Jump to content

magyarek

Użytkownicy
 • Posts

  714
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

magyarek last won the day on April 10 2016

magyarek had the most liked content!

About magyarek

 • Birthday March 14

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 8 Pro 6/128

Recent Profile Visitors

2,250 profile views

magyarek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

66

Reputation

 1. Dzięki! Takie proste, a nie wpadłam na to, że "tryb ciemny" będzie miał podmenu...
 2. Pomoglibyście? Mam problem z tapetą - jak próbuję ustawić jakiekolwiek zdjęcie spoza Motywów, to się strasznie przyciemnia. Widzę normalny, słoneczny, jasny i kolorowy obrazek, a jak ustawię jako tapetę na ekranie głównym, to się ustawia ciemny, ponury i co najmniej o kilka tonów ciemniejszy. Szukałam w ustawieniach wyświetlacza, ale nic o tapecie nie ma, a w samym menu Tapeta nie ma nic na temat jasności... Ktoś się spotkał z czymś takim i umie jakoś zaradzić...?
 3. Słuchajcie, mam takie pytanie, bo dawno tu nie zaglądałam i trochę jestem nie na bieżąco. Mam RN8Pro z softem MIUI Global 11.0.3. Czy jeśli bym teraz chciała zmienić mu soft na indyjski/indonezyjski, to wystarczy zadziałać wg tego poradniczka, czy będzie to bardziej skomplikowane...? Bo to chyba zmiana wersji MIUI by była, nie...? Z góry dzięki za pomoc
 4. Może to głupie pytanie, ale te softy indyjski i indonezyjski to w jakich językach gadają? Polskiego pewnie nie ma...?
 5. Ale w ogóle jest szansa, że na eu da się w końcu płacić telefonem przez Google Pay?
 6. Ja próbowałam zainstalować, co prawda nie tę wersję, ale jak mnie przy instalacji spytało, czy zaktualizować systemową aplikację aparatu, to zrezygnowałam. Czy gcam tak działa, że zastępuje wbudowaną? Myślałam, że powinien się instalować jako coś osobnego?
 7. A powiedzcież mi, czy on ma opcję tego wciąż włączonego ekranu? Jakieś AOD, ambient display czy jak to się tam zwie? A jeśli tak, to jak to włączyć? Bo ta pożal się Boże dioda powiadomień to jakiś kiepski żart jest...
 8. Od wczesnego poranka zastanawiam się, jak to ma pomóc w kwestii wyświetlania zdjęcia kontaktu przy połączeniu...
 9. Czekajcie, czy to znaczy, że aplikacja SMSów nie przeniesie mi wiadomości z chmury z dotychczasowego telefonu (Redmi 5 Plus)?! A chociaż jakąś inną apkę do SMSów (typu Textra) da mu się wgrać i ustawić na domyślną czy też się wysypuje?
 10. Cześć. Od jakiegoś czasu nie mogę dojść do ładu z odtwarzaczem systemowym (MIUI 10, wersja xiaomi.eu). Uparł się, żeby odtwarzać utwory z folderów wg kolejności alfabetycznej, a ja mam je uporządkowane inaczej. Kiedyś umiał je odtworzyć właśnie w takiej kolejności, w jakiej były w folderze, od kilku wersji za ch...iny. Próbowałam innych odtwarzaczy ze sklepu, ale każdy ma tak samo. Niektóre nawet sobie włączają kolejność losową, a jak odznaczę tę opcję, to - przedefiniowują sobie pojęcie "losowo" i dalej grają totalny miszmasz. Czy ktoś wie, jak to okiełznać? Bo sortowanie wg daty dodania też mnie nie satysfakcjonuje... Kiedyś używałam Sony Walkmana, ale on mi się nie chce zainstalować na MIUI 10
 11. Ok, dzięki. Ustawiłam i faktycznie, pobrał duży plik bez pytania. Mam nadzieję, że tak mu zostanie
 12. Pomóżcie, bo strasznie mi to przeszkadza. Z zasady nie używam WiFi, mam na tyle duży pakiet, że nie muszę. Tylko że na MIUI 10 telefon wciąż pyta mnie, czy chcę pobrać dany plik, czy czekać na WiFi. Niby jest w tym okienku opcja "zmień limit", ale nawet jak ustawię tam "bez limitu", to on i tak tego nie zapamiętuje i cały czas mi to wywala. Czy ta wersja ma jakieś ustawienia głębiej, które przekonają go, że ma wszystko pobierać przez mobilne? To cholerstwo się włącza nawet, jak otworzę wątek Gmaila zawierający załącznik, nie chcę go pobierać, bo jest w pierwszej wiadomości, a ja chcę przeczytać 15., ale nie, czy chcesz pobrać ten plik, czy czekać na WiFi, ja mu walę w "pobierz plik", chociaż mi niepotrzebny, ale niech się wyłączy, a on apiać: Czy chcesz pobrać ten plik, czy czekać na WiFi. No przyznajcie, świętego by szlag trafił...
 13. Jak wrócić do v. 17.1? Bo skoro to jest flaszowane z zipa, to chyba zwykłe odinstalowanie w aplikacjach nie wystarczy...?
 14. Ja mam dzisiaj naprawdę coś ze wzrokiem... Dzięki Edit: Ale nazwy dzwoniącego nadal nie widzę Czyli to musi być coś nie ta u mnie. A SMSy ładnie wyglądają, ale nie pokazują obrazków w wątkach. Chyba mój Vince nie lubi motywów.
×
×
 • Create New...