marcin19883

Użytkownicy
 • Content Count

  961
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

marcin19883 last won the day on February 6

marcin19883 had the most liked content!

Community Reputation

90 Excellent

About marcin19883

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pomorze

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

932 profile views
 1. Można też wyłączyć aplikacje Google(Wyszukiwanie)?
 2. Volte działa? Czasami VoWifi nie chce działać niestety.
 3. Tak, ale nie rozwiązuje problemu, tylko pogarsza jakość dźwięku. Podbicie RXów to nie rozwiązanie. W Miui 11.0.4 wartości nie ruszane i jest głośno.
 4. Nie do końca to ten bug. Mi chodzi tylko o głośnik rozmów. Muzyka w słuchawkach jest głośna. Mam nadzieje, że nikt nie popsuje jakości dźwięku poprzez edycje mixer_patch do takich wartości jak w tamtym wątku jeden użytkownik zaproponował.(z domyślnych Digital Volume 84 do 92) Stabilna wersja nie ma nic edytowane a jest głośno.
 5. Ma ktoś problem z głośnikiem rozmów? Jest bardzo cichy. Gdy przeprowadzam test głośnika, to jest głośny. ps. na Globalu jest normalnie.
 6. Musisz wgrać od nowa soft przez mi recovery i opcje connect with MIAssistant. Ale jak to zrobić nie wiem dokładnie, bo nigdy tego nie robiłem.
 7. Mój redmi note 7 z Androidem 10 nie pobiera dużo energii. System Android nie jest na pierwszym miejscu w statystykach, więc to nie system winny, tylko usługi działające w tle. A jakie to już sobie trzeba samemu w telefonie zobaczyć
 8. Czyli u mnie licznik popsuty. ps. telefon miał 16% i naładowałem do pełna. Nadal 0 pełnych ładowań pokazuje.
 9. Spróbuj jeszcze raz i tym razem poczekaj aż ikonka Volte się pojawi na pożyczonym telefonie. Potem przekładaj karte sim.
 10. To jak wyjaśnisz fakt, że 2 dni temu flashowałem przez fastboota rom Global 11.0.4(Android 9), wgrałem xiaomi eu 20.1.21(Android 10) i jeszcze nie ładowałem baterii. Wczoraj przeczytałem o tym newsie i sprawdziłem licznik.
 11. A czekałeś, żeby na tym innym telefonie z twoim numerem, usługi się aktywowały i wykonałeś połączenie?