-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Z pierwszego linku to chiński Redmi Note 4X z romem global, bez pasma b20. Drugi to globalna wersja Redmi Note 4 z romem global i pasmem b20. W obydwu takie same snapdragony, romy, obudowy i akcesoria. Druga opcja lepsza i o dziwo tańsza (pomijając kolory).
-
Kradzież Informacja o numerze w chmurze
FromWP odpowiedział(a) na rzymcio9 temat w Problemy techniczne
Numery same nie powinny się ulotnić. A miałeś w telefonie włączoną funkcję Find Device? Powinna być informacja o ostatnim miejscu w którym był zlokalizowany. Chyba najlepszą opcją po kradzieży, zgubieniu, jest uruchomienie funkcjii Lost mode. wtedy bez hasła nikt go nie uruchomi, a jak włoży inną kartę to powinno cię o tym poinformować. Nie musiałem z tego jeszcze korzystać, to mogę się mylić. -
Może jest odwrotnie, jak działa AMR-WB codec (HD voice), to masz tragiczną jakość, jak nie działa to jest dobra. Sporo wpisów na en.miui jak tego codec-a wyłączyć bo działa źle. Chyba można to sprawdzić np Network signal guru.
-
Play oficjalnie podaje że w 2G nie działa.
-
Niemożliwe, HD voice nie działa na 2G, musi być 3G i w większości przypadków obydwa telefony w tej samej sieci. Wynika jedynie z tego, że w twoim telefonie tylko w 2G dźwięk jest poprawny.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Podłączyć możesz i spróbować, niczym to nie grozi. Jak jest ta opcja (Stan blokady Mi) to trzeba dodać tam urządzenie, ale w niektórych romach tego nie ma, a odblokowanie przechodzi. Tego Zezwalaj na zdjęcie blokady OEM nigdy nie ruszałem, a odblokowanie się udawało.- 8 786 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gdzie konta Mi i Googla to wiem, tylko muszę sobie przypomnieć, Fb nie używam. Zacznij od ustawień prywatności, czyli: Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Prywatność, Usługi Reklam, trzeba odznaczyć Użyj identyfikatora reklam i zresetować identyfikator reklam. Tu Xiaomi się tłumaczy i piszą co zrobić żeby nie było reklam:
-
Też nie mam na swoim, ale widziałem i jest to kwestia ustawień reklam, identyfikatorów reklam, konta Mi, Googla, czy FB.
-
Nie, te reklamy w panelu sterowania zdażają się na każdym romie. To kwestia ustawień identyfikatorów reklam. Najczęściej to sprawka Googla i Facebooka. Żadne czyszczenie nie pomoże, ewentualnie coś do blokowania reklam, albo pogrzebanie w ustawieniach
-
Problemy z bluetooth w samochodzie (ale nie tylko)
FromWP odpowiedział(a) na pawelll temat w Problemy techniczne
Czasami można dev na stable wgrać, ale najlepiej odblokować bl i wgrać miflashem. W jednym i drugim wypadku dane nie zostaną zachowane, trzeba przywrócić z kopii, albo skonfigurować od nowa. W ostatnim global dev bt działa poprawnie.- 27 odpowiedzi
-
- głośnomówiący
- bluetooth
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem z zalogowaniem do sieci (Holandia)
FromWP odpowiedział(a) na reben temat w Problemy techniczne
Nie wiem czy wgranie starszej wersji pomoże. U mnie na tej po raz pierwszy miałem brak usługi, ale zwykły restart pomaga. Próbowałeś włożyć jej kartę do swojego? Moze to problem Playa. Wgranie starszej wersji to zawsze reset do ustawień fabrycznych. -
https://miuipolska.pl/forum/topic/26792-mifit-30/?do=findComment&comment=362782
-
Musisz zacząć od odblokowania bootloadera, a to najlepiej na swoim koncie samemu zrobić normalnie i oficjalnie. Tu nie ma nic do zepsucia. QC3.0 twój rom też chyba wspiera, tylko ikony nie pokazuje, oczywiście z ładowarką 3.0, nie tą którą ci dali z telefonem.
-
To musisz poczekać, albo pobrać z apkmirror. Zmiana na angielski chyba tu nie pomoże, ale pomoże przy wyświetlaniu ID dzwoniącego, bo z pl ciągle brak opcji.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
1. Uważam że warto, a jakie różnice to już nie pamiętam, to prawie pół roku czasu. 2. Nie trzeba odblokowywać i można normalnie wgrać przez aktualizacje z pliku (jak samo nie znajduje). O ile ten twój rom to oficjalny global dev. -
Mam normalną z Play i też znajduje, ale na razie z poziomu aplikacji, nie sklepu.
-
Jest już na apkmirror, ale nie testował, instaluję http://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/ Znajduje już aktualizację z poziomu MiFita (sprawdź aktualizacje)
-
Problem z zalogowaniem do sieci (Holandia)
FromWP odpowiedział(a) na reben temat w Problemy techniczne
Poradziłeś sobie? To prawdopodobnie wina tego konkretnego wydania romu, bo po raz pierwszy też mam czasami taki komunikat (brak usługi) i sieć Play. Pomaga po prostu restart telefonu, bez grzebania w ustawieniach wyboru operatora (ma być automatyczny). -
Nie, na ten temat nie wiem nic. Może tylko to, że w menu wiadomości jest opcja dźwięku dostarczonej wiadomości i zaznaczona powinna zadziałać.
-
Przecież już ci poprzednio napisałem, łącznie z linkiem do pobrania romu. Po wgraniu zipa do tel ueuchamiasz program aktualizacje, trzy kropeczki, z pliku i wskazujesz wgrany zip romu.
-
Nikt nie zabrania, to już oficjalne wydanie, nie beta. Pobierasz http://en.miui.com/download-323.html , wgrywasz do tel i uruchamiasz aktualizację z pliku. A to coś z Janosika to nie jest tzwn pływające okienko, na wyświetlanie którego trzeba temu Janosikowi w ustawieniach pozwolić? (Janosika dawno nie używałem, ale kilka innych programów takie rzeczy też potrafi wyświetlać, nawet na globalu). W MiFicie musisz to ustawić (powiadomienia z aplikacji). Możesz 5 wybrać, oprócz sms i połączeń
-
To że dostałeś takiego smsa chyba nic nie znaczy. Prawdopodobnie działa i żadna autokonfiguracja nie jest potrzebna. Jedyne co jest potrzebne do działania sms to nr. centrum SMS +48 790 998 250. Ostatnio uruchamiałem znajomej nowego 4x właśnie z kartą Play i wszystko się samo zrobiło, łącznie z danymi. Chyba że jakiś dziwny rom masz.
- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- play
- serwis sms
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pocket Mode (Tryb kieszonkowy) nie działa jak potrzeba
FromWP odpowiedział(a) na ZielonyBuszmen temat w Problemy techniczne
Skalibruj czujnik zbliżeniowy https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926 -
To tym bardziej wgraj miflashem globala stable, lub dev, a jak problem nie zniknie to gwarancja, a do oficjalnego romu nie mogą się przyczepić. Do tego nie, chodziło o MiFlasha i rom fastboot. Jak ma oddawać na gwarancję to oficjalny rom bezpieczniejszy.
-
Inny, ale oficjalny to jak najbardziej. Ale sformatuj od podstaw MiFlashem i rom fastboot. Tylko do tego będzie niestety potrzebne odblokowanie bl, bo w EDL go nie uruchomisz.
