-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Priorytet połączeń gsm nad komunikatorami
Nezumi odpowiedział(a) na nivepl pytanie w HyperOS - korzystanie
1. MIUI 9 nie jest najnowszy, od ponad pół roku jest MIUI 10. 2. Połączenia można normalnie odrzucać, nie spotkałem się z takim czymś u siebie, ani na Mi5, ani na Mi8, ani na Mi5s. 3. Nie podałeś dokładnego softu, więc aktualnie to można wróżyć z fusów. -
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Pisz w temacie unlocka BL, a nie twórz nowych wątków...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Polecam zajrzeć do apki Motywy....
-
problem z aplikacją Mam problem chyba z aplikacją
Nezumi odpowiedział(a) na Zywczak12_- temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Gwarancja/rękojmia lub serwis. Uszkodzony ekran.- 2 odpowiedzi
-
- telefon
- xiaomi redmi 5 plus
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Serio... Dosłownie pod tematem który nabazgrałeś jest rozwiązanie Twojego problemu.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
qc zawsze
- 9 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Problem z wyświetlaczem w Mi8 miganie/błyskanie
Nezumi odpowiedział(a) na Patrykowski98 temat w Problemy techniczne
Honor rozważam tylko dlatego, że jest tam kopia MIUI, czyli jak oni sobie to nazywają "EmoszjalUI", a ja lubię na to wołać "EmchybaMIUI" . Co do OP to mam opory większe niż do Honora, ze względu na ilość zgłoszeń dot. usterek. Niby wsaprcie na XDA jest, jakość urządzenia jest, ale nadal zdarzają się jakieś śmieszne problemy, czy to z ekranem, czy to z dzwonieniem na numery specjalne, czy inny śmieszny babol. No nic, na razie czekam na info dot. mojej Mi8, bo nie ukrywam, fon używa mi się genialnie i gdyby nie ten problem z ekranem, to bym praktycznie nie miał na co narzekać . Albo ma to jakiś wpływ, gdy już się coś dzieje... Pierwszy problem u mnie pojawił się po aktualizacji w listopadzie, ale zniknął po wyłączeniu AoD, więc winę zwaliłem na AoD i do końca grudnia praktycznie było bez żadnych problemów. Po ostatniej grudniowej aktualizacji znowu się zaczęło, znowu miałem włączone AoD, ale po wyłączeniu się nie porpawiło, a z dnia na dzień było już tylko gorzej. Wrzucenie MIUI9, a potem najnowszego na czysto, bez przywracania oraz wyłączenie auto-jasności i ustawienie jasności na 30% pozwoliło mi przez 2-3dni używać telefonu bez problemu...Potem, jak już pisałem, było tylko gorzej... Jestem ciekaw, czy się sprzedawcy udało wywołać błąd, bo jak wysyłałem telefon, to akurat postanowił działać prawidłowo i nie mogłem wywołać błyskania .- 122 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Problem z wyświetlaczem w Mi8 miganie/błyskanie
Nezumi odpowiedział(a) na Patrykowski98 temat w Problemy techniczne
z Mix3 bym poczekał 3-6msc, tam też jest AMOLED... Czyli trafiłeś całkowicie rozjechaną sztukę ;c Dokładnie to samo, siedzę na mojej niezawodnej Mi5 . Na szczęście mam jeszcze 1.5r gwarancji/rękojmi, więc gdyby po naprawie coś się działo znowu, zawsze mogę wnieść o rozwiązanie umowy i zwrot kosztów . Szczerze? Nie mam pojęcia, może coś z Honora? Może OP... Tylko nie wiem jak przeżyje brak MIUI...- 122 odpowiedzi
-
Problem z wyświetlaczem w Mi8 miganie/błyskanie
Nezumi odpowiedział(a) na Patrykowski98 temat w Problemy techniczne
To poczekaj, potem zacznie Ci migać też podczas uruchaniania i odblokowywania TWRP, czy też wchodzenia i wychodzenia z Fastboot, a na koniec nie będziesz mógł w ogóle odblokować fona, bo usłyszysz unlock, ekran zacznie migać jak szalony, pokaże się na 0.5sek i wyłączy, a następnie przez 30s-1min nie pozwoli się ponownie odpalić. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że to się pojawia, znika, pojawia znowu po x czasie nasilone i... znowu potrafi zniknąć na x czasu, a potem znowu wrócić jeszcze mocniejsze. Po flashach i zmianach romów i różnych ustawieniach jakie robiłem zawsze miałem 24-72h spokoju, a potem nasilało się jeszcze mocniej, wtedy musiałem podkręcić jasność ekranu i znowu problem znikał i wracał po ~3 dniach... Mój z tego co wiem już jest w drodze do Chin do oficjalnego serwisu... Szczerze? Zastanawiam się, czy po powrocie z naprawy nie sprzedać tego w diabły i nie wziąć czegoś innego...- 122 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie.
-
Czytałem u nich artykuł o tym, ale nie ten co podałeś, tam nie było podanej daty/wersji, ale tutaj no odwalili. Coś czuję, że na L1 to poczekamy jeszcze z pół roku, jak nie więcej .
-
@galakty http://en.miui.com/thread-5326609-1-1.html Tabletowo pisało prawidłowo, 4K 60 FPS i L1 będą w Poco, nikt nie obiecywał jedynie kiedy (4K/60 wchodzi niby już do softu dev), ale ale... to chyba nie wątek o Poco, czyż nie?
-
Daruj sobie takie liczenie... Mam 4 letnią Redmi 2, która chodzi bez problemów, a różnice w czasie używania to może 30min w SoT oraz 2.5 roczną Mi5, na której nadal nie odczuwam niczego negatywnego od strony baterii. Ładuje kiedy trzeba, czasami w samochodzie, czasami w nocy, czasami w samochodzie po prostu doładowuje sobie kilka %. Serio, liczenie cykli etc nie ma żadnego sensu.
- 9 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
H/H+ w Play o ile łapie nadajnik sieci macierzystej to działa lepiej niż w Orange, jak złapiesz roaming, to cóż... zostaje Ci ograniczony dostęp do max... 3mb, albo 1.5mb teraz nie pamiętam dokładnie ile zmniejszali.
-
Xiaomi Redmi Note 4 - problem z GPS
Nezumi odpowiedział(a) na [email protected] temat w Problemy techniczne
Telefon masz rozumiem z oficjalnej dystrybucji z zablokowanym BL i softem global? Jeżeli tak, to masz 3 wyjścia 1. Przywrócić telefon do fabrycznych i liczyć, że coś ruszy 2. Odblokować BL i wgrać inny soft (np xiaomi.eu) 3. Oddać na gwarancję/rękojmie i niech oni się martwią.- 9 odpowiedzi
-
- gps
- redmi note 4
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dlaczego? Zimą rozumiem, że miejsce jest średnie, ale już wiosna/lato/jesień idealne, nie dość, że łatwo dostępne, to jeszcze non stop dmucha klima chłodząc fona.
