Jump to content

MiloszZ

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MiloszZ

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki wielkie! Ostatecznie wszystko działa jak należy!
 2. Gdy teraz czekam na pobranie się China Dev romu, telefon uruchomił się, ale ekran nadal pozostaje czarny.
 3. Witam. Mam Mi5x, który przyszedł do mnie z romem Tissot. Wysłałem go do MiCenter na wgranie softu. Wszystko było pięknie aż do czasu gdy ostatnio chciałem go zaktualizować. Wyrzuciło mi error:7 więc poczytałem trochę forum i znalazłem to Zainstalowałem, zrobiłem backupa i zainstalowałem nowe miui po czym uruchomiłem system. Teraz ekran jest cały czas czarny i telefon po chwili się wyłącza, a ekran fastboot jest niewidoczny choć działa. Czy da się go jeszcze uratować ? I czy da się to zrobić samemu czy trzeba ponownie wysyłać do MiCenter ?
 4. MiloszZ

  Mi5x z tissot'em

  Witam. Właśnie przyszedł do mnie Mi5X z Goldway'a. Na pudełku, w telefonie i na stronie mi.com/verify jest napisane, że to Mi5X, ale w ADB pokazuje tissot. Da się samemu coś tu bezpiecznie wrzucić bez uceglenia, albo chociaż Mi Center może coś na to zaradzić? Czy trzeba odsyłać ?
 5. Dzięki ! Wszystko działa ! I jeszcze takie pytanie jest jakiś stabilny android 6 na Mi4c ?
 6. Ten stary bootloader wgrywa się przez TWRP ?
 7. Miałem androida 7.0 i chciałem zmienić go na jakiś starszy, ponieważ kilka aplikacji się nie włączało, a jak się włączyło to po chwili się crashowało. Więc pobrałem to https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424948894 , wyczyściłem wszystko i zainstalowałem, ale gdy chcę włączyć system włącza się TWRP. Bootloader odblokowany oficjalnie.
 8. Cześć. Tak jak w tytule mam problem z zainstalowaniem roota na moim Xiaomi mi4c bo jestem jeszcze zielony w te klocki. Telefon jest nowy ma androida 5.1.1 lolipop i MIUI Global 8.1.1.0.0. W systemie nic nie ruszałem i mam taką prośbę aby ktoś mi wytłumaczył krok po kroku jak wgrać tu roota, jeżeli komuś się chce .I jeszcze takie jedno pytanie czy opłaca się zmienić system ? Z góry dziękuję i przepraszam jeśli zamieściłem temat w złym miejscu.
×
×
 • Create New...