Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Się zmieniło. Aktualizuje po podłączeniu do ładowarki. Możesz ręcznie wymusić i powinno też zsynchronizować. Wszyscy tak mają i nie można tego zmienić.
  2. FromWP

    Mi Band 2

    Na apkmirror dali nowszą 3.02 jest już ok i tej używam. Tu link do chińskiej wersji http://app.mi.com/details?id=com.xiaomi.hm.health . Tylko źle to nazwałem bo mistore to sklep ze sprzętem (można pobrać apk mistore, też z apkmirror).
  3. Po wgraniu powinno się uruchomić po komendizie fastboot boot twrp.img czy jakoś tak. Potem trzeba jeszcze reboot to recovery z działającego twrp.
  4. To się nie wgrywa, ciągle masz stockowe. Robiłeś reboot to recovery po wgraniu i pierwszym odpaleniu? Czy jeszcze nie widziałeś twrp?
  5. Odblokowanie bl poprawia komfort życia, niezależnie od romu. Co do hasła czy to wina google, czy miui to bym polemizował.
  6. Jeżeli tak to sprawka Googla, a nie wina Miui i wersja romu nie ma tu znaczenia. Życie z Miui nie jest takie złe.
  7. exFat obsługuje, przynajmniej przez USB otg, to i SD tak sformatowaną powinno.
  8. FromWP

    Mi Band 2

    Ale chyba lepiej pobrać wersję z MiStore, niby taka sama, ale widzę że działa stabilniej. Miałem tą z apkmirror i były momentami problemy, mam wrażenie że ta z MiStore działa lepiej. http://f4.market.xiaomi.com/download/AppStore/05cf757326aca27af5e1e2cb898e0bf856743baa0/com.xiaomi.hm.health.apk Nie to nie jest normalne.
  9. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Tak to dosyć popularny Nillkin. Jest ok, ale problem z trwałością. Dosyć szybko pęka, najczęściej na rogach. Lepsze i tańsze MSVII, tylko chyba nie ma wersji bez dziury na czytnik.
  10. Piszą też o problemach z twrp i rootem na globalach, a na romach eu jest to bardziej bezproblemowe. Dawniej już samo wgranie twrp powodowało problemy z globalem i system nie wstawał (wisial na logo mi). Może ostatnio coś się zmieniło w tym temacie (nie sprawdzałem tego na najnowszych wydaniach), ale chyba nadal trzeba pokombinować żeby mieć np OTA.
  11. A nie dało? Po uruchom ponownie od razu poprosi o hasło, a odcisk zadziała dopiero po wpisaniu poprawnego. Jak z czekaniem to się przekonasz.
  12. Dopóki daje oznaki życia to chyba tak.
  13. Teoretycznie tak, powinno się udać, ale bez wipe czyli utraty danych raczej się nie obędzie. Wgrywasz tą samą wersję romu która była? Długo na tym Mi wisi?
  14. Raczej wątpię. Można udawać że samo się tak zrobiło. Wgranie romu eu nie skutkuje utratą gwarancji, ale nieumiejętne już tak. Co do ceny to nie mam pojęcia.
  15. Genialny pomysł, ale teraz to chyba jedynie w EDL (download) możesz coś zrobić Miflashem i globalem fastboot, ale jak w to go wprowadzić to nie wiem. Możliwe że tylko zwarcie test pointów po rozebraniu telefonu.
  16. Włączyłeś tryb nie przeszkadzać na stałe, nie w zaplanowanych godzinach. To na górze trzeba odznaczyć i powinien działać od 00 do 8.00.
  17. Tak , nie wiem której używasz, w najnowszej środkowe pole to Save user data i to trzeba zaznaczyć.
  18. Jak kopia była zrobiona na karcie sd to zostanie. Jak w pamięci to nie wiem, ale można spróbować flashowania z opcją zachowania danych. Powinien się po takim zabiegu już uruchomić.
  19. Uruchomić w fastboot i wgrać MiFlashem rom fastboot od nowa. Nawet jak wisi na logo Mi to po bardzo długim przytrzymaniu power powinien zawibrować, wtedy trzeba szybko wcisnąć vol- i power żeby wszedł w fastboot. A TWRP i roota używać z romem eu nie globalem.
  20. FromWP

    zapomnainy wzór/ blokada

    Z TWRP jest najłatwiej (jak je masz) wszystkie inne sposoby wiążą się z utratą danych, bo robią reset do ustawień fabrycznych.
  21. W menu dialera (telefonu) Nagrywanie połączeń.
  22. Tak ustawić inną wartość temperatury przy której będzie pojawiał się ten komunikat (chyba można max 48 stopni) albo wyłączyć powiadomienia o przegrzaniu. 40 Stopni to jeszcze normalna temperatura, ale przy częściowo metalowej obudowie jaką ma ten telefon sprawia wrażenie gorącego.
  23. To znaczy że masz telefon zalogowany do jego konta i znasz hasło do tego konta? Jak tak to w telefonie wylogowujesz się z tego konta (trzeba podać hasło) i logujesz się (dodajesz konto) na swoim. Nie musi być jego karty. Nawet jak będzie potrzebna weryfikacja, to on dostanie sms-a z jakimś kodem na swój numer, który może ci przesłać.
  24. Najprawdopodobniej tak, bo Redmi Note4 ze snapem w Chinach nazywa się Redmi Note 4x. A chiński Redmi Note 4 jest z MTK i ma trochę inną obudowę i inaczej rozmieszczone czujniki, również z przodu. Sprzedawcy części powinni pisać do jakiego modelu i na jakim rynku sprzedawanego, bo tak samo nazywające się modele w zależności od tego gdzie sa, czy były sprzedawane, to zupełnie inne telefony.
  25. Udało ci się napisać w dziale innego telefonu, ale, jak podłączysz, ściągniesz w dół palcem otwierając ekran ustawień i powiadomień i klikniesz w to Tylko ładowanie, to nie pojawia się opcja MTP? Co do aktualizacji to czasami tak się na globalach dzieej coś się zawiesi i nie chce aktualizować. Można spróbować pobrać zip-a romu przez komputer, wgrać do tel i uruchomić aktualizację z pliku. Albo poczekać może następna aktualizacja się zainstaluje.. Najlepiej odblokować bl i wtedy można użyć MiFlasha i romu fastboot. To najlepsza metoda na wszelkie problemy. Dodatkowo można rom eu wgrać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...