-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Podaj dane fona (screen z info o fonie)...
-
Serio mi brakuje tutaj emotki tzw. "facepalm"... Kilka stron wcześniej dosłownie masz potwierdzenie tego, że winne są mapy google. Problem występuje tylko i wyłącznie na tej apce, co więcej, dotyczy jakiegoś %, nie wszystkich, a cofnięcie wersji apki rozwiązuje problem...
-
Teraz poproszę po polsku, bo aktualnie nic nie rozumiem. Problem w końcu dotyczy telefonu, czy smartwatcha od Sony? Jeżeli tego 2, to cóż, powinieneś szukać pomocy u Sony.
-
Priorytet połączeń gsm nad komunikatorami
Nezumi odpowiedział(a) na nivepl pytanie w HyperOS - korzystanie
To nie jest "Bug", tylko tak to ma działać. Bug jest błędem w działaniu oprogramowania. To jaki priorytet mają dane połączenia jest sztywno ustawione w systemie. To czego ty oczekujesz, to feature, który może się pojawić za x czasu lub nie. Masz 2 wyjścia... żyć z tym co masz lub szukać po XDA moda, który pozwoli Ci zarządzać tymi opcjami... -
O jakim serwisie mówimy? Jeżeli o MiCenter, to tam bez zgłoszenia nie wysyłasz sprzętu. Sprawdź także spam w swojej skrzynce email.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Pozostałość z chin w xiaomi.eu
Nezumi odpowiedział(a) na the4anoni temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Gdzie? Widzę samą wersję, bez pochodzenia. Jest. https://en.miui.com/thread-5363256-1-1.html Mniejsza. Polecam także problem zgłosić bezpośrednio na forum xiaomi.eu. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie. Piszesz w dziale swojego telefonu... Co to by było, gdyby każdy sobie pisał gdzie chciał, bo "bardziej aktywny dział"? Chciałbyś w czymś takim szukać rozwiązania problemów? Bo ja nie...
-
Pozostałość z chin w xiaomi.eu
Nezumi odpowiedział(a) na the4anoni temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
rom global, czy xiaomi.eu? Jeżeli Global, to nie to forum . -
Używam bety map google, żadnych problemów. Problem był na 1-2 aktu u jakiegoś % osób w samych mapach Google, coś skopali, aktualnie problemu brak na becie, nie wie czy już naprawili na stabilnej.
-
No to ładnie prosisz ich o dowody, bo oddawałeś telefon w stanie idealnym, praktycznie jak wyciągnięty z pudła, więc nie miał prawa mieć uszkodzeń.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. W dziale mi5 masz kilkanaście tematów o MOBO...
-
Co ma znaczyć "Podejrzanie szybko"? Telefon masz praktycznie non stop wybudzony, jakaś apka siedzi Ci w tle i zażera baterię (prawdopodobnie, mapy google). Ogarnij apkę, a bateria przestanie szaleć..
-
Możesz spróbować po prsotu uruchomić fon od nowa i obserwować, może samo się rozwiąże, możesz także wgrać root, jakąkolwiek apkę do monitorowania zużycia baterii (np AccuBattery) i sprawdzić co dokładniej powoduje wybudzanie fona. Na pierwszy rzut oka, Mapy Google zjadły Ci 20% baterii, dlaczego? Nie wiem. U mnie nawet przy ~2h GPS apka nie zjada więcej jak~10%
-
@Cloud Telefon nie wchodzi w DS, jest cały czas wybudzony. Podaj screen ze zużycia baterii (zakładka z apkami + zakładka z SoT i siecią, bo zasięg też masz dość mierny).
-
Działa normalnie.
-
Zapomniany kod do odblokowania telefonu
Nezumi odpowiedział(a) na YellowDawido temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Normalnie można zassać: Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
fastboot - nie działa - nic się nie dzieje
Nezumi odpowiedział(a) na mipf temat w Problemy techniczne
Zainstaluj z poziomu TWRP... -
Zapomniany kod do odblokowania telefonu
Nezumi odpowiedział(a) na YellowDawido temat w Problemy techniczne
Niestety bez TWRP i unlocka nie zdejmiesz hasła sam. Musisz sobie hasło przypomnieć, albo jakoś usunąć telefon z konta Google. -
Sprawdź, czy masz uruchomiony GPS oraz, czy apki mają dostęp do niego.
-
Nagrywanie filmów/zrzuty ekranu - jak wyłączyć
Nezumi odpowiedział(a) na MatKus pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Rozumiem, że mamy wróżyć z fusów? Żadnych informacji nt. modelu, softu etc....
