz normalnie MiFlashem w fastboot. Potem zablokować bl możesz w każdej chwili.
  16. Nijak, nie ma takowego dla twojego telefonu, jeżeli masz RN3, na MTK. Napisałeś w dziale innego telefonu (Redmi 3). Możesz tylko wgrać nowszy rom z Miui 8, tylko nie wiadomo co tam teraz masz wgrane, bo z tego screena co wkleiłeś niewiele wynika. Ustawienia, informacje o telefonie, tam jest trochę więcej info.
  17. To jakaś dziwnie wysoka cena, ale nadal chyba z oficjalnej dystrybucji 4/64 Gb, nawet "no name" nie znajdziesz.
  18. Bo stosunek jakości do ceny najlepszy i trudno znaleźć coś lepszego w tej klasie.
  19. FromWP

    Brak folderu

    W zwykłym, ale takim który wie co to Xiaomi. Dla kogoś kto wie o co chodzi to proste i raczej bezpieczne. Może lepiej poszukaj jakiegoś Xiaomimaniaka w swojej okolicy, nie serwisu, jak nie chcesz zdobywać wiedzy od podstaw, albo skorzystaj z usługi MiCenter. Masz telefon z odblokowanym bootloaderem, to sporo upraszcza. A jak chcesz sam się pobawić to mogę cię naprowadzić jak na prv.
  20. FromWP

    Brak folderu

    Raczej to wina współpracy Winzgrozy z urządzeniem androidowym, też mi się tak czasami zdarza. W sytuacji takiej jak twoja, to bym postawił od nowa jakiś oficjalny rom fastboot MiFlashem, a dopiero potem twrp i rom eu, miałbyś pewność że wszystko jest ok.
  21. Zabrakło literek i cyferek, u mnie też nie ma: A zgodę na odblokowanie już masz? Może przy dodawaniu konta w opcjach programistycznych to sprawdza (to tylko hipoteza).
  22. Spotykane, z tydzień temu miałem podobnie. Moim zdaniem ten komunikat jest jak ma problem z połączeniem z chińskimi serwerami i w sumie nie ma nic wspólnego z brakiem połączenia internetowego. Trzeba poczekać, zrestartować, za którymś razem zaskoczy. Z tego co obserwuję to często w dni wolne (teraz u nich już późna noc) jak Chińczycy odpoczywają to problemy się pojawiają. Albo w wolne dni więcej ludzi grzebie w telefonach i bardziej obciążone.
  23. Jak używana, a nie odparowana i przypisana do innego konta to z MiFit się nie połączy. Ewentulanie z jakąś niezależną aplikacją.
  24. To takich nie ma. Te komunikaty są od operatora. Albo masz włączony modem i sieć widzi telefon, albo wyłączony. Nie da się włączyć modemu dla jednego numeru, to nielogiczne.
  25. Odblokować chyba tak, ale jak jesteś zielony to odradzam. Przejrzyj dział dla Mi5c to może zrozumiesz o co chodzi. Jest tam raptem kilka postów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...