-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Gubi zasięg, uruchamia się usługa aktywacji kart, ekran sam się blokuje
Nezumi odpowiedział(a) na poziomek90 temat w Problemy techniczne
Uzupełniasz tylko te dane: A raczej edytujesz istniejące o ile się różnią. Błędne APN może skutkować brakiem internetu częściowo lub całościowo, np w Plusie podstawowe APN powodują, że z LTE się łączy i rozłącza non stop (sprawdzone na własnej skórze). Jeżeli po ustawieniu w/w danych nadal jest problem to jedyne co ty możesz zrobić, to flash systemu na czysto i zadzwonić na BOK, bo Mi6 pokrywa polskie pasma LTE. -
Gubi zasięg, uruchamia się usługa aktywacji kart, ekran sam się blokuje
Nezumi odpowiedział(a) na poziomek90 temat w Problemy techniczne
poprawiasz zgodnie ze strona operatora... jezeli sie nie pokrywaja to masz winnego... -
Gubi zasięg, uruchamia się usługa aktywacji kart, ekran sam się blokuje
Nezumi odpowiedział(a) na poziomek90 temat w Problemy techniczne
Na początek, to popraw APN... -
Jeżeli po reinstalacjach i softu i apki ciągle jest to samo, to masz 2 opcje. błąd w apce YT pod dany GPU (Mali), albo po prostu za słaby procek dla 720/60 przy YT... Możesz spróbować zrobić unlock BL i przejść na Xiaomi.eu i zobaczyć, czy u nas będzie lepiej...
-
Cóż, nie zauważyłem, że mówimy o 6A z MTK... Nie oczekuj od tego procka cudów. Jest praktycznie 2x słabszy od Snapa 450. Także albo się pogodzisz z tym, że w fonie za 400zł nie obejrzysz 720/60, a "jedynie" 720/30, albo kup mocniejszy sprzęt.
-
spróbuj w takim razie przywrócić system do fabrycznych, widocznie gdzieś coś nie trybi.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
reinstalacja apki YT.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Po co się administracja miuipolska męczy i pisze podsumowania różnic między softem? https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
- 1 odpowiedź
-
- miui global
- xiaomi.eu
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Bez szans. Teraz nawet Apple robi ponad 6" ekrany. Warto jednak nadmienić, że 6" dziś, a 6" 3lata temu to nie ejst ten sam rozmiar telefonu. Jak przyłożyłem sobie Mi5 (5.15") do Mi8 (6.2"), to się okazało, że Mi8 wcale taka ogromna nie jest.
-
@rock'n'rolla Przyjęliśmy do wiadomości, jak @ZduneX25 znajdzie chwilę to temat ogarnie .
-
zainstalować moda... Coś znajdziesz w dziale modyfikacji.
-
Jak to po co? Xiaomi dalej leci na metodzie zalewania rynku 1000 praktycznie tych samych urządzeń .
-
Redmi chce wypuścić pełnoprawnego flagowca więc, czemu nie?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie i... Co ma to do Recenzji?
-
Nie odróżnisz przez internet. Nie ma szans. Kupujesz, odpalasz i sprawdzasz. Pewne Globale i tańsze, ale z dystrybucji czeskiej posiada ProLine.
-
Chodzi raczej o to, że nie raz się okazywało, że przeciek dotyczył innego modelu. Kto wie? Moż eto nie Mi9, a ten cały "pro" Redmi, który ma być flagowcem w tej serii? Dlatego zaznaczyłem, że pożyjemy, zobaczymy, tak dziwny notch jest nie do końca tym, co można by pokazać aktualnie w serii Mi, co więcej, były przecieki z fotkami, gdzie ta łezka byłą sporo zgrabniejsza.
-
Poczekamy, zobaczymy... Z tych wszystkich zdjęć tylko 2 (ostatnie, zdjęcie plecków oraz zdjęcie softu) wygląda normalnie, cała reszta wygląda jak robiona pralką, a bądźmy szczerzy, aktualnie nawet fon za 400zł zrobi lepsze fotki niż to co dostaliśmy w przecieku tych zdjęć... Na wcześniejszych przeciekach ta łezka jakoś tak mniejsza była... no nic, zobaczymy...
-
Kupując od oficjalnego dystrybutora masz normalny, pełny serwis w Polsce. Niektóre sklepy w Polsce mają podpisane umowy ze swoimi serwisami lub telefony mają z dystrybucji np Czeskich, Francuskich etc i tam wysyłają fony. Co do softu, szukasz koniecznie wersji Globalnej (nie softu, a wersji). Często w sprzedaży są telefony z odblokowanym BL i wgranym softem Global, wtedy mogą pewne rzeczy nie działać/działać źle.
-
Reinstalacja sterowników Qualcomma na PC. Najłatwiej będzie chyba przez menedżera urządzeń. Krok po kroku znajdziesz w Google.
-
Obstawiam, że będzie jak w innych modelach, zwykły unlock bez podczerwieni, a może dadzą jeszcze jakąś wersję Pro/EE/SuperEdition czy coś, gdzie dadzą to swoje 3DFace, a może się ten unlock twarzą nie przyjął i rezygnują z tego? Gdzieś czytałem, że Apple wraca do fingerprinta.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1 post na forum, wyskakujesz nie dość, że w złym dziale, to jeszcze z jakimiś blokadami w Note3 po czym zgłoszenie jakieś Mi5, brak linków, o co chodzi? No i aktualizacja stable 7.3? Mamy już 10, a w planach jest 11. W czasie się zatrzymałeś?
-
Mi9 ma łezkę, tyle dobrego, już była o tym mowa, nie wsadzą 100% ekranu do serii Mi X, bo od tego jest Mix i to on będzie w ofercie Xiaomi pierwszym bezramkowcem. No i nie wiem co masz do slidera, mnie tam się Mix 3 podoba od tej strony. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie używają praktycznie przedniego aparatu. No i wolę już łezkę niż jakieś dziury w ekranie, czy pastylki, które wyłączają więcej ekranu, niż sama łezka...
-
@GnoM84 Jedyny jaki prócz MiCenter mogę polecić to: https://www.miuiservice.pl/
-
U mnie też problemu nie ma. Na przyszłość, dowód anegdotyczny, nie jest dowodem . Jak pisałem, problem ma jakiś % użytkowników, nie wszyscy.
