Jurix

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Jurix

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5s Plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po aktualizacji do MIUI 10 telefonu Mi 5s plus udostępnianie internetu przestało działać. W przypadku hotspota pokazuje wyłącznie informacje "Błąd", w przypadku udostępniania poprzez USB (telefon jako modem) opcja wyłącza się po kilku sekundach. Internet mobilny w telefonie działa. Wcześniej miałem problem ze slotem 1 na kartę SIM, nie działa tam całkowicie łączenie się z siecią (Orange).
 2. Mam dokładnie ten sam problem, dodam że udostępnianie internetu poprzez kabel usb również nie działa. W MIUI8 problem nie występował.
 3. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  Robiłem to za każdym razem. System przeinstalowany, wszystkie programy, style, ustawienia i konta zostały, nie musiałem nic wpisywać po za pinem, wszystko co nie działało działa. Nie mam pojęcia jak do tego doszło, bo nawet historię sprawdzałem i twrp pod mi5s nie pobierałem. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale teraz jest mi to obojętne. Dzięki wielkie Panowie za pomoc, temat można zamknąć czy co tutaj robicie ;).
 4. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  Dobrze, spróbuję od początku, chociaż posiadam oba te pliki na dysku i jestem pewny, że z nich korzystałem.
 5. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  Mam na kompie tylko plik z Mi5s Plus w nazwie, nie wiem jakim cudem może mi nie przepuszczać systemu pod właśnie ten telefon.
 6. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  No ok, spróbuję wgrać TWRP i system od nowa.
 7. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  Chodzi o sam system? Tak, pobrałem ze strony, sprawdzałem 4 wersje systemu ze strony pod Mi5s Plus, żadna nie chciała się zainstalować, ponieważ wyskakiwał błąd który podałem powyżej. Mi5s zainstalowało się bez żadnych trudności.
 8. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  I to TWRP pobrałem, działa ono prawidłowo i wyświetla, że telefon to Mi5s Plus. Mam ten plik wciąż na kompie, nie ma mowy, żebym pobrał inną wersję. Na pewno mam pod mi 5s plus.
 9. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  twrp pobrałem stąd: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678 Pobrałem na 100% na mój telefon, czyli mi5s plus, działa bez problemu. System wgrałem pod mi5s, czyli chyba capricorn, ponieważ tego domagał się twrp.
 10. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  System działa, ale mam problemy, które muszę rozwiązać, a niemal na pewno są przez zły system. Nie działa w ogóle aparat, nie wykrywa go. To pewnie dlatego, że mi5s plus ma zupełnie inny aparat niż mi5s. Nie działa głośnik główny, nie da się korzystać z głośnomówiącego, odtwarzać muzyki. Filmy na yt odtwarzają się w 1fps jak nie gorzej. Nie da się oglądać nic, niezależnie od przeglądarki.
 11. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  Ok, udało się, rzeczywiście nie miałem tego odblokowane, ale teraz pojawił się kolejny problem. Wszystko przebiega poprawie do momentu wejścia do recovery i instalacji systemu. Po pierwsze, twrp mam po chińsku bez możliwości zmiany języka. Postępuję zgodnie z poradnikami z neta, bo gui wygląda podobnie, jednak po wybraniu pliku .zip z systemem (pobranym z miuipolska, najnowszy dla mojego telefonu) włącza się fabryczny chiński soft. Muszę go od nowa konfigurować, kiedy wgrywałem i instalowałem soft pl. Sprawdzałem 2 razy, kończyło się na fabrycznym systemie. Edit: Poradziłem sobie ze zmianą języka w recovery. Wyskakuję błąd "proces updater zakończony błędem: 7 Błąd instalowania pliku zip '/ścieżka do systemu.zip' aktualizowanie szczegolow partycji... ukończono" Edit2: Wymaga ode mnie plików (tylko nie wiem czy systemu czy recovery capricorn, czyli pod mi5s, a ja mam mi5s plus, czyli natrium. O co chodzi? Edit3: Wgranie softu dla mi5s rozwiązało problem. Nie mam pojęcia dlaczego. Wszystko działa...
 12. Jurix

  Błąd przy wgrywaniu softu twrp

  Znajomy twierdził, że powinienem mieć odblokowany, bo cośtam innego działało, ale rzeczywiście, pominąłem ten krok, najwyraźniej się mylił. Zgłosiłem już prośbę, teraz czekam na odpowiedź od chińczyka. Zazwyczaj trwa to bardziej 3, czy to 21 dni?
 13. Witam, podczas 3 kroku tego poradnika: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Wyskakuje błąd "FAILED (remote: partition flashing is not allowed)". Próbowałem na 4 urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi, telefon widzi za każdym razem poprawnie, próbowałem z kilkoma plikami twrp.img.