marcin19883

Użytkownicy
 • Content Count

  1,177
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

marcin19883 last won the day on March 11

marcin19883 had the most liked content!

Community Reputation

108 Excellent

About marcin19883

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pomorze

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

1,151 profile views
 1. Jaki model telefonu? Koszt wyświetlacza? To oryginał, czy zamiennik?
 2. Ja dochodzę do 8-9h SOT i kilka godzin dziennie słucham przez wifi podcastów, muzyki... Najwięcej baterii zjada LTE, gdy śmiga pełną prędkością. Wifi prawie nic, jesli nie korzystasz i jest w uśpieniu, a podczas spokojnego korzystania nieznacznie. Jasność ekranu też ma znaczenie. W pokoi gdzie nie ma słońca, wytrzyma dłużej niż na słońcu, logiczne... Temat SOTu jest bez sensu, bo każdy inaczej używa telefonu, ma inną ilość aplikacji itp...
 3. Być może w Androidzie 10 jest trochę inaczej. Podczas nieużywania, GPS jest w stanie uśpienia. Włącza się, tylko podczas korzystania z danej aplikacji. Tryb oszczędny, czyli AGPS działa cały czas. GPS włącza się tylko gdy korzystamy z nawigacji itp.
 4. Android 9 miał możliwość włączenia lokalizacji w trybie oszczędzania energii, czyli przez sieć komórkową i wifi. W Androidzie 10 zniknęła ta opcja i teraz jest możliwość wszystko razem (łącznie z GPS) lub nic uruchomić.
 5. Ludzie pisali na innych forach, że smsy po wifi nie działają w Orange. Chciałem potwierdzić to tutaj. Czyli pytając się was.
 6. W Play wszystko błyskawicznie na Redmi 6 śmiga. Tak myślałem, że Orange nadal ma problemy. Szkoda, bo już chciałem Flexa wypróbować na Redmi Note 7
 7. A działają smsy po wifi?
 8. To wina launchera Mi. Też tak mam po resecie telefonu i wejściu w aplikacje pierwszy raz. Podczas używania nie ma takiego problemu. Na Androidzie 9 Miui brak problemów.
 9. Co prawda już nie mam tego buildu, bo launcher posiada błędy, ale rozmowy były ok. Coś tam narzekałem, że słabo słychać rozmówcę, ale mój mikrofon był ok
 10. xiaomi eu stable. Wersja Global pewnie trochę później. Za kilka, kilkanaście dni.
 11. Tu chodzi, że lokalizacja po sieci komórkowej i wifi nie działa. W Androidzie 10 trzeba włączyć wszystko razem, czyli GPS również. A GPS zjada najwięcej baterii.
 12. Tych linków jest sporo. Ja się opieram na https://t.me/s/MIUI11_Updates Właśnie zauważyłem. Wcześniej nie widziałem bety na redmi note 5, ani na listach go nie było. W świecie xiaomi szybko wszystko się zmienia
 13. Wyszła aktualizacja xiaomi.eu 11.0.1 na Androidzie 10. Trochę mylna numeracja, ale zobaczymy czy się postarali. Będę testować :)