Jump to content

Mirekk

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Mirekk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. I co dynt7ekv, jest różnica ?? lepiej?? szybciej łapie FIXa
 2. Czy ten telefon się grzeje ??? bo mam wrażenie że będzie bardzo Nawet podczas kilku minut przeglądania neta robi się odczuwalnie ciepły w okolicy czytnika linii, ciepło na tej wysokości także przechodzi na przód. Czy ten typ tak ma ???
 3. Pytanie o RAMy Mam od paru dni wersję 4gb, i genaralnie jest tego RAMu 3578 MB wg apk. AIDA64, czy też macie aż o tyle mniej, wiadomo że coś zawsze ale czy aż tyle ?? Poza tym, dostępnej pamięci RAM mam ok 800 MB jak zrobię czyszczenie wzrasta do ok 1400 - 1500 MB a co z resztą, co z ok. 2000MB po czyszczeniu pamięci coś ją jeszcze zajmuje ale aż tyle, czy to jest prawidłowe ???? przecież to niby czysty android... Zaznaczam że mam go kilka dni więc i aplikacji nie mam jeszcze za dużo... już sam nie wiem po co tu te 4gb jak i tak 2 zajęte przez niewiadomo co... syn ma Redmi 6 (z nakładką MIUI) z 3gb RAMu i dostępnej pamięci ma podobnie jak u mnie ??? Jak macie u Was po zamknięciu pracujących aplikacji ???
 4. Wiecie u mnie na ,,złej" wersji GPSa nie ma żadnych skoków i błędów pod warunkiem, że zegarek złapał fixa, którego niestety jak piałem wyżej łapie czasami cholernie długo... nawet minute. Ale jak już złapie to jest OK, nawet dokładnie. Owszem gdy pierwszy raz go używałem nie sądziłem, że tak długo łapie i ruszyłem od razu ale trasę miałem policzoną dopiero o kilkadzisiąt, set metrów dalej aniżeli ruszyłem. A co do znikających ustawień to raz je zmieniłem w Notify and Fitness i póki co nie znikają.
 5. Potwierdzam, dokładnie to co napisał kolega, sama zmiana języka nie pomaga.... zainstalowałem Notify and Fitness i pojawiły się ustawienia zniknęło AliPay :))) dzięki
 6. U mnie to samo, brak ustawień w zegarku w zamian za nie pojawiło się Alipay. W mi ficie nie idzie tego zmienić...
 7. Witam wszystkich Używam bipa od kilku dni, i trochę mnie niepokoi działanie GPSa tzn dość długo łapie fixa powyżej 40 - 60 s a nawet dłużej, oczywiście na zewnątrz. Myślałem że będzie sprawniejszy pod tym względem. Mam też (testowo) opaskę Huawei band 3 pro i tu łapanie fixa to jakieś 7-9 s KOLOSALNA RÓŻNICA. Czy wasze BIPy też tak długo łapią ??? mam wersję 1.1.5.04, MiFit 3.5.5, nie wiem jaka wersja GPS (nie wiem gdzie sprawdzić)
×
×
 • Create New...