-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Czyli według Ciebie wypalanie się ekranu po 2 msc jest ok? Bo szczerze? Dla mnie, czy wypali się po tygodniu, czy po 1 msc średnio ma znaczenie, bo to nadal jest nowy telefon. Na necie jest tona tematów, nawet na oficjalnym forum samsunga, gdzie ludzie piszą o wypalaniu się po 1-2 miesiącach od zakupu, bez możliwości naprawy na gwarancji, bo "taka cecha produktu". Co innego jak do wypalenia/uszkodzenia dochodzi po 1.5-2l, a co innego, jak do tego dochodzi po 1-2msc. Wszyscy wiedzą, że po 1 dniu się nie wypali, ale jeżeli ktoś pracuje 5dni w tygodniu, przez ten czas 5h poświęca na jazdę z odpaloną nawigacją na telefonie, to możliwość wypalenia takiego telefonu jest sporo większa, a dodając do tego awaryjność AMOLED samą w sobie, nie zdziwię się, jeżeli trafią się osoby, co po 2 tygodniach będą mieć wypalenia. Pamiętam aferę z jakimś S (teraz nie pamiętam, czy 6, czy 7), który się wypalał po 1-2 tygodniach. Aktualnie walczę z uszkodzoną Mi8, właśnie z ekranem. Telefon ma 4 miesiące...
-
Czy działa Netflix HD? Brak widevine L1
Nezumi odpowiedział(a) na soszka2000 temat w Dyskusja ogólna
Żadne Xiaomi nie posiada L1 z tego co wiem. -
@Voltron Masz to dosłownie jakieś 8 postów wyżej... Przez 8 postów toczy się dyskusja na ten właśnie temat... Pragnę tylko nadmienić, że nie wszystko co pisze ten koleś jest w 100% zgodne... Mi8 i Mix2s dość szybko dostały poprawki aparatu z Mix3 (w sofcie dev praktycznie tydzień po premierze Mix3), co więcej, pierwsze softy przy premierze są zazwyczaj wybrakowane i dopiero po jakimś czasie wchodzą pełne poprawki, także z czasem może być lepiej.
-
Problem z wyświetlaczem w Mi8 miganie/błyskanie
Nezumi odpowiedział(a) na Patrykowski98 temat w Problemy techniczne
Z tego co mówili, to fizyczny. No i w 99% przypadków problemów nie było u mnie na wyłączonej auto-jasności, ale z tego co mówili, nawet na wyłączonej auto-jasności telefon nadal korzysta z czujnika w jakichś tam przypadkach, wiec nadal może wywalać. Nie wiem, przyjedzie jutro to się dowiem na ile jest "naprawione". Edit: Cóż.. po pierwszych kilku h, problem zniknął... zobaczymy na jak długo. Edit2: No i wróciło, ale! Według en.miui i mojej rozmowy z serwisantami kilkoma, problem nie jest w hardzie. Jest to BUG powodowany przez ciemne motywy oraz AoD, Xiaomi o problemie wie i "pracuje nad patchem". Aktualnie problem całkowicie rozwiązuje pobranie apki "OLED Saver".- 122 odpowiedzi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. To jest średni czas działania po odłączeniu od ładowarki...
-
Problem z wyświetlaczem w Mi8 miganie/błyskanie
Nezumi odpowiedział(a) na Patrykowski98 temat w Problemy techniczne
Mój będzie jutro u mnie "po naprawie" i zobaczymy... według "serwisu" winny był czujnik światła...- 122 odpowiedzi
-
Czy działa Netflix HD? Brak widevine L1
Nezumi odpowiedział(a) na soszka2000 temat w Dyskusja ogólna
Czekamy na jakiekolwiek informacje, jak na razie na en.miui są tylko petycje i 0 odpowiedzi... -
Jeżeli zablokowała konta Googla, to musisz pisać do supportu Googla, jeżeli zablokowała coś na MiAcc, to musisz zalogować się na i.mi.com i to... odkręcić, niestety, aby tam odzyskać hasło znowu musisz podać mail, który według tego co piszesz został usunięty, więc, wygląda na to, że musisz zacząć od supportu Googla i przywrócenia adresu email. Jeżeli chodzi o blokadę FRP Google, to blokadę taką można zdjąć poprzez PC, co i jak znajdziesz w Google.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
No to jeżeli sprawdzałeś już wszystko od strony softu i SIMki, to wychodzi na to, że masz uszkodzone coś w hardzie.... Wyślij do serwisu na diagnozę/naprawę, albo poczekaj na inne odpowiedzi, może ktoś wpadnie jeszcze na coś...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. LTE nie oznacza, że jesteś podłączony danymi... To jest informacja nt btsa... o danych informuje ikonka strzałek przy ikonie zasięgu. 2. Błędy związane z Globalem zgłaszamy an forum globalnym, my możemy co najwyżej doradzić zmianę softu na xiaomi.eu
-
1. Zakryj numer telefonu... Forum jest ogólnodostępne, a wątpię, abyś chciał, aby na Twój numer ktoś sobie jakieś prenumeraty pokupował... 2. Uszkodzona karta SIM, APN lub błąd w sofcie. Przywróć fabryczne lub przejdź na Xiaomi.eu, wymień kartę sim lub APN.
-
Problemy z wyświetlaczem, dziwne podświetlenie.
Nezumi odpowiedział(a) na dominika88 temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Xiaomi Redmi Note 4 - problem z GPS
Nezumi odpowiedział(a) na [email protected] temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.- 9 odpowiedzi
-
- gps
- redmi note 4
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Twój złomoPC nie daje rady z 2xMTP. Zmień PC...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Jak będzie to się dowiesz... Ciasto dalej w fazie testów... Jak ja kocham te pytania o nowe androidy...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wolny ram, to zmarnowany ram. On jest po to, aby go używać, a nie po to, aby leżał pusty. Jeżeli jakaś apka będzie potrzebować ramu, to system mu go zwolni, a dopóki nie potrzebuje, to po co zwalniać?
-
Xiaomi pochwaliło się oficjalnie prototypem składanego telefonu:
-
To samo. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Jeżeli kopia w chmurze była robiona, to sprawdź sobie na i.mi.com, jeżeli nie była robiona, to możliwe, że masz już po nich. Zdjęcia same nie znikają, coś musiałeś zrobić.
-
Priorytet połączeń gsm nad komunikatorami
Nezumi odpowiedział(a) na nivepl pytanie w HyperOS - korzystanie
Czyli wszystko jest OK...
