marcin19883

Użytkownicy
 • Content Count

  1,230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

marcin19883 last won the day on March 11

marcin19883 had the most liked content!

Community Reputation

113 Excellent

About marcin19883

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pomorze

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

1,296 profile views
 1. Redmi Note 8t - Volte i WifiCalling działa w PLAY. Oczywiście po wpisaniu kodów.
 2. Tryb super oszczędzania energii w xiaomi eu miui 11 jest. Mi nigdy sam ekran nie zgasł. Nigdy żadna aplikacja nie zawiesiła telefonu. Nawet przy maksymalnym obciążeniu. Ewentualnie mikro lag animacji.
 3. Dla 2G musisz mieć połowę zasięgu by nie rwało połączeń. W 3G jest trochę lepiej i wystarczy słabszy zasięg. W 4G czyli Volte nie rwie połączenia nawet przy szczątkowym zasięgu, gdzie przy 2G i 3G rozmowa jest niemoźliwa. VoWifi to też super usługa, bo możesz rozmawiać, pisać, odbierać przez wifi. Wtedy gdy zasięgu nie masz.
 4. Sprawdź w build.prop xioami eu nie dodało znowu tego wpisu: ro.config.vc_call_vol_steps=14. To przez ten tweak rozmowy były ciche. Ja to usunąłem i problem znikł.
 5. Nie ma żadnego wpływu
 6. Kolega ma RN9 Pro wersja 6GB/128GB i soft EEA. Zero problemów nic się nie restartuje a kolega używa telefonu intensywnie z dużą listą aplikacji w tle i lokalizacją.
 7. No właśnie żadna aplikacja systemowa nie ma możliwości konfiguracji uprawnień. To duży minus. Np. Wyszukiwarka Google, Sklep Google, aparat, mają dostęp cały czas a nie tylko podczas używania, więc GPS drenuje niepotrzebnie baterie. A tak tylko podczas użytkowania się włączał.
 8. Mi chodzi o aplikacje systemowe. W uprawnieniach nie można ustawić: lokalizacji, mikrofonu itp. Zainstalowane przez sklep mają wszystko. Tylko systemowe poznikały. Żadna aplikacja systemowa nie widnieje w ustawieniach uprawnień.
 9. Jak można wyłączyć lokalizacje w aplikacji Google(wyszukiwarka). W uprawnieniach nie ma opcji lokalizacji. To chyba jakiś bug.. Ogólnie to nie można lokalizacji wyłaczyć dla poszczególnych aplikacji systemowych.
 10. Czy w Miui12 można w ogóle ustawić/wyłączyć lokalizację dla aplikacji Google(wyszukiwarka)? Wchodze w aplikację i nie ma tej opcji w uprawnieniach.
 11. Ustawienia > KARTY SIM i sieci mobile > Zawsze odbieraj MMS. Opis: "Zawsze odbieraj MMS gdy wymiana danych jest wyłączona", powinno być ""Zawsze odbieraj MMS również gdy wymiana danych jest wyłączona"". Słowo "również" powinno być dodane lub coś podobnego po słowie MMS. Lepiej brzmi?
 12. Jak korzystasz z wifi calling, to sprawdz czy twój net ma niski ping i jitter, bo wtedy może dojść do opóźnień.
 13. Przecież ten sposób nie usuwa fizyczenie aplikacji z partycji systemowych. On je tylko zamraża i ukrywa. Bez root nic nie zrobisz, tak czy inaczej.
 14. Masz roota na Globalu? Jeśli nie, to nie widziałeś nigdy partycji systemowych i ile śmieci jest w romie Global. Xiaomi EU je usuwa i doprowadza rom do porządku. Dla mnie to duży plus. Do tego nie ma tyle aplikacji od Google(Google filmy, Google Muzyka itp.), których nie idzie wyłączyć.
 15. Mi tam nic sie nie zawiesza. Czujnik światła reaguje błyskawicznie. Ja jak już to zawsze delikatnie obniżam jasność, potem samo się naprawia.