Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Żeby odinstalować apki systemowe to potrzebny root, ale można bez roota je wyłączyć, jest gotowy program/skrypt wpisz w google debloating Xiaomi, znajdzie Ci i listę apek i rzeczony program. Sam mam między innymi X3, ale to na razie jedyny fon którego nie rootowałem i nie wnikałem czy ma partycje dynamiczne, jak nie ma no to spokojnie po roocie odinstalujesz niechciane googlowskie dodatki. X3 jest dużo lepszy do kombinowania niż rn8pro, którego zrootowalem i tutaj złapałem bootlopa, ale to jedynie przez to że do odinstalowywania użyłem drętwej apki zamiast od razu sprawdzonego rootuninstalera. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  2. Wygląda że szlag trafił wyświetlacz, albo może się taśma poluzowała. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  3. Netoper

    Problem ze zdjęciami

    Wyłącz w opcjach aparatu Ai. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  4. Na innym telefonie sprawdzane było? Odpowiednia apka jest zainstalowana? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  5. Pisz do deva, pod warunkiem że faktycznie masz licencję. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  6. Sprawdź jakimś programem jakie są temperatury w środku. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  7. Postawić Linuxa. Windows jest mocno niekompatybilny z takimi urządzeniami, mam 3 pary słuchawek i nie chce współpracować, jedyne co to słuchawki z dedykowanym donglem w komplecie ratują sytuację, podejrzewam że z głośnikiem ten sam problem. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  8. Do przeniesienia SMS i rozmów użyj apki: sms backup restore Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  9. W mifit jest wybór czy ma się logować do konta Xiaomi czy do konta google. Jak chcesz mieć archiwum treningów no to musisz się zalogować do tego samego konta które jest na starym fonie. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  10. Jak masz otwarty bootloader to wgraj global Indonezję ewentualnie Tajwan, masz wtedy kontakty i dialera Xiaomi, i nagrywanie rozmów. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  11. Tak, trza otworzyć i zewrzeć test pointy, Jak swoją swego czasu ucegliłem (nie raz) to w ten sposób się ratowało. Na YT były filmiki jak się to robi. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  12. Odpukać u nas dotyk idealnie i to pomimo że na wyświetlaczu była jeszcze dodatkowa folia. Większym problemem było tłumienie sygnału, np w makrocash w obudowie w ogóle zrywało sygnał, a bez obudowy było ok. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  13. No fakt, nie jest to silikon 0.3mm, to ma być pancerne Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  14. A może spróbować skalibrować żyroskop w opcjach serwisowych (?) Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  15. Cofnąć się do andka 10, zmienić telefon, zainstalować modowanego messengera. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  16. Tak, trzeba odparować ze starego fona, a potem w nowym fonie w aplikacji mifit zalogować się do konta i sparować zegarek. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  17. Jak się nie chcesz użerać to nie reklamuje, a może też tak być że jednak bez użerania naprawią. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  18. Bodajże od 4.3 w górę Tylko pobierz modyfikowany https://geekdoing.com/forums/mi-fit.12/ Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  19. Netoper

    SafetyNet FIX

    A weź jeszcze cash apek wyczyść. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  20. Netoper

    SafetyNet FIX

    Trza kliknąć w Asset lewy dół Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  21. Zapewne bootloader odblokowany? O to też się czepia MD. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  22. Usługa SMS (centrum SMS) jest to usługa operatora na jego konkretnym numerze, a nie na numerze abonenta. Tak było od... zawsze Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  23. Netoper

    Telefon do ok 900zł

    Z tych trzech to poco X3. A czemu na allegro, zobacz np w mihome, mistore, xkom, eurortv, jak jest jakaś promka to i poniżej 900zl można trafić. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  24. W boxie jest inny android niż w fonie i niestety nie wszystkie apki się zainstaluje, ale chrome to nie wiem czemu nie wchodzi. Może inną wersję pobierz z argumentem - nodpi Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  25. Chińczaki do jednych modeli robią idealnie spasowane do innych gorzej, wejdź na ali w jednego, drugiego sprzedawcę i w komentarzach popatrz co ludzie piszą o spasowaniu pod dany model fona. Sama fon w takiej obudowie wygląda efektownie i kobiece oko będzie się cieszyć. Jak będzie luźnawa obudowa to można zrobić myk, żeby coś podłożyć z boku między fonem a obudową, ( wystarczą dwa jednocentymetrowe odcinki gumki recepturki)wtedy nie będzie w środku telefon się ruszał i nawet jak coś do środka wpadnie no to nie zmatowi. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...