Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Jak przez dłużej jak 30sek nic nie łapie nawet pod gołym niebem, a GPS masz włączony, to masz problem albo w sofcie, albo w hardzie.
  2. GPSTest odpal podczas trasy lub poza domem, w miejscu gdzie normalnie GPS może znaleźć jakieś sat. (GPS musi być włączony) i zobacz ile ci znajduje, jaka jest dokładność i czy załącza się Fix.
  3. Nezumi

    Jak zrobić kopię systemu?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Pełną kopię robisz w TWRP, częściowe w systemie w opcji przywracania...
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. Sprawdź czy problem dotyczy tylko Pokemonów, czy też innych aplikacji (np. Yanosik, GPSTest).
  6. Podaj screen z informacji o telefonie.
  7. Nezumi

    Note 5 Bateria

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Problemy związane z softem Global prosimy zgłaszać na oficjalnym forum producenta (np. en.miui.com) 2. Problemem jest sama aktualizacja, więc rozwiązaniem jest po prostu czekanie na łatkę.
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Przejrzeć forum, w szczególności dzial Redmi Note 2...
  9. No właśnie... Brakuje mi tego Netflixa w HDR .
  10. PC (o ile nie masz monitora HDR), 2 fon, cokolwiek.
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. Nezumi

    Asystent

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. TWRP + magisk. Asysten jest częścią Google.
  15. Ale w kwestii H/H+ i dziur w LTE to nie ważne co za fon kupisz, tutaj ważny jest operator i jego nadajniki...
  16. Wszystko kwestia nawyków i samej dłoni. Aktualnie równie dobrze mi się korzysta z frontu jak i z tyłu. Nie jestem fanem czytnika na plecach, żeby nie było, bo ma on swoje ograniczenia (np wyżej przytaczany uchwyt w samochodzie, czy stojak na fona na biurku), ale z dwojga złego, mając do wyboru brak czytnika lub na plecach, chyba odpowiedź jest jasna . Oczywiście, mając wybór tył vs ekran, wybieram ekran.
  17. Teraz przy okazji sprawdzania tego błyskania, czyli.. okolice miesiąca? Na pierwszym sofcie (MIUI9) i kilku pierwszych aktu nie pamiętam jak było, ale się nie zdziwię, jeżeli nie działało wtedy... Mam złotą zasadę dot. nowych Xiaomi, która się sprawdza od czasu Redmi 2 . Pierwszy dobry soft dev/beta dla nowych urządzeń wychodzi dopiero ok. 3msc po premierze urządzenia .
  18. Działą, sprawdzałem . Na en.miui był nawet topic i ludzie podrzucali dowody, że jednak działa. Tego jednego jestem pewny, bo temat prześledziłem .
  19. Ano, tylko... dlaczego tną koszta w flagowcu? Jestem w stanie zrozumieć, że tną w Poco, Redmi, w jakimś tam SE/Lite... ale we flagowcu? Któremu jeszcze specjalnie zmienili numerek z "7" na "8" bo "8 urodziny", tego nie jestem w stanie pojąć... Teraz jeszcze dają Netflixa HD/HDR na Poco, a na Mi8 cisza. Ciekawe, czy na Mix3 też dadzą, czy też będzie cisza .
  20. Przecież wiadomo, że przez najbliższe 2-4 tygodni majfriendy będą dorzucać olbrzymie marże, bo będzie hype na RN7/R7. Cena u Xiaomi to 150$, co daje ~530zł, do wersji z NFC i B20, nawet jak dodasz te 50$, to masz coś w kole ~700zł. Cały czas mówię o cenach oficjalnych, a nie cenach z podatkiem od nowości... chyba wszyscy wiemy, że się nie kupuje telefonów w dniu premiery...
  21. Podaje tylko wyniki jakie uzyskiwałem jakiś tydzień temu na Mi8 i jakie teraz uzyskuje o tej samej porze na Mi5... Nie chodziło mi o ilości co do mb, a o różnicę samą w sobie i te różnice są większe jak ~30% więc może jako tako ta agregacja z B20 działa,a raczej, próbuje działać(?). Zgadzam się w zupełności, że od strony licencji w kraja EU od strony agregacji/pasm, a też nawet głupiego Netflixa SD w takim fonie jak Mi8, z ekranem FHD/HDR... Po co pakować tak dobry ekran i nie dawać pełnych możliwości wykorzystywania tego?
  22. Bez przesady... Dość szybko się przyzwyczaiłem do czytnika na plecach i jak teraz chwytam Mi5 to szukam czytnika na plecach...
  23. @tpawel U mnie jest znaczna różnica... Mi8 agreguje mi 800+1800+2100, wyciągma w okolicach 80-90mb/s, aktualnie Mi8 jest na gw, wiec używam Mi5, gdzie mam jedynie 1800+2100 i mam "ledwie" 30mb/s i więcej wycisnąć nie mogę. Nie próbowałem wymuszać agregacji na 2600, ale jak Mi8 mi wróci i nie zapomnę to spróbuje .
  24. Normalnie... Mi8 nie ma QI... QI masz w Mix 2s i 3...
  25. Chcesz przejść na China? To wchodzisz tutaj: http://www.miui.com/download.html znajdujesz swój fon, następnie wybierasz sposób instalacji (albo przez TWRP instalujesz wcześniej czyszcząc wszystko, albo używasz MiFlasha i pobierasz soft pod miflash stąd: http://www.miui.com/shuaji-393.html najlepiej użyć sobie tłumacza, a softu szukać po nazwie kodowej), jeżeli chcesz przejść na Xiaomi.eu, to pobierasz nasz soft, instalujesz najnowsze dostępne TWRP i wgrywasz przez TWRP, po wszystkim najbezpieczniej zrobić wipe cache/data... PS: Zdjęcia wrzuć bezpośrednio na forum przez opcję "Wstaw inne multimedia", lub przeciągnij zdjęcia z PC na pole tekstu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...