Jump to content

mrozilla

Użytkownicy
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mrozilla's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Czy u każdego w MIUI 11 teraz pokazuje statystyki baterii z 3 ostatnich dni? Jeżeli statystyki mają np. 5 dni to pokazuje 3 dni od no.p 80% do teraz? To tylko przykład ale wcześniej pokazywało nawet z 7 dni od 100% naładowania, a teraz 3 ostatnie dni, a jeżeli było ładowane wcześniej to pokazuje % startowy taki jak 3 dni temu.
 2. Da się wyłączyć przy włączonym WIFI promowane aplikacje w folderze narzędzia? Pojawiają się okienka promowane, a po chwili informacja, że brak jest takich aplikacji. Pojawiło się to dopiero w V10.3.1.0.NAMMIXM.
 3. Czy ktoś ma jeszcze taką sytuację, że po wejściu na swoje konto Xiaomi na stronie internetowej po wejściu w Konta i uprawnienia w podmenu Uprawnienia widnieje aplikacja Mi Fit ale nie ma przy niej ikonki? Jest tylko kwadratowe miejsce na logo, ale wygląda jakby po prostu obrazek się nie wczytał? Ikony FB i Google powyżej wyświetlają się poprawnie.
 4. Jaka jest różnica między stroną: https://account.xiaomi.com/ a: https://account.xiaomi.com/static/res/6dc82df/account-static/html/login/dist/v2/sgp/login-pl_PL.html Rozumiem, że oba linki to strona Xiaomi ponieważ początek jest taki sam? Drugi link prowadzi do polskiej wersji strony logowania ale nie da się przez niego zalogować, przez pierwszy link działa bez problemu. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje?
 5. Czy ktoś w wersji V10.1.1.0.NAMMIFI ma dostępny nowy tryb portretowy o którym tyle pisano? Czy dźwięk połączenia powinien zostać taki jak w MIUI 9.6, a np. już SMS, blokada ekranu itp. zostały zmienione na nowe?
 6. Czy komuś też w wersji 9.6.4.0 zmienił się wygląd sklepu i okno Moje aplikacje ma białą górę, a nie jak wcześniej czarną i zamiast 3 kresem w tym oknie w lewym górnym rogu jest teraz strzałka wstecz? Tą samą wersję sklepu mam na Redmi 4A i tam wygląd się nie zmienił.
 7. Czy to normalne, że na stronie swojego konta xiaomi w zakładce Konta i uprawnienia przy aplikacji Mi Fit obrazek (ikona) się nie wyświetla jakby obrazek się nie wczytał? Facebook i Google wyświetlają się prawidłowo.
 8. Czy komuś w menu pojawiła się niebieska ikonka z "rakietą" podpisana Clear mem.. Jest to jakaś aplikacja do zwalniania ramu, wcześniej jej nie było, system w wersji 9.6.4.0 i wszystkie aktualizacje aplikacji do najnowszych wersji. Nic nie doinstalowywałem i zobaczyłem tą aplikację, akurat była to aplikacja na kolejnym, nowym ekranie stąd też nie zauważyłem jej wcześniej i nie wiem kiedy dokładnie się pojawiła.
 9. W sumie to brać Global czy CN? Na aukcjach jest już opcja zamówienia wersji Global tylko jest trochę droższa i mniej dostępna, ale chyba nie wiadomo jeszcze czy czujnik jest lepszy w wersji CN czy Global?
 10. W najnowszej wersji 9.5.5.0 aplikacja pogody również potrzebuje dziwnych uprawnień?
 11. Wersję OTA? Jakieś widoczne zmiany w stosunku do V9.5.4.0?
 12. Nie bardzo wiem dlaczego w kalendarzu np. zapisane w kontaktach urodziny wyświetlane są 2 razy. Wchodzę w kalendarz, wybieram dzień z urodzinami i mam przy tej dacie 2 powiadomienia, jedno to zielona kropka i napis NAZWA_KONTAKTU ma urodziny, poniżej ikonka tortu i NAZWA_KONTAKTU obchodzi urodziny. Wszystkie standardowe święta wyświetlają się jako jedna pozycja, tylko urodziny, imieniny wyświetlają się w taki sposób, dlaczego? To norma czy coś jest nie tak? Dodatkowo dodałem kilka dat do kontaktów ale nie pojawiają się w kalendarzu, jest jakiś czas zanim to się doda czy trzeba wykonać jeszcze jakąś czynność poza dodaniem samej daty?
 13. Faktycznie w najnowszej wersji 9.5 jest coś z zasięgiem podczas rozmów, nigdy na żadnym poprzednim sofcie nie było problemów, a teraz w tym samym miejscu w czasie rozmowy nagle rozmówca przestaje słyszeć albo bardzo przerywa.
×
×
 • Create New...