Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. Też nie oszczędzam od tej strony, ale to co napisałeś tylko potwierdza, jak bardzo awaryjne są AMOLEDy i o ile trafisz dobrą sztukę to jest OK, ale jak nie utrafisz to cóż, masz przygody i tłumaczenia serwisów, że "wypalanie jest cechą produktu".
  3. To chyba akurat nie jest wypalanie. Ukrywając notch wyłączasz praktycznie cały pasek, a co za tym idzie, nic tam nie świeci, więc nie może się wypalić.
  4. https://rootblog.pl/kolejny-telefon-z-serii-redmi-nadchodzi-bedzie-mial-snapdragona-855/?fbclid=IwAR0FygpqSW91yaUU2lPtoFnHBJ6t7cvlZEqZJgo3a7-EVuzKHc2Cv07bMn0 Także ten tego no... Jeszcze brakuje, żeby z serii Poco pojawiły się pełnoprawne flagowce i budżetowce i mamy 3 marki spod 1 firmy i różnice między nimi liczone w promilach ;-;
  5. Nezumi

    problem z sieć mobilna

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. @QQxQ Jezeli tak Ci tam zależy na tym czasie, to sobie albo zaktualizuj i zobacz, albo zrób wipe, ew przeczyść dane apek systemowych (nie wiem które dokładnie odpowiadają za to, musiałbyś poszperać).
  7. @mariusz.ur No nie uciekniemy. Kiedyś była nadzieja w OLED od LG, ale LG totalnie oddało rynek smartphone, więc do wyboru mamy albo AMOLED, albo IPS. Ja troszku pokładam nadziei w microLED o ile w ogóle zaczną je produkować w smartphone'ach. Także nie zostaje mi nic innego, jak zagryźć zęby, cieszyć się z tego, że się wykupiło gwarę w MiCenter i wymienić ekran z nadzieją, że wytrzyma już teraz te 2lata . Bo jeżeli chodzi o samą jakość obrazu w Mi8, to nie mam nic do zarzucenia.
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wejdź na stronę producenta i sprawdź...
  9. Działa, ale już wiem, że to nie jest problem softu, więc nie mogę tak "przeczekać i może się poprawi" tylko jestem do końca już pozbawiony funkcji automatycznej jasności, czy tez używania niskiego poziomu jasności ekranu, a to jednak na dłuższą metę jest uciążliwe. Sposób który podałem pozwala... "przeczekać"... po powrocie do auto + niska jasność przez 24-48h jest OK, a potem znowu zaczyna się sypać. Każdy ekran jest inny, wielkość notcha, umiejscowienie czujników etc. Co więcej, ekrany w OP wcale nie są "ok", ani "działa dobrze"... Ile było zgłoszeń z OP (ogólnie) odnośnie żółtego wyświetlacza, niebieskiej bieli, różowej bieli, problemów z dotykiem, etc etc. Dopiero bodajże 2 ostatnie modele były jako-tako OK. Szperając po forach znalazłem setki, jak nie więcej postów osób, które mają podobne problemy w Samsungu S8 i S9, całej serii A 2017 oraz J (gdzie w J dochodzi także migotanie ekranu, gdy ten jest już odpalony). AMOLED idealny nie jest i tyle. Te ekrany zawsze były awaryjne, zawsze trafiało się sporo odpadu. Mam wrażenie, że Samsung celowo wyrzuca takie "nie do końca" ekrany i liczy na to, że "a do 2 lat pociągną". Mój znajomy aktualnie ma S9 i ma totalnie zażółcony ekran i nie, to nie jest funkcja usuwania nieb. światła, po jej odpaleniu, ekran się robi praktycznie brązowy .
  10. Teoretycznie tak, ale też nie mam pewności, bo nie wiem ile z osób które nie trafiają na fora po prostu wysyłała fony na naprawy i tyle. Przyjąłbym jednak, że ta wada może się pojawić zawsze, tak jak wady w Mi5, czy Mi6. Tylko tym razem, wygląda na to, że winny jest Samsung.
  11. @QQxQ W Panelu pod ikoną masz POZOSTAŁY czas jaki telefon będzie jeszcze mógł działać, szacunkowy, na tym ładowaniu, natomiast na wykresie w statystykach masz czas od odłączenia od ładowarki (jakiejkolwiek).
  12. Problem niestety jest hardu. Wymagana jest wymiana ekranu.
  13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Pisz do supportu Messa, opcji w ogóle nie ma, znaczy została usunięta w samej aplikacji, a nie systemie.
  15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. Uszkodzona karta SD lub błąd w sofcie (w takim razie fabryczne/wipe).
  17. @mgcompany No tak, ale tu nie chodzi o "mocną ładowarkę" a o ładowarkę, która będzie spełniać standard QC 4.0, a tych na razie nie ma, a sam standard jest już od... roku? Jak nie więcej. Nie wiem czy obija się Qualcomm z certyfikacją, czy produkcja ładowarek QC4.0 jest nieopłacalna, ale nawet na Aliex brak jakichkolwiek ładowarek z QC 4.0.
  18. Na razie była tylko prezentacja wersji na Chiny. Wersja globalna ma być niby w lutym, a tam prawdopodobnie NFC i B20.
  19. Nezumi

    Odblokowanie ekranu

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Temat dot. ekranu masz dosłownie post pod swoim... Serio...
  20. Tia, tylko ładowarkę z QC 4.0 nadal bardzo ciężko dorwać nawet od firm, które się tylko takimi akcesoriami zajmują . Wydaje mi się, że do Globalnej wersji trafi ten NFC (bo w Chinach oni go i tak nie używają, to po co go ta pchać?) i B20.
  21. Jak na razie, wszystko jest możliwe .
  22. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  23. Gdzie to sugeruje? Jasno napisałem, że wybrałbym china z unlockiem pisząc o OnePlus. Aktualnie nie poleciłbym tego sprzedawcy, ale to już inne bajka. W sumie to więcej... 1. Mi8 China 2. Mi8 China z unlockiem i Global softem 3. Mi9 Global 4. Mi8 Pro 5. Mi8 EE On nie sprzedaje tylko Xiaomi, ale też Huawei i OnePlus. Xiaomi koleś bierze obstawiam bezpośrednio z Chin. Strona Xiaomi: https://www.mi.com/global/verify/#/ Zakup u oficjalnych partnerów Xiaomi w Polsce (ABCData i ich partnerzy). Zakup w sklepach, które mają ew. telefony z dystrybucji z innych krajów UE (np z Czech) o ile takowa notka jest wpisana.
  24. Trzeba było poczekać, nowe Redmi miały mieć NFC (dziś była prezentacja), a do tego wychodzą spod własnej marki, a nie jako seria, więc też sporo się poprawić może.
  25. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    @rock'n'rolla Niby tak, z drugiej strony, Xiaomi może nie obchodzić, że to jest "niepotwierdzony render" i tak to skopiować. No i sam render niby pochodzi od kolesia, który raczej się nie myli w leakach dot. Apple. Xiaomi ma jakiś straszliwy.... ubaw? Kopiując Apple w serii Mi...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...