Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Uzupełniasz tylko te dane: A raczej edytujesz istniejące o ile się różnią. Błędne APN może skutkować brakiem internetu częściowo lub całościowo, np w Plusie podstawowe APN powodują, że z LTE się łączy i rozłącza non stop (sprawdzone na własnej skórze). Jeżeli po ustawieniu w/w danych nadal jest problem to jedyne co ty możesz zrobić, to flash systemu na czysto i zadzwonić na BOK, bo Mi6 pokrywa polskie pasma LTE.
  2. poprawiasz zgodnie ze strona operatora... jezeli sie nie pokrywaja to masz winnego...
  3. Jeżeli po reinstalacjach i softu i apki ciągle jest to samo, to masz 2 opcje. błąd w apce YT pod dany GPU (Mali), albo po prostu za słaby procek dla 720/60 przy YT... Możesz spróbować zrobić unlock BL i przejść na Xiaomi.eu i zobaczyć, czy u nas będzie lepiej...
  4. Cóż, nie zauważyłem, że mówimy o 6A z MTK... Nie oczekuj od tego procka cudów. Jest praktycznie 2x słabszy od Snapa 450. Także albo się pogodzisz z tym, że w fonie za 400zł nie obejrzysz 720/60, a "jedynie" 720/30, albo kup mocniejszy sprzęt.
  5. spróbuj w takim razie przywrócić system do fabrycznych, widocznie gdzieś coś nie trybi.
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. reinstalacja apki YT.
  8. Nezumi

    MIUI Global vs Xiaomi.eu

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Po co się administracja miuipolska męczy i pisze podsumowania różnic między softem? https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
  9. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Bez szans. Teraz nawet Apple robi ponad 6" ekrany. Warto jednak nadmienić, że 6" dziś, a 6" 3lata temu to nie ejst ten sam rozmiar telefonu. Jak przyłożyłem sobie Mi5 (5.15") do Mi8 (6.2"), to się okazało, że Mi8 wcale taka ogromna nie jest.
  10. @rock'n'rolla Przyjęliśmy do wiadomości, jak @ZduneX25 znajdzie chwilę to temat ogarnie .
  11. zainstalować moda... Coś znajdziesz w dziale modyfikacji.
  12. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Jak to po co? Xiaomi dalej leci na metodzie zalewania rynku 1000 praktycznie tych samych urządzeń .
  13. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Redmi chce wypuścić pełnoprawnego flagowca więc, czemu nie?
  14. Nezumi

    ŁADOWANIE INDUKCYJNE.

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie i... Co ma to do Recenzji?
  15. Nie odróżnisz przez internet. Nie ma szans. Kupujesz, odpalasz i sprawdzasz. Pewne Globale i tańsze, ale z dystrybucji czeskiej posiada ProLine.
  16. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Chodzi raczej o to, że nie raz się okazywało, że przeciek dotyczył innego modelu. Kto wie? Moż eto nie Mi9, a ten cały "pro" Redmi, który ma być flagowcem w tej serii? Dlatego zaznaczyłem, że pożyjemy, zobaczymy, tak dziwny notch jest nie do końca tym, co można by pokazać aktualnie w serii Mi, co więcej, były przecieki z fotkami, gdzie ta łezka byłą sporo zgrabniejsza.
  17. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Poczekamy, zobaczymy... Z tych wszystkich zdjęć tylko 2 (ostatnie, zdjęcie plecków oraz zdjęcie softu) wygląda normalnie, cała reszta wygląda jak robiona pralką, a bądźmy szczerzy, aktualnie nawet fon za 400zł zrobi lepsze fotki niż to co dostaliśmy w przecieku tych zdjęć... Na wcześniejszych przeciekach ta łezka jakoś tak mniejsza była... no nic, zobaczymy...
  18. Kupując od oficjalnego dystrybutora masz normalny, pełny serwis w Polsce. Niektóre sklepy w Polsce mają podpisane umowy ze swoimi serwisami lub telefony mają z dystrybucji np Czeskich, Francuskich etc i tam wysyłają fony. Co do softu, szukasz koniecznie wersji Globalnej (nie softu, a wersji). Często w sprzedaży są telefony z odblokowanym BL i wgranym softem Global, wtedy mogą pewne rzeczy nie działać/działać źle.
  19. Reinstalacja sterowników Qualcomma na PC. Najłatwiej będzie chyba przez menedżera urządzeń. Krok po kroku znajdziesz w Google.
  20. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Obstawiam, że będzie jak w innych modelach, zwykły unlock bez podczerwieni, a może dadzą jeszcze jakąś wersję Pro/EE/SuperEdition czy coś, gdzie dadzą to swoje 3DFace, a może się ten unlock twarzą nie przyjął i rezygnują z tego? Gdzieś czytałem, że Apple wraca do fingerprinta.
  21. Nezumi

    Zablokowany EDL w Xiaomi

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1 post na forum, wyskakujesz nie dość, że w złym dziale, to jeszcze z jakimiś blokadami w Note3 po czym zgłoszenie jakieś Mi5, brak linków, o co chodzi? No i aktualizacja stable 7.3? Mamy już 10, a w planach jest 11. W czasie się zatrzymałeś?
  22. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Mi9 ma łezkę, tyle dobrego, już była o tym mowa, nie wsadzą 100% ekranu do serii Mi X, bo od tego jest Mix i to on będzie w ofercie Xiaomi pierwszym bezramkowcem. No i nie wiem co masz do slidera, mnie tam się Mix 3 podoba od tej strony. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie używają praktycznie przedniego aparatu. No i wolę już łezkę niż jakieś dziury w ekranie, czy pastylki, które wyłączają więcej ekranu, niż sama łezka...
  23. @GnoM84 Jedyny jaki prócz MiCenter mogę polecić to: https://www.miuiservice.pl/
  24. U mnie też problemu nie ma. Na przyszłość, dowód anegdotyczny, nie jest dowodem . Jak pisałem, problem ma jakiś % użytkowników, nie wszyscy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...