Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Jak masz możliwość to ROM wrzuć na pendrive i z niego instaluj. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  2. Warte, nie warto. Jak żonie wypadł z ręki na chodnik to obudowę/szkło szlag trafił a telefon nie uszkodzony. Inna sprawa to dopasowanie obudowy, do rn8pro pasowała idealnie do pocoX3 miała minimalne luzy i dobrze że folia na ekranie była, bo jak kurzu wlazło pod obudowę to zmatowiło folię, a tak to by wyświetlacz dostał po tyłku. No i my mieliśmy z metalową ramką te obudowy i niestety tłumiło sygnał. Miałem obawy jak będzie dotyk działał, ale o dziwo żadnych zastrzeżeń. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  3. Nie, to są dwie różne apki, jak nie używasz fejsa to go odinstaluj coby nie zaśmiecać sobie fona. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  4. No zależy czego używasz , ja samego fejsa w ogóle wywaliłem z fona i tylko messengera używam. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  5. Bez logowania się pobiera jak się wchodzi przez przeglądarkę. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  6. Na tej wersji z XDA od tygodnia jadę i jest wszystko ok. Ciekawostka taka że autorem poprawki jest chłopak z Wrocławia. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  7. Jakby co tu jest poprawiona nowsza wersja messengera https://forum.xda-developers.com/t/app-mod-messenger-old-chat-heads-for-android-11.4300779/ Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  8. Odblokowanie bootloadera zeruje telefon. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  9. A ile czasu już jest telefon używany? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  10. Odin nie działa na Xiaomi. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  11. Masz możliwość sprawdzić jak będzie na wi-fi 5GHz? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  12. Albo ładowarka zakłóca, fakt dosyć dawno ale z samsungowską miałem podobne jaja, po wpięciu jej obok zasilacza od radiozegara wyświetlacz w nim drżał jakby częstotliwość prądu była 10Hz. Inne ładowarki nie robiły takich cyrków. Zapnij Inną ładowarkę i się wyjaśni czy wina ładowarki czy jednak zasilacza. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  13. A przypomnisz czy ma być włączone czy wyłączone? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  14. Coś mi świta że to było powiązane z optymalizacja Miui, w opcjach programisty. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  15. O to chodzi? Kolor taki jakby cegły Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  16. Netoper

    Mikrofon zewnętrzny

    Przewodowy czy bezprzewodowy? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  17. Dobra nie załapałem, myślałem że nie zdaje testu w teście Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  18. Mikrofon działa? We właściwościach aplikacji zezwolono na dostęp do mikrofonu? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  19. @Bravo jakbym odnosił się do grafiki to bym napisał 6.6666 x 100 godzin. Mój post był na przemyślenie, zastanowienie się czy to jest w ogóle jakąś nienormalną wartością te 20/3. Więc z zapasem zrobiłem przyklad że przez godzinę niech żre te "aż" 20 A skoro tak prosty przykład na wyciągnięcie logicznego wniosku jest bzdurą to laurki sobie nie wystawiłeś... Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  20. 20mhA w 100 godzin daje 2000, jaka masz pojemność baterii? Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  21. Netoper

    ZEPP utrata treningu

    Kontakt... Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  22. No napisałeś że czujnik światła nie zdaje testu... Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  23. Jeśli chodzi o wi-fi to u mnie pingi na rn8pro 17-23, i szarpie sygnał, na paśmie 2.4 niby lepiej ale i tak nie to co powinno być. Natomiast teraz bawię się Realme 8pro i na nim jest ok, i z wifi i z komórkowymi. A mam dwa rn8pro, jeden na sofcie fabrycznym EU, drugi Indonezja i na obydwu problem z jakością zasięgu. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  24. W systemie to wszystko można tylko weź dojdź gdzie i jak. Nie masz przypadkiem jakiegoś szkła/folii na ekranie? Czasami to potrafi zakłócać działanie czujników. Nie jestem pewien ale zbliżeniowy i światła chyba powinny ze sobą współgrać przy określaniu czy ucho jest przy ekranie, i jak Ci światła nie działa to może w tym jest problem (?) Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
  25. Nic nie zyskasz, zmiana np na Indonezja albo Tajwan da Ci dialer Miui z możliwością nagrywania rozmów, zdjęte ograniczenia głośności. Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...