Jump to content

marcin19883

Użytkownicy
 • Posts

  1,516
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

marcin19883 last won the day on July 9

marcin19883 had the most liked content!

1 Follower

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pomorze

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10T Lite

Recent Profile Visitors

2,008 profile views

marcin19883's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

136

Reputation

 1. @bartekffwSpróbuj z T-mobile na kartę. Tam powinno na 100% działać Volte/VoWifi. Musisz próbować z innymi kartami SIM, bo nie wiadomo, dlaczego nie działa ci komplet usług.
 2. @sebastin @bartekffw Może najpierw zacznijcie od aktualizacji telefonu, bo macie bardzo stary rom. A po wszystkim, przywróćcie telefon do ustawień fabrycznych, bo to przejście z Androida 11 na 12. ROM Global ok. Sam korzystam od początków na swoim telefonie, bo EEA mi nie pasuje. Wszystko działa u każdego z operatorów komórkowych.
 3. @Kris304 Zaloguj się na swoje konto Google na kompie. Wejdź w ustawienia > bezpieczeństwo > twoje urządzenia. Wyloguj się z każdej sesji. Potem na telefonie bedziesz się musiał ponownie zalogować. Przedtem wyczyść appkę sklepu google. Nie chce nic mówić, ale to mi wygląda, jakby ktoś był zalogowany na twoje konto. Możesz dla bezpieczeństwa zmienić hasło.
 4. @Krzysztof 68Jeśli to wina słuchawek, to musisz zmienić na inne. Nie ma sensu trzymać się tych starych Lenovo. Czegoś tam nie obsługą, bo stary chip zapewne i tak działają jak działają. Najlepiej celować w słuchawki obsługujące bluetooth 5.2. Wtedy mamy pewność, że wszystko zadziała, bo mają jeden z nowszych chipów.
 5. @NetoperA jak zainstalujesz Vanced Manager, to przez nie go nadal można pobierać microG i Youtube Vanced. Wystarczy sobie Vanced Manager zachować gdzieś na dysku. Gdy telefon zresetujemy, instalujemy appkę.
 6. Jeśli u kogoś nie ma opcji "głośnośc absolutna", to znaczy, że jest już uruchomiona domyślnie. Najlepiej sprawdzić z danym telefoniem inne słuchawki bluetooth, czy jest tak samo jak z obecnymi cicho grającymi.
 7. @Krzysztof 68To ci nie pomogę. Mam tylko ustawiony region na Stany Zjednoczone. Nic więcej nie robiłem. Mam słuchawki Realme Buds Air 2 i są głośne. Do tego w konfiguracji słuchawek, można ustawić wzmocnienie dźwięku.
 8. @demoxikPodłącz jeszcze raz telefon w trybie fastboot. Uruchom w systemie Windows Update. Niech wyszuka sterowniki. Gdzieś tam w opcjach jest "zainstaluj dodatkowe sterowniki" Sprawdź, czy ci czasami google adb coś tam nie wyszuka.
 9. @demoxikSystem sam zwalnia pamięć RAM, kiedy wymaga tego aktualnie uruchomiona aplikacja. RAM to pamięć robocza i ma być wykorzystywana a nie stać niewykorzystana. Jak będziesz ją czyścił, to będzie tylko gorzej niż było. Jedynie to można zbędne aplikacje z których nie korzystasz, a są systemowe, wyłączyć, poprzez adb. Polecam aplikacje na windowsa "adb app control"
 10. @Krzysztof 68Region Szwajcaria chyba nic nie zmienia w kwestii dźwięku z tego co kiedyś testowałem. Jak zmienie na Stany Zjednaczone, to coś daje. I ja bym właśnie odznaczył opcje w opcjach programisty "Wyłącz głośność absolutną" Jak ją zaznaczysz, to właśnie będzie cicho.
 11. A próbowałeś korzystać z tylko karty sim abonamentowej z którą masz problem? Jak ona się samodzielnie zachowuje, bez tej drugiej?
 12. @linuxozaurusBzdura. Nikt nikogo nie blokuje, oprócz Orange, jeśli telefonu nie ma na ich śmiesznej liście. Nie musisz mieć brandu. Trzeba się tylko upewnić, że na danym numerze Volte/VoWifi jest aktywne w systemie operatora. Na moim telefonie działają usługi od zawsze, tylko je ręcznie aktywuje na czacie (Play, Orange, T-mobile). Plusa nie testowałem nigdy, bo nie mam zasięgu.
 13. @NetoperMi jakoś uznali gwarancje a miałem custom rom. Klawisze głośności miałem wymienione na innym telefonie. Nie sprawdzają romów. Mają naprawić, to co jest uwzględnione w adnotacji serwisowej. Co innego ich nie obchodzi. Tak samo kilka lat temu, płyta uwalona przez custom rom. Też wymienili całość.
 14. @abc00 Będzie język chiński podczas pierwszego uruchomienia i AliPay, zamiast Xiaomi Pay. Lepiej poczekać na Global.
 15. @abc00Większy ekran, wyższa jasność, AOD, nowszy procesor, pojemniejsza bateria, więcej pamięci, płynniejsze działanie. To według ciebie tylko opakowanie? Dużo się zmieniło względem poprzedników. A po co komu GPS? przecież on skraca znacznie baterie i w tak małej opasce, będzie kiepsko trzymał. Jak chcesz mieć komplet funkcji to tylko smartwatch.
×
×
 • Create New...